Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

nie teraz nie, dziękuję

Aktualności

Oprogramowanie edukacyjne SMART Learning Suite - niezbędne w szkole - 06.11.2023

SMART Learning Suite to pakiet edukacyjny składający się z SMART Notebook Plus i SMART Lumio, oferujący narzędzia do interaktywnego nauczania i oceniania w klasie oraz zdalnie. Umożliwia nauczycielom tworzenie angażujących lekcji, korzystając z gier, aktywności i testów, które uczniowie mogą rozwiązywać na różnych urządzeniach. Aplikacja online SMART Lumio pozwala na importowanie i przekształcanie plików w interaktywne ćwiczenia, a także na bezpieczne wykorzystywanie materiałów wideo z YouTube. SMART Learning Suite integruje się z platformami takimi jak Google i Microsoft, zapewniając głębszą współpracę i interaktywne doświadczenia edukacyjne. Nauczyciele i uczniowie pozytywnie oceniają SLS, podkreślając, że zwiększa zaangażowanie uczniów i uczynienie nauki bardziej atrakcyjną.

NASZ BESTSELLER! Wizualizer ELMO L-12G - 02.10.2023

ELMO L-12G to nowoczesny wizualizer, który oferuje rzeczywistą jakość obrazu 4K za pośrednictwem HDMI i USB. Jest to zaawansowany produkt, zastępujący popularne modele L-12id, L-12W i L-12F. Proponuje szereg nowych funkcji i ulepszeń, które czynią go idealnym narzędziem dla szkół, sal lekcyjnych i konferencyjnych.

 

 

Kamera BOX VC-BC301P 4K IP Lumens - 07.09.2023

Lumens prezentuje model VC-BC301P - kompaktową kamerę IP o rozdzielczości 4K i prędkości 60 kl./s. Wyposażona jest w czujnik 1/1.8” od SONY oraz obsługuje technologię PoE (Power over Ethernet). Kamera oferuje wysoką jakość obrazu 4K i HD przy 60 kl./s, szeroki kąt widzenia 102° oraz wsparcie dla transmisji na żywo przez IP, wyjście HDMI oraz USB. Dodatkowo, kamera posiada wbudowaną lampkę tally, wsparcie dla zasilania DC oraz PoE. Lumens udziela 5-letniej gwarancji na ten produkt.

1 2 3 4 ... 13 14 15