Aktualności

Monitory interaktywne SMART - najważniejsze cechy i zalety - 25.01.2022

Smart Technologies w swojej ofercie, skierowanej do instytucji edukacyjnych, ma aż trzy linie monitorów interaktywnych. Wszystkie serie produkowane są w wymiarach o przekątnej ekranu 65”, 75” i 86”. Każda placówka jest w stanie wybrać model dopasowany do swoich potrzeb i budżetu, a każdy z nich z powodzeniem można wykorzystać do nauki w klasie, zdalnego nauczania i hybrydowego.

Laboratoria Przyszłości z PASCO - 18.11.2021

Laboratoria Przyszłości, to ogłoszony przez MEiN, największy w historii projekt dofinansowania publicznych szkół podstawowych w Polsce. Ministerstwo ogłosiło katalog pomocy, które każda szkoła musi koniecznie kupić w ramach dotacji oraz takich, których zakup nie jest obowiązkowy. 

Nowa kamera dokumentacyjna SMART SDC650 - 28.04.2021

Kamera dokumentacyjna SMART 650 łączy uczenie za pomocą cyfrowych urządzeń ze światem fizycznym. Urządzenie jest łatwe w użyciu. Za pomocą tego aparatu nauczyciele przekształcają obrazy i filmy przedstawiające przedmioty codziennego użytku, prace uczniów oraz wszelkiego rodzaju ciekawostki w interaktywne treści bezpośrednio na interaktywny monitor SMART, do programu SMART Notebook lub na komputer (bez SMART Notebook). SDC-650 to kamera 4K Ultra HD w pełni zgodna z UVC, z wbudowanym mikrofonem, którą można używać jako wysokiej jakości kamerę internetową z monitorami SMART, zapewniając ciągłość pracy nawet podczas nauczania zdalnego.

Brak przewodów zasilających. Żadnych kabli komputerowych. Przenośne kamery ułatwiają nauczycielom pokazywanie wszystkiego z dowolnego miejsca w klasie. Ruchoma konstrukcja aparatu i głowicy z obiektywem umożliwia nauczycielom nagrywanie pod dowolnym kątem.

1 2 3 4 ... 12 13 14