Aktualności

Nowy model monitora 55” w serii MX200 V2 - 18.11.2020

55-calowa seria SMART Board MX to niedrogie rozwiązanie dla każdej przestrzeni, w tym małych sal lekcyjnych przeznaczonych na zajęcia z podziałem klas na grupy lub w szkołach prywatnych i placówkach dla uczniów o specjalnych potrzebach, gdzie klasy zwykle są dużo mniej liczne. Jedyną różnicą techniczną między MX 55 ”a większymi rozmiarami są dwa głośniki 15 W skierowane w dół ze względu na ograniczenia w rozmiarze. Wyświetlacze interaktywne MX 55 ”oferują klientom wysokiej jakości dźwięk, zwłaszcza w przestrzeniach do współpracy małych grup uczniów.

Zakupy czujników bezprzewodowych Pasco na koniec roku budżetowego w szkołach - 18.11.2020

Zbliża się koniec roku budżetowego. W grudniu trzeba będzie pospiesznie wydać pozostałe środki na zakup pomocy dydaktycznych. Warto już teraz przygotować się do tego i wybrać najbardziej potrzebne przyrządy, na które w innej sytuacji pieniądze by się nie znalazły.

 

Warto rozważyć zakup cyfrowych bezprzewodowych urządzeń PASCO do przeprowadzania doświadczeń na lekcjach przedmiotów przyrodniczych.

Nowości w SLSO: instrukcje głosowe i gotowe ćwiczenia - 27.10.2020

SMART Learning Suite Online to wszechstronne narzędzie do tworzenia i udostępniania treści edukacyjnych. W SLSO szybko stworzymy grę i quiz, dodamy film YouTube, a nawet zamienimy pdf czy plik PowerPoint w interaktywną zajęcia. Gotowe lekcje w SMART Notebook (np. pobrane z www.tablice.net.pl) można bezpośrednio importować do SLSO.

1 2 3 4 5 ... 12 13 14