Aktualności

Projektowanie własnego wyglądu ćwiczeń w SMART Notebook w Super sortowanie - 05.08.2020

Aplikacji SMART Notebook do interaktywnych wyświetlaczy posiada nową funkcjonalność. W ćwiczeniach SMART (dawnej SMART lab) użytkownik może zaprojektować własny wygląd ćwiczenia Super sortowanie. Nauczyciel może wykorzystać własne obrazy tła i zmieniać układ aktywności. Jest to idealne rozwiązanie aby dopasować Super sortowanie do tematu lekcji, zwiększania różnorodności aktywności i zapewniania większej liczby opcji tematycznych dla starszych klas.

 

Lista gmin i powiatów, które otrzymają dofinansowanie z MEN na pracownie przyrodnicze - 20.07.2020

Dofinansowanie z MEN na pracownie, to wyjątkowa okazja dla szkół podstawowych, by wyposażyć sale lekcyjne, a dla dostawców – by doradzić im najlepsze rozwiązania.

Może się zdarzyć że specjalista przekona nauczycieli lub dyrektorów szkół do koncepcji, z którą się oni dotąd nie spotkali, a która najlepiej zrealizuje wysokie wymagania współczesnej edukacji. Dlatego nie warto zmarnować żadnej okazji do kontaktu pomiędzy przedstawicielami oświaty a dostawcami.

Ministerstwo Edukacji Narodowej ogłosiło niedawno listę gmin i powiatów, które otrzymają dofinansowanie na wyposażenie pracowni przyrodniczych.

Microsoft Teams został zintegrowany z SMART Learning Suite Online - 21.07.2020

Te dwa niesamowite narzędzia poznała większość nauczycieli podczas zdalnego nauczania wymuszonego pandemią. Microsoft Teams pozwalał na komunikację z uczniami oraz zapewniał przepływ zadań i prac w klasie. SMART Learning Suite Online przenosił naszą interaktywną tablicę w chmurę i umożliwiał uczniom pracę na niej w swoich domach. Jedyne czego mogło jeszcze brakować to bliższa współpraca obu narzędzi. Tu możemy przekazać bardzo dobrą wiadomość SMART Learning Suite odnajdziemy w zakładce “Aplikacje” w MS Teams.

Monitory interaktywne MAXELL do sal konferencyjnych - 10.07.2020

Monitory interaktywne MAXELL doskonale sprawdzają się w salach konferencyjnych, wykładowych, klasach szkolnych. Jasny wyświetlacz LED, szeroki kąt widzenia i dwa potężne głośniki ożywią każde spotkanie biznesowe. Dzięki wbudowanemu systemowi operacyjnemu Android oraz oprogramowaniu do pracy na monitorze można zapomnieć o czasochłonnej konfiguracji urządzenia. Modele z wbudowanym komputerem OPS są gotowe do pracy zaraz po włączeniu, nie występuje nawet konieczność podłączania zewnętrznych laptopów itd.

1 2 3 4 5 6 7 ... 12 13 14