Aktualności

 

27.09. 2019

 


 

 

29.08.2019

Monitor interaktywny SMART MX175 spełniający funkcję tradycyjnej tablicy interaktywnej, z wbudowaną przeglądarkę internetową, udostępnianiem ekranu na urządzenia zewnętrzne uczniów, zawiera wszelkie elementy potrzebne do prowadzenia interaktywnych lekcji.

Monitor dzięki przekątnej 75 cali, rozdzielczości 4K zapewnia komfort pracy nauczycielowi i uczniom, także tym siedzącym w dalszych rzędach.

 

Wbudowany system operacyjny Android oraz oprogramowanie edukacyjne SMART Learning Suite sprawiają, że monitor interaktywny SMART MX175 jest kompletnym urządzeniem gotowym do pracy w szkole zaraz po zakupie. Dzięki używaniu oprogramowania SMART Learning Suite otwiera się dostęp do ponad 600 gotowych lekcji na stronie tablice.net.pl

monitor interaktywny SMART do szkoły


 

 

03.07.2019

Pośród monitorów interaktywnych wyróżniają się urządzenia kanadyjskiej firmy Smart Technologies. Głównym atrybutem jest opracowana i zastosowana w monitorach SMART technologia SMART iQ, która powoduje, że do pracy na lekcji z uczniami nie potrzebujemy żadnych dodatkowych urządzeń (wszystko w jednym).

Wyświetlacze SMART Board z iQ pozwalają nauczycielom przełączać się jednym dotknięciem od pokazywania filmu wideo, do pisania na cyfrowej tablicy, do surfowania w Internecie, do działań opartych na grach i więcej – utrzymując skupienie uczniów i nie marnując czasu zajęć. Czytaj więcej...


 

19.10.2018

Z dumą ogłaszamy, że czujniki cyfrowe PASCO oraz kompletne zestawy do badań przyrodnicznych PASCO, które Image Recording Solutions sp. z o.o. dystrybuuje w Polsce, mają nową, ale to zupełnie nową, nie tylko odświeżoną - stronę internetową. 

 

 

Na nowej stronie internetowej szkoły znajdą kompletne zestawy czujników do przeprowadzania doświadczeń z biologii, chemii, fizyki  zgodnie z najnowszą podstawą programową. Nauczycieli nie pozostawiamy bez pomocy, dlatego zamieściliśmy także gotowe scenariusze lekcji, szczegółowe opisy czujników. Zapewniamy także wsparcie konsultanta. Wejdź już teraz na pasco.com.pl

 


 

Media

Szerokie Porozumienie na rzecz Umiejętności Cyfrowych w Polsce

3 lipca w Pałacu Prezydenckim w Warszawie miała miejsce konferencja inaugurująca powołanie Szerokiego Porozumienia na rzecz Umiejętności Cyfrowych z udziałem komisarz ds. agendy cyfrowej Neelie Kroes, ministra administracji i cyfryzacji Michała Boniego oraz lidera cyfryzacji w Polsce Włodzimierza Marcińskiego. Współorganizatorem konferencji była Kancelaria Prezydenta RP oraz Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji. Porozumienie zostało objęte honorowym patronatem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego.

Podczas konferencji wykorzystano zestaw interaktywny SMART SB885ix.  
Materiał rozpoczyna się w 22 minucie 24 sekundzie. Zapraszamy
http://www.tvp.pl/publicystyka/programy-informacyjne/panorama/wideo/03072013-1800/11417462 

 

Tablice interaktywne SMART Board w Kujawsko-Pomorskim

W listopadzie 2011 roku podpisano umowę na dostawę tablic interaktywnych do szkół podstawowych w woj. kujawsko-pomorskim. Wybrano tablice interaktywne SMART Board SB680.

Samorząd województwa i samorządy lokalne kupiły w sumie 2346 zestawów, które trafiły do szkół w całym województwie.  Projekt zakładał wyposażenie niemal każdej klasy 1-3 wśród szkół podstawowych w regionie.

Zestaw składa się z tablicy SMART Board SB680 z oprogramowaniem Notebook, projektora Hitachi ED-A101 zainstalowanych na ruchomym uchwycie oraz komputera ASUS. Zestaw pozwala korzystać z tablicy interaktywnej nawet najmłodszym dzieciom.

Obejrzyj relację z tego wydarzenia

Zielone tablice i kreda odchodzą do lamusa !