Aktualności

Po wakacyjnej przerwie rozpoczynamy szkolenia z systemu SMART Learning Suite - 03.09.2020

We wrześniu, po wakacyjnej przerwie, wracamy z bezpłatnymi szkoleniami on-line dla nauczycieli w rozszerzonej formie. Oprócz trzyczęściowego szkolenia z aplikacji do tablic i monitorów interaktywnych, czyli programu SMART Notebook, proponujemy dwugodzinne szkolenie z systemu do zdalnego nauczania SMART Learning Suite Online. Prosimy o informowanie zainteresowanych nauczycieli i szkoły. Treści poszczególnych części kursów i formularz do dokonywania zapisów znajdują się pod linkiem: https://forms.gle/kaQJGDD7ce7pnL657

Nowe, przełomowe podejście do nauczania w szkołach zarówno informatyki, jak i przedmiotów przyrodniczych - 17.07.2020

PASCO rozpoczęło nowy etap wspierania działalności edukacyjnej, wprowadzając urządzenie //code.Node oraz programowanie czujników w języku Blockly.

Nauczyciele informatyki otrzymują do rąk wielofunkcyjne urządzenie, pozwalające uczyć programowania w oparciu o uwielbiane przez uczniów doświadczenia przyrodnicze. Nauczyciele przedmiotów przyrodniczych, zyskują możliwość włączania fascynującego programowania do przeprowadzania eksperymentów, które można teraz sterować komputerowo. Trudno o lepszą realizację idei STEM.

1 2 3 4 5 6 ... 12 13 14