Aktualności

 

03.12.2020

Zestaw siedmiu laptopów Acer TM-B311RN-31 do programu Aktywna Tablica 2020 roku. Potężna, wytrzymała na upadek i zalanie konstrukcja sprawia, że laptop Acer TM-B311RN-31 doskonalne sprawdza się w długiej, wytężonej i narażonej na uszkodzenia sprzętu nauki w szkole i w domu.

 

 


 

 

21.07.2020

Microsoft Teams został zintegrowany z SMART Learning Suite. Te dwa niesamowite narzędzia poznała większość nauczycieli podczas zdalnego nauczania wymuszonego pandemią. Microsoft Teams pozwalał na komunikację z uczniami oraz zapewniał przepływ zadań i prac w klasie. SMART Learning Suite Online przenosił naszą interaktywną tablicę w chmurę i umożliwiał uczniom pracę na niej w swoich domach. Jedyne czego mogło jeszcze brakować to bliższa współpraca obu narzędzi. Tu możemy przekazać bardzo dobrą wiadomość SMART Learning Suite odnajdziemy w zakładce “Aplikacje” w MS Teams.

Czytaj więcej...


 

26.06.2020

Firma MAXELL wprowadza do oferty lekkie, kompaktowe projektory laserowe 3LCD przeznaczone do sal konferencyjnych, wykładowych i lekcyjnychŻywotność źródła światła wynosi 20 000 godzin w trybie normalnym. Cała seria J została zaprojektowana z myślą o łatwej instalacji i konfiguracji. Funkcja Perfect Fit 2 firmy MAXELL umożliwia użytkownikom dostosowanie poszczególnych narożników i boków niezależnie od siebie, aby dopasować obraz do ekranu w sali. Modele MP-JW4001 i MP-JU4001 posiadają jasność 4000 lumenów ANSI i rozdzielczość odpowiednio WXGA i WUXGA, podczas gdy MP-JW3501 oferuje 3500 lumenów ANSI i rozdzielczość WXGA. Wszystkie modele są kompatybilne z możliwością prezentacji bezprzewodowej.

Prosimy o złożenie zapytania ofertowego na: zapytania_ofertowe@irs.com.pl


 

 

04.05.2020

MA-XL1 jest zintegrowanym modułem zapisu wykładu (lekcji) będącym czymś więcej niż prostym zapisem wystąpienia: to jednomodułowe rozwiązanie umożliwiające przełączanie, nagrywanie streaming i upload oraz odtwarzanie wideo podczas zapisu oraz zdalną interakcją z uczestnikami. Zaprojektowany dla rosnącego rynku e-learningowego. MA-XL1 jest również szeroko stosowany do zapisu sesji rad samorządowych, konferencji i zdalnych spotkań biznesowych.

 

 

Prosimy o złożenie zapytania ofertowego na: biznes@irs.com.pl

 

 

 


 

29.01.2020

Kindermann Klick & Show K-10S jest bezprzewodowym systemem prezentacji przeznaczonym dla małych i średnich sal konferencyjnych, a także do klas szkolnych.

Umożliwia bezprzewodowe  udostępnianie treści z komputerów, laptopów, urządzeń mobilnych na centralny wyświetlacz, na przykład monitor interaktywny lub tablicę interaktywną. Bez konfiguracji, bez kabli, bez straty czasu.


System Kindermann Klick $ Show K-10S można teraz dostać w promocyjnej cenie detalicznej 5850,80 zł brutto. Dystrybutor Image Recording Solutions sp. z o.o. oferuje specjalne ceny dla odsprzedawców.

 

Prosimy o złożenie zapytania ofertowego na: zapytania_ofertowe@irs.com.pl


 

 

23.01.2020

Przedstawiamy najpopularniejszy projektor laserowy w naszej ofercie - Hitachi LP-EU5002! Teraz dostępny w promocyjnej cenie! 

Laserowy projektor Hitachi LP-EU5002 stanowi naturalny wybór do sal konferencyjnych, szkoleniowych, wykładowych. Całkowity koszt użytkowania przedstawia się korzystnie, ponieważ projektor może pracować aż 20.000 godzin bez konieczności przeglądów.

Jeśli projektor pracowałby 7 dni w tygodniu 5 godzin dziennie, to i tak wystarczyłoby to na 10 lat użytkowania!!!


 

SMART Learning Suite

Producent: Smart Technologies

Zapytaj o produkt

Opis produktu SMART Learning Suite

Oprogramowanie dodawane do monitorów i tablic interaktywnych SMART lub jako niezależnie oprogramowanie tablic i monitorów innych producentów.

  SMART Learning Suite - nowe
Podstawowe parametry Intuicyjne oprogramowanie interaktywne do przygotowania i przeprowadzenia lekcji oraz dystrybucji treści zajęć na urządzenia uczniów.
Dostęp do ponad 600 lekcji na stronie www.tablice.net.pl
Opis SMART Learning Suite (SLS) to pakiet programów, w skład którego wchodzi SMART Notebook oraz aplikacja chmurowa SLS Online https://suite.smarttech.com/. SMART Notebook jest aplikacją instalowaną na komputerze i współpracuje z tablicami oraz monitorami, zawiera dodatki do przygotowywania gier, zabaw i ćwiczeń interaktywnych - SMART ćwiczenia oraz system oceny uczniów - SMART Response2. SLS Online umożliwiająca nauczycielom tworzenie, organizowanie, dostarczanie i udostępnianie treści lekcji poprzez sieć Internet. SLS obejmuje instalację programu SMART Notebook na czterech komputerach, w tym może to być komputer domowy nauczyciela oraz obejmuje dostęp do SMART Learning Suite Online. SLS jest dodawany do monitorów i tablic interaktywnych SMART lub jako niezależnie oprogramowanie tablic i monitorów innych producentów (SMART Notebook, SLS Online bez sterowników) .
   
Licencja / subskrypcja Standardowo 1 rok. Gwarantowane działanie wszystkich funkcji oprogramowania.
Dostępne przedłużenia aktualizacji 1 rok,
2 lata
3 lata,
4 lata
Pobieranie oprogramowania Ze strony internetowej producenta.
Działanie oprogramowania Na komputerze typu PC lub Macintosh.
Praca z podłączonym lub nie podłączonym urządzeniem interaktywnym.
Wybrane cechy oprogramowania do obsługi monitora / tablicy interaktywnej: Obsługa 20 jednoczesnych dotknięć.
  Wsparcie dla multituch.
  Obsługa gestów multitouch dla jednego lub wielu użytkowników jednocześnie.
  Kreator ćwiczeń interaktywnych pozwalający w krótkim czasie tworzyć aktywności poprzez wybór rodzaju zadania i graficznego szablonu do niego. Zawiera jedenaście różnorodnych aktywności oraz różnorakie szablony graficzne. Pozwala na zapis treści aktywności, w celu jej użycia w aktywności innego rodzaju. Umożliwia losowy wybór ucznia na podstawie listy klasy. Sześć rodzajów ćwiczeń może być rozwiązywane na tablicy lub monitorze interaktywnym lub indywidualnie przez uczniów na urządzeniach komputerowych. Dwa typy tylko na tablicy. Trzy rodzaje tylko na indywidualnie przez uczniów na urządzeniach komputerowych.
  Eksport / import plików do / z formatu Common File Format, rozszerzenie pliku .iwb.
  Wstawianie tabel oraz rozpoznawanie odręcznych szkiców i przekształcanie ich na tabele.
  Łączenie stron w grupy.
  Ustawianie wszystkich właściwości w jednym miejscu w aplikacji.
  Zawiera narzędzie do graficznego ilustrowania pojęć (concept mapping).
  Możliwość sterowania treścią lekcji za pomocą tabletu z systemem operacyjnym iOS.
  Prawy przycisk myszy dostępny na dwa różne sposoby.
  Własna przeglądarka stron WWW wstawiana do treści lekcji.
  Nagrywanie wyświetlanych (cały pulpit, okno, wybrany prostokątny fragment) działań na tablicy lub monitorze w postaci pliku wideo z dźwiękiem.
  Przywracanie pojedynczej strony do stanu z ostatniego zapisu pliku na dysku.
  Czyszczenie całego naniesionego cyfrowego atramentu ze strony za pomocą jednej funkcji.
  Wygładzanie i poprawa czytelności cyfrowego atramentu.
  Trzyfunkcyjny pisak: koło– uruchamia funkcję reflektora, prostokąt – funkcję lupy, rysowanie – znikający cyfrowy atrament.
  Funkcja przycinania wstawionego do treści lekcji obrazu.
  Wypełnienie dowolnym kolorem zamkniętych obszarów narysowanych obiektów i kształtów.
  Narzędzia do tworzenia elektronicznych adnotacji, takich jak:
• różnokolorowe pisaki,
• zakreślacze,
• pisaki wielokolorowe,
• pióro stalówka,
• pióro pędzel,
• pióro kredka świecowa,
• predefiniowane kształty (linie, strzałki, figury geometryczne).
  Bezpośredni dostęp do lokalnego folderu sieciowego dla nauczycieli do przechowywania wspólnej zawartości do tworzenia materiałów lekcyjnych.
  Internetowa witryna społecznościowa z zasobami edukacyjnymi uruchamiana bezpośrednio z programu, zawierająca ponad 500 gotowych lekcji i innych materiałów
  Dostępne dla użytkowników do co najmniej 600 gotowych lekcji przygotowanych w oprogramowaniu.