Aktualności

 

28.05.2021

Promocja na projektory laserowe Maxell do klas szkolnych, sal konferencyjnych 

Kliknij w obrazek po szczegóły promocji:

promocja na projektory laserowe do sal konferencyjnych

 

Prosimy o złożenie zapytania ofertowego na: zapytania_ofertowe@irs.com.pl i poznanie atrakcyjnnych cen.

 


 

 

30.04.2021

W ofercie Smart Technologies pojawiają się nowe monitory interaktywne oznaczone jako SMART Board GX. Będzie to budżetowe rozwiązanie dla edukacji, zawierające wszystkie niezbędne narzędzia do nauczania i prostą, intuicyjną obsługę. Urządzenia maja być dostępne w trzech rozmiarach 65”, 75” i 86”.


 

 

28.04.2021

Kamera dokumentacyjna SMART 650 łączy uczenie za pomocą cyfrowych urządzeń ze światem fizycznym. Urządzenie jest łatwe w użyciu. Za pomocą tego aparatu nauczyciele przekształcają obrazy i filmy przedstawiające przedmioty codziennego użytku, prace uczniów oraz wszelkiego rodzaju ciekawostki w interaktywne treści bezpośrednio na interaktywny monitor SMART, do programu SMART Notebook lub na komputer (bez SMART Notebook). SDC-650 to kamera 4K Ultra HD w pełni zgodna z UVC, z wbudowanym mikrofonem, którą można używać jako wysokiej jakości kamerę internetową z monitorami SMART, zapewniając ciągłość pracy nawet podczas nauczania zdalnego.


 

 

23.03.2021

5 powodów, dla których warto skorzystać z rozwiązań edukacyjnych oferowanych przez naszą firmę w ramach programu Aktywna Tablica 2021:

- monitory interaktywne SMART, tablice interaktywne SMART, projektory, czujniki PASCO,

- 800 bezpłatnych lekcji na monitory i tablice interaktywne na tablice.net.pl

- wsparcie konsultantów edukacyjnych SMART, PASCO zarówno w trybie on line, jak i tradycyjnie

- gwarancja

- serwis w Polsce

 

Zobacz pełną ofertę na aktywnatablica.info.pl


 

 

03.12.2020

Zestaw siedmiu laptopów Acer TM-B311RN-31 do programu Aktywna Tablica 2020 roku. Potężna, wytrzymała na upadek i zalanie konstrukcja sprawia, że laptop Acer TM-B311RN-31 doskonalne sprawdza się w długiej, wytężonej i narażonej na uszkodzenia sprzętu nauki w szkole i w domu.

 

 


 

 

21.07.2020

Microsoft Teams został zintegrowany z SMART Learning Suite. Te dwa niesamowite narzędzia poznała większość nauczycieli podczas zdalnego nauczania wymuszonego pandemią. Microsoft Teams pozwalał na komunikację z uczniami oraz zapewniał przepływ zadań i prac w klasie. SMART Learning Suite Online przenosił naszą interaktywną tablicę w chmurę i umożliwiał uczniom pracę na niej w swoich domach. Jedyne czego mogło jeszcze brakować to bliższa współpraca obu narzędzi. Tu możemy przekazać bardzo dobrą wiadomość SMART Learning Suite odnajdziemy w zakładce “Aplikacje” w MS Teams.

Czytaj więcej...


 

26.06.2020

Firma MAXELL wprowadza do oferty lekkie, kompaktowe projektory laserowe 3LCD przeznaczone do sal konferencyjnych, wykładowych i lekcyjnychŻywotność źródła światła wynosi 20 000 godzin w trybie normalnym. Cała seria J została zaprojektowana z myślą o łatwej instalacji i konfiguracji. Funkcja Perfect Fit 2 firmy MAXELL umożliwia użytkownikom dostosowanie poszczególnych narożników i boków niezależnie od siebie, aby dopasować obraz do ekranu w sali. Modele MP-JW4001 i MP-JU4001 posiadają jasność 4000 lumenów ANSI i rozdzielczość odpowiednio WXGA i WUXGA, podczas gdy MP-JW3501 oferuje 3500 lumenów ANSI i rozdzielczość WXGA. Wszystkie modele są kompatybilne z możliwością prezentacji bezprzewodowej.

Prosimy o złożenie zapytania ofertowego na: zapytania_ofertowe@irs.com.pl


 

 

04.05.2020

MA-XL1 jest zintegrowanym modułem zapisu wykładu (lekcji) będącym czymś więcej niż prostym zapisem wystąpienia: to jednomodułowe rozwiązanie umożliwiające przełączanie, nagrywanie streaming i upload oraz odtwarzanie wideo podczas zapisu oraz zdalną interakcją z uczestnikami. Zaprojektowany dla rosnącego rynku e-learningowego. MA-XL1 jest również szeroko stosowany do zapisu sesji rad samorządowych, konferencji i zdalnych spotkań biznesowych.

 

 

Prosimy o złożenie zapytania ofertowego na: biznes@irs.com.pl

 

 

 


 

29.01.2020

Kindermann Klick & Show K-10S jest bezprzewodowym systemem prezentacji przeznaczonym dla małych i średnich sal konferencyjnych, a także do klas szkolnych.

Umożliwia bezprzewodowe  udostępnianie treści z komputerów, laptopów, urządzeń mobilnych na centralny wyświetlacz, na przykład monitor interaktywny lub tablicę interaktywną. Bez konfiguracji, bez kabli, bez straty czasu.


System Kindermann Klick $ Show K-10S można teraz dostać w promocyjnej cenie detalicznej 5850,80 zł brutto. Dystrybutor Image Recording Solutions sp. z o.o. oferuje specjalne ceny dla odsprzedawców.

 

Prosimy o złożenie zapytania ofertowego na: zapytania_ofertowe@irs.com.pl


 

Image Recording Solutions sp. z o.o. dystrybutorem w Polsce wysokiej jakości projektorów Maxell

21.02.2019

Maxell Ltd. informuje o wejściu na światowy rynek projektorów  od wiosny 2019 roku, wprowadzając na start nową gamę bezobsługowych projektorów laserowych i z lampami LED. Dystrybutorem na Polskę projektorów Maxell jest Image Recording Solutions sp. z o.o.

Maxell zaprezentował w lutym 2019 r. swoje pierwsze markowe projektory Laser 3LCD: MP-WU5503  oraz MP-WU5603. Te przenośne modele pracujące w technologii WUXGA mogą rzucać obraz  o jasności 5000/6000 ANSI lm z doskonałym spektrum barw, czyniąc je idealnym wyborem w sektorze edukacyjnym lub średniej wielkości sal konferencyjnych

Oba mają niesamowity współczynnik kontrastu wynoszący 1.500.000:1, zapewniają 20.000 godzin bezobsługowej pracy. Modele te łączą w sobie także prostą użyteczność  z wysoką wydajnością przy niskim poziomie hałasu oraz lekką i kompaktową konstrukcją. Umożliwiają użytkownikom szybką konfigurację z wykorzystaniem technologii korekcji geometrii obrazu w poziomie  i w pionie. 

Modele MP-WU5503 i MP-WU5603 są standardowo objęte 5-letnią gwarancją. 

 

W kwietniu 2019 pojawią się na rynku dwa kolejne projektory:  MP-WU8801WG oraz MP-WU8701WG. Te potężne projektory wykonane w technologii laserowej, 3LCD, WUXGA, będą oferować najsilniejszy do tej pory współczynnik kontrastu wynoszący 2,500,000:1.  

MP-WU8801WG  i MP-WU8701WG rzutują obraz o jasności do 8000 ANSI lm, co czyni je idealnymi modelami do zastosowań takich jak muzea, branża detaliczna i duże sale konferencyjne. W zestawie znajduje się siedem opcjonalnych obiektywów do wyboru oraz narzędzie do automatycznego łączenia krawędzi obrazów i regulacji jednorodności barw,  co sprawia, że są one łatwe w użyciu w złożonych konfiguracjach. Urządzenia objęte są 5-letnią gwarancją oferowaną w standardzie, podkreślającą sprawdzoną, wysoką niezawodność tych produktów i zapewniającą modelom niezwykłą popularność. 

 

W lutym 2019 r. rusza pierwsza stacja MA-XL1 Lecture Capture Station 2.0, która została zaprojektowana specjalnie  z myślą o zaspokojeniu potrzeb nowoczesnych klas lekcyjnych i wykładowych. MA-XL1 Lecture Capture Station łączy wszystkie narzędzia e-learningowe w jeden punkt sterowania, umożliwiając natychmiastowe przełączanie się między poszczególnymi zasobami. Dzięki MA-XL1, użytkownicy mogą nagrywać i przesyłać interaktywne treści, współpracując z klasami z szeregu możliwych lokalizacji zdalnych - z zachowaniem pełnej interaktywności  ze wszystkimi uczniami. Urządzenie pozwala na łatwe sterowanie z poziomu intuicyjnego menu wyświetlanego  na ekranie (lub urządzeniu przenośnym).

Personel techniczny może ustanawiać sprawne połączenia z szeroką gamą urządzeń i oprogramowania, w tym z wiodącymi rozwiązaniami Lecture Management Solutions.