Aktualności

 

23.01.2020

Przedstawiamy najpopularniejszy projektor laserowy w naszej ofercie - Hitachi LP-EU5002! Teraz dostępny w promocyjnej cenie! 

Laserowy projektor Hitachi LP-EU5002 stanowi naturalny wybór do sal konferencyjnych, szkoleniowych, wykładowych. Całkowity koszt użytkowania przedstawia się korzystnie, ponieważ projektor może pracować aż 20.000 godzin bez konieczności przeglądów.

Jeśli projektor pracowałby 7 dni w tygodniu 5 godzin dziennie, to i tak wystarczyłoby to na 10 lat użytkowania!!!


 

 

22.01.2020

Projektor ultrakrótkoogniskowy Hitachi LP-AW3001 jest absolutnym liderem wśród projektorów laserowych ultrakrótkoogniskowych. Oferuje użytkownikowi jasność 3300 ANSI lumenów, rozdzielczość WXGA (1280x800) i żywotność laserowego źródła światła 20 000 godzin. Projektor w cenie PROMOCYJNEJ, detalicznej kosztuje około 4400 zł brutto, natomiast odsprzedawcy mogą liczyć na słuszny rabat. Prosimy o złożenie zapytania ofertowego na: zapytania_ofertowe@irs.com.pl


 

 

16.01.2020

Czujnik ruchu PS-2103A PASCO jest jednym z najczęściej używanych przyrządów do przeprowadzania doświadczeń, szczególnie w szkołach podstawowych.

Teraz mogą go Państwo otrzymać w noworocznej, promocyjnej cenie!

Prosimy o zapytanie ofertowe na:

zapytania_ofertowe@irs.com.pl

Promocja obowiązuje od 14 stycznia do wyczerpania zapasów!


 

 

21.11.2019

Przyjazne dla użytkownika i budżetowe rozwiązanie podnoszące jakość kształcenia w klasach szkolnych. Seria SMART Board MX ma wszystkie interaktywne narzędzia, których potrzebują nauczyciele, w świetnej cenie. Zaprojektowana i zbudowana z myślą o trwałości seria MX jest dostępna w rozmiarach 65 ”, 75” i 86 ”, co czyni ją elastyczną i niedrogą alternatywą dla rozwiązań opartych o tradycyjne projektory w klasach.


 

 

27.09. 2019

 


 

 

29.08.2019

Monitor interaktywny SMART MX175 spełniający funkcję tradycyjnej tablicy interaktywnej, z wbudowaną przeglądarkę internetową, udostępnianiem ekranu na urządzenia zewnętrzne uczniów, zawiera wszelkie elementy potrzebne do prowadzenia interaktywnych lekcji.

Monitor dzięki przekątnej 75 cali, rozdzielczości 4K zapewnia komfort pracy nauczycielowi i uczniom, także tym siedzącym w dalszych rzędach.

 

Wbudowany system operacyjny Android oraz oprogramowanie edukacyjne SMART Learning Suite sprawiają, że monitor interaktywny SMART MX175 jest kompletnym urządzeniem gotowym do pracy w szkole zaraz po zakupie. Dzięki używaniu oprogramowania SMART Learning Suite otwiera się dostęp do ponad 600 gotowych lekcji na stronie tablice.net.pl

monitor interaktywny SMART do szkoły


 

 

03.07.2019

Pośród monitorów interaktywnych wyróżniają się urządzenia kanadyjskiej firmy Smart Technologies. Głównym atrybutem jest opracowana i zastosowana w monitorach SMART technologia SMART iQ, która powoduje, że do pracy na lekcji z uczniami nie potrzebujemy żadnych dodatkowych urządzeń (wszystko w jednym).

Wyświetlacze SMART Board z iQ pozwalają nauczycielom przełączać się jednym dotknięciem od pokazywania filmu wideo, do pisania na cyfrowej tablicy, do surfowania w Internecie, do działań opartych na grach i więcej – utrzymując skupienie uczniów i nie marnując czasu zajęć. Czytaj więcej...


 

19.10.2018

Z dumą ogłaszamy, że czujniki cyfrowe PASCO oraz kompletne zestawy do badań przyrodnicznych PASCO, które Image Recording Solutions sp. z o.o. dystrybuuje w Polsce, mają nową, ale to zupełnie nową, nie tylko odświeżoną - stronę internetową. 

 

 

Na nowej stronie internetowej szkoły znajdą kompletne zestawy czujników do przeprowadzania doświadczeń z biologii, chemii, fizyki  zgodnie z najnowszą podstawą programową. Nauczycieli nie pozostawiamy bez pomocy, dlatego zamieściliśmy także gotowe scenariusze lekcji, szczegółowe opisy czujników. Zapewniamy także wsparcie konsultanta. Wejdź już teraz na pasco.com.pl

 


 

Image Recording Solutions sp. z o.o. dystrybutorem w Polsce wysokiej jakości projektorów Maxell

21.02.2019

Maxell Ltd. informuje o wejściu na światowy rynek projektorów  od wiosny 2019 roku, wprowadzając na start nową gamę bezobsługowych projektorów laserowych i z lampami LED. Dystrybutorem na Polskę projektorów Maxell jest Image Recording Solutions sp. z o.o.

Maxell zaprezentował w lutym 2019 r. swoje pierwsze markowe projektory Laser 3LCD: MP-WU5503  oraz MP-WU5603. Te przenośne modele pracujące w technologii WUXGA mogą rzucać obraz  o jasności 5000/6000 ANSI lm z doskonałym spektrum barw, czyniąc je idealnym wyborem w sektorze edukacyjnym lub średniej wielkości sal konferencyjnych

Oba mają niesamowity współczynnik kontrastu wynoszący 1.500.000:1, zapewniają 20.000 godzin bezobsługowej pracy. Modele te łączą w sobie także prostą użyteczność  z wysoką wydajnością przy niskim poziomie hałasu oraz lekką i kompaktową konstrukcją. Umożliwiają użytkownikom szybką konfigurację z wykorzystaniem technologii korekcji geometrii obrazu w poziomie  i w pionie. 

Modele MP-WU5503 i MP-WU5603 są standardowo objęte 5-letnią gwarancją. 

 

W kwietniu 2019 pojawią się na rynku dwa kolejne projektory:  MP-WU8801WG oraz MP-WU8701WG. Te potężne projektory wykonane w technologii laserowej, 3LCD, WUXGA, będą oferować najsilniejszy do tej pory współczynnik kontrastu wynoszący 2,500,000:1.  

MP-WU8801WG  i MP-WU8701WG rzutują obraz o jasności do 8000 ANSI lm, co czyni je idealnymi modelami do zastosowań takich jak muzea, branża detaliczna i duże sale konferencyjne. W zestawie znajduje się siedem opcjonalnych obiektywów do wyboru oraz narzędzie do automatycznego łączenia krawędzi obrazów i regulacji jednorodności barw,  co sprawia, że są one łatwe w użyciu w złożonych konfiguracjach. Urządzenia objęte są 5-letnią gwarancją oferowaną w standardzie, podkreślającą sprawdzoną, wysoką niezawodność tych produktów i zapewniającą modelom niezwykłą popularność. 

 

W lutym 2019 r. rusza pierwsza stacja MA-XL1 Lecture Capture Station 2.0, która została zaprojektowana specjalnie  z myślą o zaspokojeniu potrzeb nowoczesnych klas lekcyjnych i wykładowych. MA-XL1 Lecture Capture Station łączy wszystkie narzędzia e-learningowe w jeden punkt sterowania, umożliwiając natychmiastowe przełączanie się między poszczególnymi zasobami. Dzięki MA-XL1, użytkownicy mogą nagrywać i przesyłać interaktywne treści, współpracując z klasami z szeregu możliwych lokalizacji zdalnych - z zachowaniem pełnej interaktywności  ze wszystkimi uczniami. Urządzenie pozwala na łatwe sterowanie z poziomu intuicyjnego menu wyświetlanego  na ekranie (lub urządzeniu przenośnym).

Personel techniczny może ustanawiać sprawne połączenia z szeroką gamą urządzeń i oprogramowania, w tym z wiodącymi rozwiązaniami Lecture Management Solutions.