Aktualności

 

21.07.2020

Microsoft Teams został zintegrowany z SMART Learning Suite. Te dwa niesamowite narzędzia poznała większość nauczycieli podczas zdalnego nauczania wymuszonego pandemią. Microsoft Teams pozwalał na komunikację z uczniami oraz zapewniał przepływ zadań i prac w klasie. SMART Learning Suite Online przenosił naszą interaktywną tablicę w chmurę i umożliwiał uczniom pracę na niej w swoich domach. Jedyne czego mogło jeszcze brakować to bliższa współpraca obu narzędzi. Tu możemy przekazać bardzo dobrą wiadomość SMART Learning Suite odnajdziemy w zakładce “Aplikacje” w MS Teams.

Czytaj więcej...


 

26.06.2020

Firma MAXELL wprowadza do oferty lekkie, kompaktowe projektory laserowe 3LCD przeznaczone do sal konferencyjnych, wykładowych i lekcyjnychŻywotność źródła światła wynosi 20 000 godzin w trybie normalnym. Cała seria J została zaprojektowana z myślą o łatwej instalacji i konfiguracji. Funkcja Perfect Fit 2 firmy MAXELL umożliwia użytkownikom dostosowanie poszczególnych narożników i boków niezależnie od siebie, aby dopasować obraz do ekranu w sali. Modele MP-JW4001 i MP-JU4001 posiadają jasność 4000 lumenów ANSI i rozdzielczość odpowiednio WXGA i WUXGA, podczas gdy MP-JW3501 oferuje 3500 lumenów ANSI i rozdzielczość WXGA. Wszystkie modele są kompatybilne z możliwością prezentacji bezprzewodowej.

Prosimy o złożenie zapytania ofertowego na: zapytania_ofertowe@irs.com.pl


 

 

04.05.2020

MA-XL1 jest zintegrowanym modułem zapisu wykładu (lekcji) będącym czymś więcej niż prostym zapisem wystąpienia: to jednomodułowe rozwiązanie umożliwiające przełączanie, nagrywanie streaming i upload oraz odtwarzanie wideo podczas zapisu oraz zdalną interakcją z uczestnikami. Zaprojektowany dla rosnącego rynku e-learningowego. MA-XL1 jest również szeroko stosowany do zapisu sesji rad samorządowych, konferencji i zdalnych spotkań biznesowych.

 

 

Prosimy o złożenie zapytania ofertowego na: biznes@irs.com.pl

 

 

 


 

29.01.2020

Kindermann Klick & Show K-10S jest bezprzewodowym systemem prezentacji przeznaczonym dla małych i średnich sal konferencyjnych, a także do klas szkolnych.

Umożliwia bezprzewodowe  udostępnianie treści z komputerów, laptopów, urządzeń mobilnych na centralny wyświetlacz, na przykład monitor interaktywny lub tablicę interaktywną. Bez konfiguracji, bez kabli, bez straty czasu.


System Kindermann Klick $ Show K-10S można teraz dostać w promocyjnej cenie detalicznej 5850,80 zł brutto. Dystrybutor Image Recording Solutions sp. z o.o. oferuje specjalne ceny dla odsprzedawców.

 

Prosimy o złożenie zapytania ofertowego na: zapytania_ofertowe@irs.com.pl


 

 

23.01.2020

Przedstawiamy najpopularniejszy projektor laserowy w naszej ofercie - Hitachi LP-EU5002! Teraz dostępny w promocyjnej cenie! 

Laserowy projektor Hitachi LP-EU5002 stanowi naturalny wybór do sal konferencyjnych, szkoleniowych, wykładowych. Całkowity koszt użytkowania przedstawia się korzystnie, ponieważ projektor może pracować aż 20.000 godzin bez konieczności przeglądów.

Jeśli projektor pracowałby 7 dni w tygodniu 5 godzin dziennie, to i tak wystarczyłoby to na 10 lat użytkowania!!!


 

Bezprzewodowy system konferencyjny KINDERMANN - 10.07.2020

Bezprzewodowy system prezentacyjny dla małych i średnich sal konferencyjnych, sal lekcyjnych i miejsc zebrań.

 

Możliwości zastosowania bezprzewodowego systemu konferencyjnego KINDERMANN

 

 

System prezentacyjny Kindermann Klick& Show umożliwia użytkownikom udostępnianie treści z laptopów lub urządzeń mobilnych w nadzwyczaj prosty sposób - bez wstępnej konfiguracji, bez kabli, za to z wielką oszczędnością czasu.

 

 

Praca na własnych urządzeniach - prosta i bezpieczna

Prosta obsługa systemu sprawia, że Kindermann Klick & Show jest właściwym wyborem do zastosowania w salach konferencyjnych i pokojach spotkań.

Dzięki wdrożonym standardom szyfrowania możesz mieć pewność, że Twoja zawartość będzie transmitowana bezprzewodowo z zachowaniem reguł bezpieczeństwa.
System Kindermann Klick & Show jest dostępny jako zestaw obejmujący jednostkę bazową K-10S oraz dwa nadajniki Klick & Show TOUCH, lub też jako samoistne oprogramowanie K-10L bez nadajników TOUCH (istnieje możliwość dokupienia nadajników w obu konfiguracjach, czyli K10S oraz K10L (patrz poniżej).

Klick & Show TOUCH to kompaktowy nadajnik WiFi, charakteryzujący się elegancką konstrukcją łatwego w użyciu, dotykowego modułu sprzętowego, który jest podłączany do laptopa poprzez złącze USB. Klick & Show TOUCH to łatwe w użyciu rozwiązanie dla spotkań kooperacyjnych.

Dotknij i zaczynaj

Użytkownicy laptopów z systemami Windows i Mac mogą po prostu podłączyć nadajnik Klick & Show TOUCH do złącza USB w swoim urządzeniu. Krótkie dotknięcie i przytrzymanie przycisku dotykowego powoduje rozpoczęcie transmisji ekranu laptopa na głównym monitorze interaktywnym.
Moduł USB wyposażony jest w dwukolorowy wskaźnik diodowy oraz mechanizm wibracyjnego sprzężenia zwrotnego, które dostarczają użytkownikowi informacje o stanie aktywności.
Możliwe jest też nawiązanie połączenia w sposób wyłącznie oparty na oprogramowaniu, z wykorzystaniem wewnętrznej anteny WiFi laptopa zamiast nadajnika TOUCH.

Użytkownicy urządzeń mobilnych Apple lub Android mogą pobrać darmową aplikację służącą do udostępniania zawartości, lub też skorzystać z wbudowanej funkcji Airplay (wyłącznie w urządzeniach z systemem iOS).

Treść transmitowana przewodowo, np. z komputera PC lub odtwarzacza DVD, może być prezentowana za pomocą złącza wejściowego HDMI w stacji bazowej Klick & Show. System zapewnia kompatybilność nawet ze standardem rozdzielczości 4K.

 

 

Rodzina produktów Kindermann Klick & Show

 

Wersja standardowa

Zestaw Klick & Show K-10S Kit

Kindermann Klick & Show K-10S jest bezprzewodowym systemem prezentacji przeznaczonym dla małych i średnich sal konferencyjnych, a także do klas szkolnych.

Umożliwia bezprzewodowe  udostępnianie treści z komputerów, laptopów, urządzeń mobilnych na centralny wyświetlacz, na przykład monitor interaktywny lub tablicę interaktywną. Bez konfiguracji, bez kabli, bez straty czasu. Zestaw zawiera jednostkę bazową wraz z antenami, którą podłącza się do wyświetlacza centralnego oraz dwa nadajniki, które podłącza się do komputera. Urządzenia mobilne łączy się za pomocą aplikacji Android lub iOS. Po kilku minutach system jest gotowy do przesyłania obrazu.

W zestawie dołączamy dwa transmitery TOUCH podłączane do komputera / laptopa. Możliwość podłączenia do 14 urządzeń podczas jednego spotkania.

Rozdzielczość przesyłanych i wyświetlanych na monitorze treści: do 4K.

 

 

Wersja podstawowa

Zestaw Klick & Show K-10L

Kindermann Klick & Show K-10L jest bezprzewodowym systemem prezentacji przeznaczonym dla małych i średnich sal konferencyjnych, a także do klas szkolnych.

Umożliwia bezprzewodowe  udostępnianie treści z komputerów, laptopów, urządzeń mobilnych na centralny wyświetlacz, na przykład monitor interaktywny lub tablicę interaktywną. Bez konfiguracji, bez kabli, bez straty czasu. Zestaw zawiera jednostkę bazową wraz z antenami, którą podłącza się do wyświetlacza centralnego oraz opcjonalnie możliwość dokupienia do czterech nadajników TOUCH, które podłącza się do komputera. Urządzenia mobilne łączy się za pomocą aplikacji Android lub iOS. Po kilku minutach system jest gotowy do przesyłania obrazu.

Rozdzielczość przesyłanych i wyświetlanych na monitorze treści: do 1080P

 

 

 

Prosimy o złożenie zapytania ofertowego na: zapytania_ofertowe@irs.com.pl