Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

nie teraz nie, dziękuję
Aktualności

 

18.03.2024

 


 

 

05.03.2024

Program SPARKvue od PASCO, służący do obsługi czujników i przeprowadzania doświadczeń, jest teraz dostępny bezpłatnie jako progresywna aplikacja internetowa (PWA) w przeglądarkach Google Chrome i Microsoft Edge, umożliwiając użytkownikom dostęp do najnowszej wersji bez konieczności zakupu płatnych licencji. Aplikacja oferuje funkcjonalność offline oraz łatwe podłączenie czujników PASCO, z dokładnymi instrukcjami dostępnymi w filmie instruktażowym na stronie.


 

 

16.02.2024

Seria GX SMART Board® to interaktywne monitory LED 4K UHD przeznaczone do zwiększenia efektywności pracy zespołowej. Zawierają wbudowane głośniki 40W, wsparcie dla różnorodnych portów, Wi-Fi 6, oraz system Android 11, umożliwiając łatwe prowadzenie spotkań zdalnych, wideokonferencji, spotkań w salach konferencyjnych itd. Oferują płynne pisanie z 40 punktami dotyku i zaawansowane oprogramowanie SMART Ink do adnotacji, co czyni je idealnymi do nowczesnych spotkań biznesowych.

monitor interaktywny do sali konferencyjnej


 

 

05.12.2023

System MS-10 4K Video Soundbar od Lumens to zaawansowany, kompletny system konferencyjny, który zapewnia wysoką jakość obrazu i dźwięku dzięki kamerze 4K z funkcją auto-framingu oraz wielokierunkowym mikrofonom z eliminacją echa. Jest łatwy w montażu i obsłudze, kompatybilny z głównymi platformami konferencyjnymi, co czyni go idealnym rozwiązaniem zarówno do użytku profesjonalnego, jak i domowego. Produkt oferuje również funkcje mostkowania danych i kontrolę jednym przyciskiem, co podnosi komfort użytkowania.


 

 

02.11.2023

Firma Epson zdobyła prestiżowe wyróżnienie dla swojego projektora - Epson EB-FH52. Fachowy portal Monitorinteraktywny.biz uznał go za najlepszy projektor multimedialny przeznaczony dla szkół. Dlaczego? Dowiedz się! 

 


 

 

03.10.2023

ELMO L-12G to nowoczesna kamera dokumentacyjna oferująca obraz w jakości 4K przez HDMI i USB. Wizualizer idealnie sprawdza się w środowisku edukacyjnym oraz w salach konferencyjnych, oferując funkcje takie jak adnotacje przy użyciu ELMO Interactive Toolbox, regulowane ramię i głowicę kamery, a także możliwość bezprzewodowego połączenia za pomocą Miracast. ELMO L-12G jest doskonałym rozwiązaniem dla nauczycieli i prelegentów, którzy pragną prezentować materiały w wysokiej jakości, łącząc łatwość obsługi z wszechstronnością.


 

 

19.09.2023

Odkryj nową jakość wideokonferencji z Kindermann Klick & Show K-FX. Bezprzewodowe prezentacje w jakości Full HD, kompatybilność z kamerami USB. Łatwość użycia dzięki funkcji Plug & Play.


 

 

30.08.2023

Lumens, lider w dziedzinie technologii wideokonferencyjnych, oferuje profesjonalne kamery VC, które gwarantują doskonałą jakość wideo i dźwięku. Wśród dostępnych modeli, model VC-B30U wyróżnia się jako wybór wielu korporacji. Jest to zaawansowana kamera o rozdzielczości 1080p60, wyposażona w HDMI/USB oraz 12-krotny zoom optyczny. Jej kąt widzenia wynosi 72°, a wbudowany mikrofon zapewnia czysty dźwięk. Możliwość rozbudowy o dodatkowe mikrofony oraz wsparcie dla interfejsów RS-232 i VISCA czynią ją idealnym rozwiązaniem dla średniej wielkości sal konferencyjnych. Lumens gwarantuje łatwość montażu i obsługi, a także kompatybilność z popularnymi platformami, takimi jak Zoom czy Teams.


 

 

 

10.07.2023

Większe, lepsze wideokonferencje

Seria MX Pro ma na pokładzie sześć zintegrowanych mikrofonów i głośniki o łącznej mocy 40W, co pozwala na prowadzenie wideokonferencji z niesamowitym doświadczeniem audio bez podłączania dodatkowego sprzętu. MX Pro współpracuje z kamerą SMART Ultra HD 120, Lumens, Logitech® i innymi kamerami internetowymi, a także z aplikacjami Microsoft Teams™, Zoom, Google Meet™, Webex i innymi. 


 

 

SMART Lumio

Producent: Smart Technologies

Opis produktu SMART Lumio

 

Lumio to cyfrowe narzędzie do nauki, które przekształca lekcje w aktywne, oparte na współpracy doświadczenia edukacyjne, które angażują uczniów na ich własnych urządzeniach 

 

Lumio od SMART

Podstawowe parametry

Aplikacja chmurowa do dystrybucji materiałów lekcyjnych na indywidualne urządzenia uczniów (smartfony, tablety, komputery przenośne i stacjonarne), ale także do pracy z tablicą interaktywną lub monitorem.

Opis

Aplikacja chmurowa SMART Lumio https://suite.smarttech.com/ umożliwiająca nauczycielom tworzenie, organizowanie, dostarczanie i udostępnianie treści lekcji poprzez sieć Internet. W klasie program pozwala nauczycielom przekazać lekcję na dowolny typ urządzenia ucznia. Ci zaś mogą podążać za pedagogiem i współdziałać z treściami na ekranie, tak, jakby to były papierowe materiały.

Licencja / subskrypcja

Subskrypcję można wykupić na 1, 2, 3, 4 i 5 lat.

Odnowienie subskrypcji

Na 1, 2, 3, 4 i 5 lat.

 

 

Wybrane cechy aplikacji chmurowej

 

Importuj zasób

Możliwość zaimportowania pliku SMART Notebook, pdf lub PowerPoint i przekształcenia go w aktywne ćwiczenia, na przykład poprzez dodanie ćwiczeń lub poprzez zamianę dowolnych slajdów w aktywne pola, po których uczniowie mogą pisać. Uczniowie na swoich urządzeniach pracują indywidualnie lub w parach – mogą po takim slajdzie pisać, rysować, dodawać zdjęcia. Nauczyciel wyświetlać prace uczniów na tablicy, może także dodawać swoje notatki (zobacz: Materiały indywidualne, Grupowa przestrzeń robocza i Tablica dla całej klasy).

You Tube

Bezpieczna wyszukiwarka filmów YouTube. Wybrany film zostaje dodany na nową stronę w naszej lekcji. Następnie możemy dodać ćwiczenia, pusta stronę czy kolejne filmy. Dzięki temu ważny dla nas film możemy zapisać w swoich plikach w chmurze. Uczniowie nie widzą niebezpiecznych, zbędnych treści (innych polecanych przez YouTube filmów czy komentarzy).

 

 

Nowa strona

Dodanie do lekcji pustej strony, po której można pisać, wstawiać tekst komputerowy lub zdjęcia.

Wykrzycz to!

Burza mózgów: uczniowie wysyłają ze swoich urządzeń na interaktywny wyświetlacz tekst lub zdjęcia.

Odpowiedź

Narzędzie do tworzenia testów. Nauczyciel ma do wyboru 5 różnego typu pytań (typu ABCD, wielokrotnego wyboru, pytania otwarte itd.). Uczniowie pracują na swoich urządzeniach, nauczyciel ma możliwość zaimportowania wyników w formacie arkusza Excel.

Ćwiczenia oparte na grach

Szablony ćwiczeń typu Odkryj etykiety, Pokaz gier, Super Sortowanie, Wypełnij puste miejsca, Dopasuj je, Odwracanie na zewnątrz, Przyśpieszenie, Quiz z potworami, i Ustal kolejność oraz Dopasowanie z pamięci (gra memory), Quiz grupowy (wersja Quizu z potworami dla starszych uczniów) i Wyszukiwanie słów (wykreślanka)

Materiały indywidualne, Grupowa przestrzeń robocza i Tablica dla całej klasy

Przekształcenia dowolnego slajdu w aktywne ćwiczenie dla uczniów. Uczniowie pracują na swoich urządzeniach, dodając tekst i zdjęcia. Indywidualnie (Materiały indywidualne) lub grupowo (Grupowa przestrzeń robocza). Można również stworzyć miejsce robocze dla całej klasy bez podziału na grupy (Tablica dla całej klasy).

Przechowywanie wszystkich lekcji w chmurze

Nie ma potrzeby noszenia swojego komputera do szkoły lub pendriva. Teraz dostęp do wszystkich swoich materiałów lekcyjnych masz z każdego komputera podłączonego do Internetu.

Wyszukiwanie

Łatwe wyszukiwanie stworzonych lekcji, możliwość wyświetlania według nazwy lub dat.

Udostępnij łącze

Możliwość podzielenia się lekcją z innym nauczycielem poprzez wysłanie mu linku. Nauczyciel może wysłać link do lekcji uczniom, by dokończyli zadanie w domu lub jeśli byli nieobecni na lekcji.

 

Zapytaj o produkt

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
:
  • ico_pdf Specyfikacja techniczna SMART Lumio - lumio.pdf [2023-05-04 15:09, 493.17 kB]

Produkty powiązane z produktem SMART Lumio