Aktualności

 

21.07.2020

Microsoft Teams został zintegrowany z SMART Learning Suite. Te dwa niesamowite narzędzia poznała większość nauczycieli podczas zdalnego nauczania wymuszonego pandemią. Microsoft Teams pozwalał na komunikację z uczniami oraz zapewniał przepływ zadań i prac w klasie. SMART Learning Suite Online przenosił naszą interaktywną tablicę w chmurę i umożliwiał uczniom pracę na niej w swoich domach. Jedyne czego mogło jeszcze brakować to bliższa współpraca obu narzędzi. Tu możemy przekazać bardzo dobrą wiadomość SMART Learning Suite odnajdziemy w zakładce “Aplikacje” w MS Teams.

Czytaj więcej...


 

26.06.2020

Firma MAXELL wprowadza do oferty lekkie, kompaktowe projektory laserowe 3LCD przeznaczone do sal konferencyjnych, wykładowych i lekcyjnychŻywotność źródła światła wynosi 20 000 godzin w trybie normalnym. Cała seria J została zaprojektowana z myślą o łatwej instalacji i konfiguracji. Funkcja Perfect Fit 2 firmy MAXELL umożliwia użytkownikom dostosowanie poszczególnych narożników i boków niezależnie od siebie, aby dopasować obraz do ekranu w sali. Modele MP-JW4001 i MP-JU4001 posiadają jasność 4000 lumenów ANSI i rozdzielczość odpowiednio WXGA i WUXGA, podczas gdy MP-JW3501 oferuje 3500 lumenów ANSI i rozdzielczość WXGA. Wszystkie modele są kompatybilne z możliwością prezentacji bezprzewodowej.

Prosimy o złożenie zapytania ofertowego na: zapytania_ofertowe@irs.com.pl


 

 

04.05.2020

MA-XL1 jest zintegrowanym modułem zapisu wykładu (lekcji) będącym czymś więcej niż prostym zapisem wystąpienia: to jednomodułowe rozwiązanie umożliwiające przełączanie, nagrywanie streaming i upload oraz odtwarzanie wideo podczas zapisu oraz zdalną interakcją z uczestnikami. Zaprojektowany dla rosnącego rynku e-learningowego. MA-XL1 jest również szeroko stosowany do zapisu sesji rad samorządowych, konferencji i zdalnych spotkań biznesowych.

 

 

Prosimy o złożenie zapytania ofertowego na: biznes@irs.com.pl

 

 

 


 

29.01.2020

Kindermann Klick & Show K-10S jest bezprzewodowym systemem prezentacji przeznaczonym dla małych i średnich sal konferencyjnych, a także do klas szkolnych.

Umożliwia bezprzewodowe  udostępnianie treści z komputerów, laptopów, urządzeń mobilnych na centralny wyświetlacz, na przykład monitor interaktywny lub tablicę interaktywną. Bez konfiguracji, bez kabli, bez straty czasu.


System Kindermann Klick $ Show K-10S można teraz dostać w promocyjnej cenie detalicznej 5850,80 zł brutto. Dystrybutor Image Recording Solutions sp. z o.o. oferuje specjalne ceny dla odsprzedawców.

 

Prosimy o złożenie zapytania ofertowego na: zapytania_ofertowe@irs.com.pl


 

 

23.01.2020

Przedstawiamy najpopularniejszy projektor laserowy w naszej ofercie - Hitachi LP-EU5002! Teraz dostępny w promocyjnej cenie! 

Laserowy projektor Hitachi LP-EU5002 stanowi naturalny wybór do sal konferencyjnych, szkoleniowych, wykładowych. Całkowity koszt użytkowania przedstawia się korzystnie, ponieważ projektor może pracować aż 20.000 godzin bez konieczności przeglądów.

Jeśli projektor pracowałby 7 dni w tygodniu 5 godzin dziennie, to i tak wystarczyłoby to na 10 lat użytkowania!!!


 

Zakupy pomocy dydaktycznych do pracowni przyrodniczych z dofinansowania MEN ruszyły pełną parą - 25.08.2020

Środki finansowe z MEN już od dawna są na kontach JST, więc szkoły chcą zdążyć ze wszystkim tak, by nowe urządzenia pojawiły się w pracowniach jeszcze we wrześniu.

To najwyższy czas, by podjąć ostateczną decyzję, co ma się znaleźć na liście zakupów.

Niestety, często zdarza się, że na tych listach nie ma w ogóle urządzeń cyfrowych. Bez nich, szkoła nie przygotuje uczniów do wymogów XXI wieku i nie jest w stanie w pełni rozwijać ich umiejętności TIK. Może wynika to z obaw nauczycieli lub z braku informacji?

To najwyższy czas na spotkanie przedstawicieli szkoły z fachowcami, którzy rozwieją wątpliwości i doradzą najlepsze rozwiązanie.

Na rynku znaleźć można różne czujniki do wykonywania doświadczeń na lekcjach przedmiotów przyrodniczych: gorsze i lepsze. Niektóre są trudne w obsłudze i wymagają długotrwałego przygotowania a inne – nie. Niektórych trudno użyć, bo są wbudowane w jedno większe urządzenie lub wymagają kabli i interfejsów, a inne – są pojedyncze i bezprzewodowe. Do niektórych materiały są wyłącznie w formie tłumaczeń z angielskiego a do innych – gotowe doświadczenia specjalnie do polskiej podstawy programowej. Niektóre są nietrwałe a inne – objęte 5-cio letnią gwarancją producenta. Jednym słowem – praktyka pokazuje, że niektóre czujniki nie sprawdzą się w warunkach szkolnych a inne są specjalnie wymyślone do konkretnych celów dydaktycznych i będą długo służyły na lekcjach. Skąd szkoła ma wiedzieć, jak nie zmarnować swoich pieniędzy?

To najwyższy czas na spotkanie przedstawicieli szkoły z fachowcami, by rozstrzygnąć, które z rozwiązań jest najlepsze i dlaczego.

 

Dowiedz się więcej!