Aktualności

 

21.11.2019

Przyjazne dla użytkownika i budżetowe rozwiązanie podnoszące jakość kształcenia w klasach szkolnych. Seria SMART Board MX ma wszystkie interaktywne narzędzia, których potrzebują nauczyciele, w świetnej cenie. Zaprojektowana i zbudowana z myślą o trwałości seria MX jest dostępna w rozmiarach 65 ”, 75” i 86 ”, co czyni ją elastyczną i niedrogą alternatywą dla rozwiązań opartych o tradycyjne projektory w klasach.


 

 

27.09. 2019

 


 

 

29.08.2019

Monitor interaktywny SMART MX175 spełniający funkcję tradycyjnej tablicy interaktywnej, z wbudowaną przeglądarkę internetową, udostępnianiem ekranu na urządzenia zewnętrzne uczniów, zawiera wszelkie elementy potrzebne do prowadzenia interaktywnych lekcji.

Monitor dzięki przekątnej 75 cali, rozdzielczości 4K zapewnia komfort pracy nauczycielowi i uczniom, także tym siedzącym w dalszych rzędach.

 

Wbudowany system operacyjny Android oraz oprogramowanie edukacyjne SMART Learning Suite sprawiają, że monitor interaktywny SMART MX175 jest kompletnym urządzeniem gotowym do pracy w szkole zaraz po zakupie. Dzięki używaniu oprogramowania SMART Learning Suite otwiera się dostęp do ponad 600 gotowych lekcji na stronie tablice.net.pl

monitor interaktywny SMART do szkoły


 

 

03.07.2019

Pośród monitorów interaktywnych wyróżniają się urządzenia kanadyjskiej firmy Smart Technologies. Głównym atrybutem jest opracowana i zastosowana w monitorach SMART technologia SMART iQ, która powoduje, że do pracy na lekcji z uczniami nie potrzebujemy żadnych dodatkowych urządzeń (wszystko w jednym).

Wyświetlacze SMART Board z iQ pozwalają nauczycielom przełączać się jednym dotknięciem od pokazywania filmu wideo, do pisania na cyfrowej tablicy, do surfowania w Internecie, do działań opartych na grach i więcej – utrzymując skupienie uczniów i nie marnując czasu zajęć. Czytaj więcej...


 

19.10.2018

Z dumą ogłaszamy, że czujniki cyfrowe PASCO oraz kompletne zestawy do badań przyrodnicznych PASCO, które Image Recording Solutions sp. z o.o. dystrybuuje w Polsce, mają nową, ale to zupełnie nową, nie tylko odświeżoną - stronę internetową. 

 

 

Na nowej stronie internetowej szkoły znajdą kompletne zestawy czujników do przeprowadzania doświadczeń z biologii, chemii, fizyki  zgodnie z najnowszą podstawą programową. Nauczycieli nie pozostawiamy bez pomocy, dlatego zamieściliśmy także gotowe scenariusze lekcji, szczegółowe opisy czujników. Zapewniamy także wsparcie konsultanta. Wejdź już teraz na pasco.com.pl

 


 

Klienci cenią nasze kompetencje, jakość sprzętu i terminowość pracy

Przez ponad 20 lat działalności wykonaliśmy ponad 1000 systemów audiowizualnnych. Referencje wystawiły między innymi Accenture, Adidas, Akademia Pedagogiki Specjalnej, Fundacja Narodowego Banku Polskiego, Instytut Pamięci Narodowej, Muzeum Powstania Poznańskiego, Roztoczański Park Narodowy. Rekomendacje te oraz pozostałe jesteśmy gotowi na życzenie Państwu udostępnić.

 

Wśród instytucji, gdzie instalowaliśmy systemy av, znajdują się także:

- firmy:

PZU, Procter&Gamble, Raiffaisen Bank Polska, Międzynarodowe Targi Poznańskie;

- urzędy administracji publicznej:

Komisja Nadzoru Finansowego, Komisja Europejska, Centralny Instytut Ochrony Pracy;

- uczelnie i instytuty badawcze:

Instytut Podstaw Informatyki Polskiej Akademii Nauk, Akademia Górniczo-Hutnicza, Politechnika Warszawska.

Prosimy zapoznać się z niewielkim ułamkiem wdrożeń na stronie z instalacjami audiowizualnymi naszego autorstwa.

 

Zapraszamy do współpracy i złożenie zapytania na e-mail: zapytania_ofertowe@irs.com.pl