Promocje

Zimowa promocja nadciąga! Tablice interaktywne, monitory interaktywne, laboratoria przyrodnicze, gry i zabawy do nauki kodowania w promocyjnych cenach! - 06.12.2018

W naszym cenniku promocyjnym prosimy szczególnie zwrócić uwagę na monitor interaktywny SMART Board 6065 HD z oprogramowaniem SMART Learning Suite dedykowany do placówek edukacyjnych w bardzo dobrej cenie, zastaw startowy bezprzewodowych czujników PASCO do doświadczeń przyrodniczych.

 

Bardzo ciekawą propozycją jest MICKERPRO, czyli mikrofon i głośnik w jednym. Urządzenie doskonale sprawdzi się podczas szkolnych uroczystości, imprez sportowych, wycieczek, a także… na przerwach, gdzie czasem trzeba dobitnie dotrzeć do uczniów.

 

Oferta promocyjna dla szkół i placówek edukacyjnych - 30.11.2016

W jesienno-zimowej propozycji dla szkół i placówek edukacyjnych oferujemy w atrakcyjnych cenach zestawy interaktywne (tablice interaktywne z projektorami krótko- lub ultrakrótkoogniskowymi)tablice interaktywne SMARTprojektory Hitachi. Na promocyjnej liście znajduje się także osprzęt potrzebny do instalacji zestawów interaktywnych, a więc uchwyty ścienne oraz przyłącza instalacyjne.

W najnowszej promocji dla sektora edukacyjnego znajdą Państwo inne urządzenia dla kompleksowego wyposażenia cyfrowej szkoły, czyli...

Letnia promocja na projektory Hitachi - 20.07.2016

Wakacje trwają w najlepsze. Są doskonałym czasem nie tylko na wypoczynek, ale i na zakup projektora Hitachi w promocyjnej cenie. Prosimy zapoznać się z nowymi, niższami ceny na projektory przenośne oraz projektory uniwersalne.

1 2