Promocje

Oferta promocyjna dla szkół i placówek edukacyjnych - 30.11.2016

W jesienno-zimowej propozycji dla szkół i placówek edukacyjnych oferujemy w atrakcyjnych cenach zestawy interaktywne (tablice interaktywne z projektorami krótko- lub ultrakrótkoogniskowymi)tablice interaktywne SMARTprojektory Hitachi. Na promocyjnej liście znajduje się także osprzęt potrzebny do instalacji zestawów interaktywnych, a więc uchwyty ścienne oraz przyłącza instalacyjne.

W najnowszej promocji dla sektora edukacyjnego znajdą Państwo inne urządzenia dla kompleksowego wyposażenia cyfrowej szkoły, czyli...

Letnia promocja na projektory Hitachi - 20.07.2016

Wakacje trwają w najlepsze. Są doskonałym czasem nie tylko na wypoczynek, ale i na zakup projektora Hitachi w promocyjnej cenie. Prosimy zapoznać się z nowymi, niższami ceny na projektory przenośne oraz projektory uniwersalne.

Oferta promocyjna dla szkół i placówek edukacyjnych

W wiosennej propozycji dla szkół i placówek edukacyjnych oferujemy w atrakcyjnych cenach zestawy interaktywnetablice interaktywne SMARTprojektory Hitachi o krótkiej ogniskowej – idealne do tablic. Na promocyjnej liście znajduje się także osprzęt niezbędny do instalacji zestawów interaktywnych, a więc uchwyty ścienny oraz przyłącza instalacyjne.

Ponadto w najnowszej promocji dla sektora edukacyjnego znajdą Państwo inne urządzenia do kompletnego wyposażenia cyfrowej szkoły, czyli ekrany projekcyjnewizualizerylaboratoria przyrodnicze PASCO.

5 lat gwarancji na projektory Hitachi

Zastanawiasz  się nad zakupem projektora? Wybór wydaje się oczywisty, ponieważ firma Hitachi po raz kolejny zaskakuje, wyprzedza konkurencję i wprowadza pięcioletnią bezpłatną gwarancję na większość modeli projektorów.   Jeśli chcesz poznać szczegóły promocji oraz – w wielu przypadkach – nowe, niższe ceny projektorów zapraszamy do napisania:kontakt@irs.com.pl 

Promocja obowiązuje do 31 marca 2016 roku. Czytaj więcej...