Aktualności

 

21.07.2020

Microsoft Teams został zintegrowany z SMART Learning Suite. Te dwa niesamowite narzędzia poznała większość nauczycieli podczas zdalnego nauczania wymuszonego pandemią. Microsoft Teams pozwalał na komunikację z uczniami oraz zapewniał przepływ zadań i prac w klasie. SMART Learning Suite Online przenosił naszą interaktywną tablicę w chmurę i umożliwiał uczniom pracę na niej w swoich domach. Jedyne czego mogło jeszcze brakować to bliższa współpraca obu narzędzi. Tu możemy przekazać bardzo dobrą wiadomość SMART Learning Suite odnajdziemy w zakładce “Aplikacje” w MS Teams.

Czytaj więcej...


 

26.06.2020

Firma MAXELL wprowadza do oferty lekkie, kompaktowe projektory laserowe 3LCD przeznaczone do sal konferencyjnych, wykładowych i lekcyjnychŻywotność źródła światła wynosi 20 000 godzin w trybie normalnym. Cała seria J została zaprojektowana z myślą o łatwej instalacji i konfiguracji. Funkcja Perfect Fit 2 firmy MAXELL umożliwia użytkownikom dostosowanie poszczególnych narożników i boków niezależnie od siebie, aby dopasować obraz do ekranu w sali. Modele MP-JW4001 i MP-JU4001 posiadają jasność 4000 lumenów ANSI i rozdzielczość odpowiednio WXGA i WUXGA, podczas gdy MP-JW3501 oferuje 3500 lumenów ANSI i rozdzielczość WXGA. Wszystkie modele są kompatybilne z możliwością prezentacji bezprzewodowej.

Prosimy o złożenie zapytania ofertowego na: zapytania_ofertowe@irs.com.pl


 

 

04.05.2020

MA-XL1 jest zintegrowanym modułem zapisu wykładu (lekcji) będącym czymś więcej niż prostym zapisem wystąpienia: to jednomodułowe rozwiązanie umożliwiające przełączanie, nagrywanie streaming i upload oraz odtwarzanie wideo podczas zapisu oraz zdalną interakcją z uczestnikami. Zaprojektowany dla rosnącego rynku e-learningowego. MA-XL1 jest również szeroko stosowany do zapisu sesji rad samorządowych, konferencji i zdalnych spotkań biznesowych.

 

 

Prosimy o złożenie zapytania ofertowego na: biznes@irs.com.pl

 

 

 


 

29.01.2020

Kindermann Klick & Show K-10S jest bezprzewodowym systemem prezentacji przeznaczonym dla małych i średnich sal konferencyjnych, a także do klas szkolnych.

Umożliwia bezprzewodowe  udostępnianie treści z komputerów, laptopów, urządzeń mobilnych na centralny wyświetlacz, na przykład monitor interaktywny lub tablicę interaktywną. Bez konfiguracji, bez kabli, bez straty czasu.


System Kindermann Klick $ Show K-10S można teraz dostać w promocyjnej cenie detalicznej 5850,80 zł brutto. Dystrybutor Image Recording Solutions sp. z o.o. oferuje specjalne ceny dla odsprzedawców.

 

Prosimy o złożenie zapytania ofertowego na: zapytania_ofertowe@irs.com.pl


 

 

23.01.2020

Przedstawiamy najpopularniejszy projektor laserowy w naszej ofercie - Hitachi LP-EU5002! Teraz dostępny w promocyjnej cenie! 

Laserowy projektor Hitachi LP-EU5002 stanowi naturalny wybór do sal konferencyjnych, szkoleniowych, wykładowych. Całkowity koszt użytkowania przedstawia się korzystnie, ponieważ projektor może pracować aż 20.000 godzin bez konieczności przeglądów.

Jeśli projektor pracowałby 7 dni w tygodniu 5 godzin dziennie, to i tak wystarczyłoby to na 10 lat użytkowania!!!


 

Projektory instalacyjne Hitachi w Muzeum Designu w Londynie [case study] - 26.05.2017

26.05.2017

Muzeum Designu w Londynie jest jednym z najbardziej liczących się na świecie muzeów poświęconych architekturze, projektowaniu. Prezentuje projekty, gotowe produkty, ubrania, rozwiązania urbanistyczne.

 

 

 

Założone zostało w 1989 roku przez sir Terrance’a Conrana i początkowo mieściło się w Shad Thames, niedaleko Tower Bridge, w południowej części Londynu. Dzięki znaczącej darowiźnie założyciela placówka przeniosła się do prestiżowej, zachodniej części miasta.

Od dnia nowego otwarcia muzeum odwiedziło 250 000 osób przez pierwsze dwanaście tygodni. Brytyjski dziennik „The Telegraph” umieścił Muzeum Designu w dziesiątce tych, które trzeba odwiedzić przed śmiercią.

– Projektory Hitachi wykorzystaliśmy do spotęgowania efektu wizualnego wystawy „Imagine Moscow”, która przypada w setną rocznicę rewolucji październikowej – wyjaśnia kurator wystawy Eszter Steierhoffer. – W latach 20. I wczesnych 30. XX wieku, po rewolucji, rzesza architektów i projektantów tworzyła nową, idealistyczną wizję stolicy, która nigdy nie została zrealizowana. Ale z tamtego okresu pozostały rysunki architektoniczne, dzieła sztuki, utwory propagandowe, których wybór powędrował na londyńską wystawę – opowiada o ekspozycji jej kurator.

– Projektory Hitachi pomogły nam przedstawić tematy z zakresu urbanistyki, lotnictwa, komunikacji, przemysłu, życia codziennego i rekreacji – podsumowuje Steierhoffer.

 

Na wystawie „Imagine Moscow”  pracuje pięć projektorów Hitachi:

– trzy projektory LP-WU3500 (źródło światła LED, technologia DLP, jasność 3500 ANSI) projektują obrazy na podłogę, ściany i podwieszane ekrany projekcyjne

 

– projektor LP-WU9750B (źródło światła laser, technologia DLP, jasność 8000 ANSI) odpowiada za tylną projekcję, czyli obraz rzucany jest na ekran projekcyjny od tyłu

 

– projektor CP-WU5505 (źródło światła lampa, technologia LCD, jasność 5000 ANSI) rzuca obraz na zakrzywioną powierzchnię

 

– Przy wyborze projektorów kryterium niezawodności miało kluczowe znaczenie, ponieważ wystawa otwarta jest codziennie, a projektory pracują po 14 godzin każdego dnia, włączając i wyłączając się automatycznie, stąd nasz wybór padł na Hitachi jako gwaranta bezawaryjnej pracy – kończy Steierhoffer.