Aktualności

 

29.08.2019

Monitor interaktywny SMART MX175 spełniający funkcję tradycyjnej tablicy interaktywnej, z wbudowaną przeglądarkę internetową, udostępnianiem ekranu na urządzenia zewnętrzne uczniów, zawiera wszelkie elementy potrzebne do prowadzenia interaktywnych lekcji.

Monitor dzięki przekątnej 75 cali, rozdzielczości 4K zapewnia komfort pracy nauczycielowi i uczniom, także tym siedzącym w dalszych rzędach.

 

Wbudowany system operacyjny Android oraz oprogramowanie edukacyjne SMART Learning Suite sprawiają, że monitor interaktywny SMART MX175 jest kompletnym urządzeniem gotowym do pracy w szkole zaraz po zakupie. Dzięki używaniu oprogramowania SMART Learning Suite otwiera się dostęp do ponad 600 gotowych lekcji na stronie tablice.net.pl

monitor interaktywny SMART do szkoły


 

 

03.07.2019

Pośród monitorów interaktywnych wyróżniają się urządzenia kanadyjskiej firmy Smart Technologies. Głównym atrybutem jest opracowana i zastosowana w monitorach SMART technologia SMART iQ, która powoduje, że do pracy na lekcji z uczniami nie potrzebujemy żadnych dodatkowych urządzeń (wszystko w jednym).

Wyświetlacze SMART Board z iQ pozwalają nauczycielom przełączać się jednym dotknięciem od pokazywania filmu wideo, do pisania na cyfrowej tablicy, do surfowania w Internecie, do działań opartych na grach i więcej – utrzymując skupienie uczniów i nie marnując czasu zajęć. Czytaj więcej...


 

19.10.2018

Z dumą ogłaszamy, że czujniki cyfrowe PASCO oraz kompletne zestawy do badań przyrodnicznych PASCO, które Image Recording Solutions sp. z o.o. dystrybuuje w Polsce, mają nową, ale to zupełnie nową, nie tylko odświeżoną - stronę internetową. 

 

 

Na nowej stronie internetowej szkoły znajdą kompletne zestawy czujników do przeprowadzania doświadczeń z biologii, chemii, fizyki  zgodnie z najnowszą podstawą programową. Nauczycieli nie pozostawiamy bez pomocy, dlatego zamieściliśmy także gotowe scenariusze lekcji, szczegółowe opisy czujników. Zapewniamy także wsparcie konsultanta. Wejdź już teraz na pasco.com.pl

 


 

NOWOŚĆ! Projektory instalacyjne Hitachi serii 5000 - 03.06.2016

03.06.2016

Hitachi wprowadziło na rynek nową gamę projektorów instalacyjnych serii 5000, oferujących prostą instalację, intuicyjną obsługę oraz doskonałej jakości obraz.

- Seria 5000 cechuje się rozwiązaniami, przy projektowaniu których koncentrowaliśmy się na jakości obrazu, wysokiej wydajności, elastyczności zastosowań i tradycyjnie – niezawodności – mówi Axel Kutschke, starszy menadżer w Hitachi Digital Media Group. Bezszwowa konstrukcja oraz takie funkcje jak jednoczesne użycie blendingu i geometrycznej korekcji (warping), łączność HDBaseT dają swobodę instalacji w zróżnicowanych warunkach w firmach oraz w sektorze edukacyjnym.

Pięć modeli projektorów serii 5000 wyświetla obraz o jasności od 5200 do 5800 ANSI lumenów i kontraście 10000:1, co oznacza, że mogą tworzyć wysokiej jakości prezentacje w każdych warunkach oświetleniowych. Unikalne technologie Hitachi - High Dynamic Contrast Range (HDCR) oraz Accentualizer - zapewniają wyraźny obraz nawet w jasnym pomieszczeniu. Nowa funkcja Image Optimizer automatycznie zapobiega degradacji jakości i jasności obrazu z upływem żywotności lampy.

 

 

 

Dzięki wbudowanym funkcjom Edge Blending i Warping oraz specjalnemu oprogramowaniu projektory Hitachi serii 5000 mogą używać obu funkcji jednocześnie. Powstaje przez to opcja łączenia kilku projektorów w jeden jaśniejszy obraz o dowolnej powierzchni. Technologia Hitachi Perfect Fit reguluje wszystkie cztery rogi i boki wyświetlanego obrazu za pomocą pilota.

 

Złącze HDBaseT dostępne w dwóch modelach ułatwia instalację. Wszystkie modele serii 5000 są wyposażone w szeroką gamę złącz, m.in: LAN, HDMI, a także niestandardowe wyjście HDMI.

 

 

Projektory serii 5000: 

CP-WX5500 – WXGA, 5200 ASNI Lumen

CP-WX5505 – WXGA, 5200 ASNI Lumen, HDBaseT

CP-WU5500– WUXGA, 5200 ASNI Lumen

CP-WU5505– WUXGA, 5200 ASNI Lumen, HDBaseT

CP-X5550– XGA, 5800 ASNI Lumen,

Zaawansowane funkcje: równoczesne użycie Edge Blending i Warping (korekcji geometrycznej) w standardzie, łącze HDBaseT, podwójne HDMI, wyjście HDMI

Elastyczność: korekcja Perfect Fit, ręczne przesuwanie obiektywu, proste i szybkie nakładanie obrazów z 2 projektorów

Fenomenalny obraz: Accentulizer z HDCR, Image Optimizer, kontrast 10000:1

Niskie koszty użytkowania: filtr do 10000 godzin, 6000 godzin żywotności lampy w trybie Eco