Aktualności

 

29.01.2020

Kindermann Klick & Show K-10S jest bezprzewodowym systemem prezentacji przeznaczonym dla małych i średnich sal konferencyjnych, a także do klas szkolnych.

Umożliwia bezprzewodowe  udostępnianie treści z komputerów, laptopów, urządzeń mobilnych na centralny wyświetlacz, na przykład monitor interaktywny lub tablicę interaktywną. Bez konfiguracji, bez kabli, bez straty czasu.


System Kindermann Klick $ Show K-10S można teraz dostać w promocyjnej cenie detalicznej 5850,80 zł brutto. Dystrybutor Image Recording Solutions sp. z o.o. oferuje specjalne ceny dla odsprzedawców.

 

Prosimy o złożenie zapytania ofertowego na: zapytania_ofertowe@irs.com.pl


 

 

23.01.2020

Przedstawiamy najpopularniejszy projektor laserowy w naszej ofercie - Hitachi LP-EU5002! Teraz dostępny w promocyjnej cenie! 

Laserowy projektor Hitachi LP-EU5002 stanowi naturalny wybór do sal konferencyjnych, szkoleniowych, wykładowych. Całkowity koszt użytkowania przedstawia się korzystnie, ponieważ projektor może pracować aż 20.000 godzin bez konieczności przeglądów.

Jeśli projektor pracowałby 7 dni w tygodniu 5 godzin dziennie, to i tak wystarczyłoby to na 10 lat użytkowania!!!


 

 

22.01.2020

Projektor ultrakrótkoogniskowy Hitachi LP-AW3001 jest absolutnym liderem wśród projektorów laserowych ultrakrótkoogniskowych. Oferuje użytkownikowi jasność 3300 ANSI lumenów, rozdzielczość WXGA (1280x800) i żywotność laserowego źródła światła 20 000 godzin. Projektor w cenie PROMOCYJNEJ, detalicznej kosztuje około 4400 zł brutto, natomiast odsprzedawcy mogą liczyć na słuszny rabat. Prosimy o złożenie zapytania ofertowego na: zapytania_ofertowe@irs.com.pl


 

 

16.01.2020

Czujnik ruchu PS-2103A PASCO jest jednym z najczęściej używanych przyrządów do przeprowadzania doświadczeń, szczególnie w szkołach podstawowych.

Teraz mogą go Państwo otrzymać w noworocznej, promocyjnej cenie!

Prosimy o zapytanie ofertowe na:

zapytania_ofertowe@irs.com.pl

Promocja obowiązuje od 14 stycznia do wyczerpania zapasów!


 

 

21.11.2019

Przyjazne dla użytkownika i budżetowe rozwiązanie podnoszące jakość kształcenia w klasach szkolnych. Seria SMART Board MX ma wszystkie interaktywne narzędzia, których potrzebują nauczyciele, w świetnej cenie. Zaprojektowana i zbudowana z myślą o trwałości seria MX jest dostępna w rozmiarach 65 ”, 75” i 86 ”, co czyni ją elastyczną i niedrogą alternatywą dla rozwiązań opartych o tradycyjne projektory w klasach.


 

 

27.09. 2019

 


 

 

29.08.2019

Monitor interaktywny SMART MX175 spełniający funkcję tradycyjnej tablicy interaktywnej, z wbudowaną przeglądarkę internetową, udostępnianiem ekranu na urządzenia zewnętrzne uczniów, zawiera wszelkie elementy potrzebne do prowadzenia interaktywnych lekcji.

Monitor dzięki przekątnej 75 cali, rozdzielczości 4K zapewnia komfort pracy nauczycielowi i uczniom, także tym siedzącym w dalszych rzędach.

 

Wbudowany system operacyjny Android oraz oprogramowanie edukacyjne SMART Learning Suite sprawiają, że monitor interaktywny SMART MX175 jest kompletnym urządzeniem gotowym do pracy w szkole zaraz po zakupie. Dzięki używaniu oprogramowania SMART Learning Suite otwiera się dostęp do ponad 600 gotowych lekcji na stronie tablice.net.pl

monitor interaktywny SMART do szkoły


 

 

03.07.2019

Pośród monitorów interaktywnych wyróżniają się urządzenia kanadyjskiej firmy Smart Technologies. Głównym atrybutem jest opracowana i zastosowana w monitorach SMART technologia SMART iQ, która powoduje, że do pracy na lekcji z uczniami nie potrzebujemy żadnych dodatkowych urządzeń (wszystko w jednym).

Wyświetlacze SMART Board z iQ pozwalają nauczycielom przełączać się jednym dotknięciem od pokazywania filmu wideo, do pisania na cyfrowej tablicy, do surfowania w Internecie, do działań opartych na grach i więcej – utrzymując skupienie uczniów i nie marnując czasu zajęć. Czytaj więcej...


 

19.10.2018

Z dumą ogłaszamy, że czujniki cyfrowe PASCO oraz kompletne zestawy do badań przyrodnicznych PASCO, które Image Recording Solutions sp. z o.o. dystrybuuje w Polsce, mają nową, ale to zupełnie nową, nie tylko odświeżoną - stronę internetową. 

 

 

Na nowej stronie internetowej szkoły znajdą kompletne zestawy czujników do przeprowadzania doświadczeń z biologii, chemii, fizyki  zgodnie z najnowszą podstawą programową. Nauczycieli nie pozostawiamy bez pomocy, dlatego zamieściliśmy także gotowe scenariusze lekcji, szczegółowe opisy czujników. Zapewniamy także wsparcie konsultanta. Wejdź już teraz na pasco.com.pl

 


 

Najlepsze monitory interaktywne do szkoły - SMART serii MX

Przyjazne dla użytkownika i budżetowe rozwiązanie podnoszące jakość kształcenia w klasach szkolnych. Seria SMART Board MX ma wszystkie interaktywne narzędzia, których potrzebują nauczyciele, w świetnej cenie. Zaprojektowana i zbudowana z myślą o trwałości seria MX jest dostępna w rozmiarach 65 ”, 75” i 86 ”, co czyni ją elastyczną i niedrogą alternatywą dla rozwiązań opartych o tradycyjne projektory w klasach.

 

iQ to technologia “wszystko w jednym”, dostępna wyłącznie dla monitorów SMART Board Wbudowana technologia iQ sprawia, że wszystko, czego potrzebujesz dostępne jest w jednym miejscu, po dotknięciu palcem. Nie ma potrzeby stosowania kabli. Wbudowany komputer zapewnia jednodotykowy dostęp do wszystkich aplikacji SMART Learning Suite - od interaktywnych lekcji i gier do współpracy online. Monitor posiada dostęp do wbudowanej przeglądarki internetowej oraz funkcji udostępniania ekranu.

Wbudowany technologia SMART iQ “wszystko w jednym”

Przełączaj jednym dotknięciem - od wyświetlania wideo do pisania na białej tablicy cyfrowej po surfowanie po Internecie - utrzymując cały czas zaangażowanie uczniów w lekcję.

Elastyczna w wyświetlaniu z różnych źródeł

Podłączaj komputery i nośniki pamięci za pośrednictwem ulepszonych portów wyświetlacza, w tym wygodnego panelu z przodu.

Zbadana jakość

Seria MX posiada gwarancję 50 000 godzin niezawodnego korzystania z urządzeń, a przeprowadzone przez SMART testy wytrzymałościowe potwierdzają wysoką trwałość.

Urządzenie zbudowane do użytku w szkole

Trwałe i mieszczące się w ekonomicznej klasie wyświetlacze SMART Board otrzymały wiele certyfikatów potwierdzających spełnianie wymogów bezpieczeństwa i ochrony środowiska, co daje pewność, że są zgodne z wymogami krajowymi oraz innymi przepisami.

Główne cechy:

  • rozdzielczość 4K Ultra HD,
  • testy wytrzymałościowe potwierdzające wysoką trwałość,
  • wyświetlacz LED z gwarancją na 50 000 godzin,
  • hartowane szkło z powierzchnią antyrefleksyjna,
  • powierzchnia ze zminimalizowanym tarciem Silktouch ™,
  • certyfikat ENERGY STAR®,
  • wolny od materiałów groźnych dla środowiska, które pochodzą z
  • certyfikaty prawne i środowiskowe,
  • trzyletnia gwarancja.

 

Specyfikacja techniczna

OPROGRAMOWANIE

Bezpłatna wersja standardowa SMART Notebook®

w zestawie

SMART Learning Suite

dodatkowa roczna subskrypcja

Aplikacje i funkcje iQ

SMART Notebook Player
konfigurowalny ekran główny
podgląd „na żywo” źródeł wejścia
cyfrowa tablica Whiteboard
przeglądarka internetowa
bezprzewodowe udostępnianie ekranu urządzenia
biblioteki plików i aplikacji
automatyczne aktualizacje OTA

Komputer SMART OPS z systemem Windows 10 Pro

opcjonalny

SMART Remote Management

opcjonalny

WYŚWIETLACZ

Rozmiary ekranu

65 ", 75", 86 "

Rozdzielczość

4K Ultra HD (3840 × 2160)

Częstotliwość odświeżania

60 Hz

Współczynnik kształtu

16: 9

Podświetlenie

direct LED (DLED)

Żywotność wyświetlacza

50 000 godzin

Jakość LCD

klasa A

Jasność

≥400 cd / m²

Czas odpowiedzi

6ms (65 "); 8ms (75" i 86 ")

Szkło

w pełni hartowane, antyrefleksyjne

Czujnik natężenia światła otoczenia

automatycznie dostosowywanie podświetlenia ekranu, zapewniające komfortowy odbiór treści w dowolnych warunkach oświetleniowych

Uchwyt ścienny do montażu

w zestawie

DOTYK I CYFROWY ATRAMENT

Technologia dotykowa

HyPr Touch ™ z Advanced IR

Jednoczesne różnicowanie narzędzi

jednoczesne rozpoznawanie i uruchamianie wielu narzędzi (palce, pisaki i dłoń)

Object awareness™

rozpoznaje palce (sterowanie), pisaki (pisanie) i cała dłoń (gąbka) bez wybierania narzędzi z menu

SMART Ink®

pozwala pisać po stronach internetowych, filmach, plikach PDF i plikach Microsoft Office® oraz zapisywać notatki w prawie każdym typie pliku

Silktouch ™

zapewnia gładkie, wygodne wrażenia dotykowe i eliminuje występowanie dyskomfortu oraz zmęczenia nawet po wielu godzinach użytkowania

Jednoczesne punkty dotykowe

20 - Windows i Mac

Narzędzia w komplecie

2 pisaki

ŁĄCZNOŚĆ

Przewodowy

RJ45 (× 2) 1000baseT

Wi-Fi

IEEE 802.11A / B / G / N / Ac z 2 × 2 MIMO (zarówno pasma 2,4, jak i 5 GHz)

Bluetooth

tryb podwójny 4.0 (kompatybilny wstecz z Bluetooth 2.1 + EDR)

Pilot

w zestawie

WEJŚCIA I WYJŚCIA

Przedni panel sterowania

zasilanie, strona startowa, wybór źródła sygnału, zasłona ekranu, stopklatka, regulacja głośność

Przedni panel złączy

wejście HDMI (HDCP 2.2), USB-A (× 2), USB-B (dotykowy)

Boczny panel złączy

wyjście HDMI 1.4 (HDCP), Wejście HDMI x2 (HDCP 2.2), USB-B 3.0 x2 (dotyk)

Dolny panel złączy

USB-B 3.0 (dotykowy), RS-232, RJ45, VGA, wyjście S / PDIF, wejście / wyjście stereo 3,5 mm

Gniazdo OPS

tak

Głośniki

przednie głośniki 15 W (× 2)