Aktualności

 

29.01.2020

Kindermann Klick & Show K-10S jest bezprzewodowym systemem prezentacji przeznaczonym dla małych i średnich sal konferencyjnych, a także do klas szkolnych.

Umożliwia bezprzewodowe  udostępnianie treści z komputerów, laptopów, urządzeń mobilnych na centralny wyświetlacz, na przykład monitor interaktywny lub tablicę interaktywną. Bez konfiguracji, bez kabli, bez straty czasu.


System Kindermann Klick $ Show K-10S można teraz dostać w promocyjnej cenie detalicznej 5850,80 zł brutto. Dystrybutor Image Recording Solutions sp. z o.o. oferuje specjalne ceny dla odsprzedawców.

 

Prosimy o złożenie zapytania ofertowego na: zapytania_ofertowe@irs.com.pl


 

 

23.01.2020

Przedstawiamy najpopularniejszy projektor laserowy w naszej ofercie - Hitachi LP-EU5002! Teraz dostępny w promocyjnej cenie! 

Laserowy projektor Hitachi LP-EU5002 stanowi naturalny wybór do sal konferencyjnych, szkoleniowych, wykładowych. Całkowity koszt użytkowania przedstawia się korzystnie, ponieważ projektor może pracować aż 20.000 godzin bez konieczności przeglądów.

Jeśli projektor pracowałby 7 dni w tygodniu 5 godzin dziennie, to i tak wystarczyłoby to na 10 lat użytkowania!!!


 

 

22.01.2020

Projektor ultrakrótkoogniskowy Hitachi LP-AW3001 jest absolutnym liderem wśród projektorów laserowych ultrakrótkoogniskowych. Oferuje użytkownikowi jasność 3300 ANSI lumenów, rozdzielczość WXGA (1280x800) i żywotność laserowego źródła światła 20 000 godzin. Projektor w cenie PROMOCYJNEJ, detalicznej kosztuje około 4400 zł brutto, natomiast odsprzedawcy mogą liczyć na słuszny rabat. Prosimy o złożenie zapytania ofertowego na: zapytania_ofertowe@irs.com.pl


 

 

16.01.2020

Czujnik ruchu PS-2103A PASCO jest jednym z najczęściej używanych przyrządów do przeprowadzania doświadczeń, szczególnie w szkołach podstawowych.

Teraz mogą go Państwo otrzymać w noworocznej, promocyjnej cenie!

Prosimy o zapytanie ofertowe na:

zapytania_ofertowe@irs.com.pl

Promocja obowiązuje od 14 stycznia do wyczerpania zapasów!


 

 

21.11.2019

Przyjazne dla użytkownika i budżetowe rozwiązanie podnoszące jakość kształcenia w klasach szkolnych. Seria SMART Board MX ma wszystkie interaktywne narzędzia, których potrzebują nauczyciele, w świetnej cenie. Zaprojektowana i zbudowana z myślą o trwałości seria MX jest dostępna w rozmiarach 65 ”, 75” i 86 ”, co czyni ją elastyczną i niedrogą alternatywą dla rozwiązań opartych o tradycyjne projektory w klasach.


 

 

27.09. 2019

 


 

 

29.08.2019

Monitor interaktywny SMART MX175 spełniający funkcję tradycyjnej tablicy interaktywnej, z wbudowaną przeglądarkę internetową, udostępnianiem ekranu na urządzenia zewnętrzne uczniów, zawiera wszelkie elementy potrzebne do prowadzenia interaktywnych lekcji.

Monitor dzięki przekątnej 75 cali, rozdzielczości 4K zapewnia komfort pracy nauczycielowi i uczniom, także tym siedzącym w dalszych rzędach.

 

Wbudowany system operacyjny Android oraz oprogramowanie edukacyjne SMART Learning Suite sprawiają, że monitor interaktywny SMART MX175 jest kompletnym urządzeniem gotowym do pracy w szkole zaraz po zakupie. Dzięki używaniu oprogramowania SMART Learning Suite otwiera się dostęp do ponad 600 gotowych lekcji na stronie tablice.net.pl

monitor interaktywny SMART do szkoły


 

 

03.07.2019

Pośród monitorów interaktywnych wyróżniają się urządzenia kanadyjskiej firmy Smart Technologies. Głównym atrybutem jest opracowana i zastosowana w monitorach SMART technologia SMART iQ, która powoduje, że do pracy na lekcji z uczniami nie potrzebujemy żadnych dodatkowych urządzeń (wszystko w jednym).

Wyświetlacze SMART Board z iQ pozwalają nauczycielom przełączać się jednym dotknięciem od pokazywania filmu wideo, do pisania na cyfrowej tablicy, do surfowania w Internecie, do działań opartych na grach i więcej – utrzymując skupienie uczniów i nie marnując czasu zajęć. Czytaj więcej...


 

19.10.2018

Z dumą ogłaszamy, że czujniki cyfrowe PASCO oraz kompletne zestawy do badań przyrodnicznych PASCO, które Image Recording Solutions sp. z o.o. dystrybuuje w Polsce, mają nową, ale to zupełnie nową, nie tylko odświeżoną - stronę internetową. 

 

 

Na nowej stronie internetowej szkoły znajdą kompletne zestawy czujników do przeprowadzania doświadczeń z biologii, chemii, fizyki  zgodnie z najnowszą podstawą programową. Nauczycieli nie pozostawiamy bez pomocy, dlatego zamieściliśmy także gotowe scenariusze lekcji, szczegółowe opisy czujników. Zapewniamy także wsparcie konsultanta. Wejdź już teraz na pasco.com.pl

 


 

Monitory interaktywne Hitachi 65, 75 i 84’’ Angażują – Urzekają – Inspirują

03.02.2017

Monitory interaktywne Hitachi zawierają  szereg inteligentnych funkcji, na przykład 6-10-punktowy ekran dotykowy. Zostały zaprojektowane do wielu zastosowań: w salach zarządu, konferencyjnych,  lekcyjnych, aulach wykładowych, foyer,  gabinetach lekarskich,  a nawet w digital signage.

 

- Funkcja wielodotyku dla 6-10 osób (w zależności od modelu)

- Antyodblaskowy ekran

- Szkło hartowane o grubości 4mm

- Szeroki kąt widzenia

- Dwa głośniki po 15W każdy

- Windows 8.1 / 10

- Cienka biała obudowa

- Wbudowany komputer PC (opcjonalnie)

- Uchwyt ścienny

 

 

 

 

 

 

 

Funkcja wielodotyku dla maksymalnie dziesięciu osób

Interaktywne, płaskie ekrany dotykowe Hitachi zamienią  każdą prezentację w inspirujące doświadczenie.  Zamiast biernego oglądania, od 6 do 10 osób (w zależności od modelu) może pracować na ekranie w tym samym czasie, używając pisaka lub własnych palców.

 

 

Ekran antyodblaskowy

Nie ma nic gorszego niż utrata uwagi widzów z powodu ostrego światłą rozpraszającego obraz na ekranie. Monitory interaktywne  Hitachi osiągają 100% przepuszczalności światłą zapewniając żywe kolory, jasność i dokładność projekcji – nawet przy bezpośrednim świetle słonecznym.

 

Zamrożenie ekranu

Podczas pracy na ekranie ze zdalnego urządzenia, funkcja zamrażania widoku na ekranie, pozwala na kontynuowanie pracy na urządzeniu bez ujawniania zmian na ekranie . Możesz uczynić swoją prezentację bardziej dynamiczną i odpowiadającą nowym informacjom w czasie rzeczywistym.

 

Szeroki kąt widzenia i potężne 15W głośniki

Technologia Hitachi zapewnia szeroki kąt widzenia, dlatego każdy uczestnik ma wygodny odbiór i uczesnictwo  w prezentacji – od końca sali aż po jej narożniki. Słychać też dobrze dzięki 15W głośnikom

 

Biała, wąska rama

W odróżnieniu do tradycyjnych czarnych lub szarych ram prosta biała daje czysty i współczesny wygląd, który doskonale współgra z wyglądem większości współczesnych biur, szkół czy przychodni medycznych.

 

 

Zwiększona jakość obrazu

Wyświetlaj wysokiej jakości, precyzyjne obrazy na monitor interaktywnych 65 i 75 cali w rozdzielczości full HD. Możesz także cieszyć oczy rozdzielczością 4K UHD na 84’’ ekranie.

 

Uchwyt montażowy w standardzie VESA

Dzięki zestawowi montażowemu w standardzie VESA  (Vide Electronics Standards Association) możesz łatwo zainstalować monitor interaktywny Hitachi na ścianie lub wózku. Wózek umożliwia swobodne przeprowadzanie monitora z pokoju do pokoju.

 

 

Kompatybilność z Windows 8 lub 10

Monitor interaktywny Hitachi jest kompatybilny z najnowszymi wersjami systemu Windows, dlatego  na pewno na lata pozostanie integralną częśćią źródła prezentacji.

 

 

Łączność

Monitory Hitachi są wszechstronne, jeśli chodzi wielorakość wejść. Dwa wejścia HDMI umożliwiają podpięcie wielu źródeł obrazu, od Blu-Ray przez komputer na sieciach kończąc.

Podłącz urządzenie kompatybilne przez port RS-232C i możesz zdalnie kontrolować wiele funkcji i możliwości monitora, w tym głośność, jasność i kontrast.

 

Wbudowany komputer PC

Zintegrowany komputer PC sprawia, że monitor Hitachi jest gotowy do pracy. Włączasz monitor i pracujesz. Żadnego ustawiania, żadnych kabli, czysta oszczędność czasu.

 

Długotrwała wydajność

Monitory interaktywne Hitachi cieszą się podobną renomą niezawodności co inne urządzenia tej marki. Części zostały zaprojektowane i przetestowane pod kątem długotrwałej eksploatacji, a sam monitor wymaga jedynie minimalnej konserwacji, co zapewnia niski koszt eksploatacji.

 

Szkło hartowane

4mm grubości szkło technologii antyodblaskowej maksymalizuje użyteczność ekranu w jasnym oświetleniu, jest także bezpieczne dzięki jego hartowaniu.