Aktualności

 

03.12.2020

Zestaw siedmiu laptopów Acer TM-B311RN-31 do programu Aktywna Tablica 2020 roku. Potężna, wytrzymała na upadek i zalanie konstrukcja sprawia, że laptop Acer TM-B311RN-31 doskonalne sprawdza się w długiej, wytężonej i narażonej na uszkodzenia sprzętu nauki w szkole i w domu.

 

 


 

 

21.07.2020

Microsoft Teams został zintegrowany z SMART Learning Suite. Te dwa niesamowite narzędzia poznała większość nauczycieli podczas zdalnego nauczania wymuszonego pandemią. Microsoft Teams pozwalał na komunikację z uczniami oraz zapewniał przepływ zadań i prac w klasie. SMART Learning Suite Online przenosił naszą interaktywną tablicę w chmurę i umożliwiał uczniom pracę na niej w swoich domach. Jedyne czego mogło jeszcze brakować to bliższa współpraca obu narzędzi. Tu możemy przekazać bardzo dobrą wiadomość SMART Learning Suite odnajdziemy w zakładce “Aplikacje” w MS Teams.

Czytaj więcej...


 

26.06.2020

Firma MAXELL wprowadza do oferty lekkie, kompaktowe projektory laserowe 3LCD przeznaczone do sal konferencyjnych, wykładowych i lekcyjnychŻywotność źródła światła wynosi 20 000 godzin w trybie normalnym. Cała seria J została zaprojektowana z myślą o łatwej instalacji i konfiguracji. Funkcja Perfect Fit 2 firmy MAXELL umożliwia użytkownikom dostosowanie poszczególnych narożników i boków niezależnie od siebie, aby dopasować obraz do ekranu w sali. Modele MP-JW4001 i MP-JU4001 posiadają jasność 4000 lumenów ANSI i rozdzielczość odpowiednio WXGA i WUXGA, podczas gdy MP-JW3501 oferuje 3500 lumenów ANSI i rozdzielczość WXGA. Wszystkie modele są kompatybilne z możliwością prezentacji bezprzewodowej.

Prosimy o złożenie zapytania ofertowego na: zapytania_ofertowe@irs.com.pl


 

 

04.05.2020

MA-XL1 jest zintegrowanym modułem zapisu wykładu (lekcji) będącym czymś więcej niż prostym zapisem wystąpienia: to jednomodułowe rozwiązanie umożliwiające przełączanie, nagrywanie streaming i upload oraz odtwarzanie wideo podczas zapisu oraz zdalną interakcją z uczestnikami. Zaprojektowany dla rosnącego rynku e-learningowego. MA-XL1 jest również szeroko stosowany do zapisu sesji rad samorządowych, konferencji i zdalnych spotkań biznesowych.

 

 

Prosimy o złożenie zapytania ofertowego na: biznes@irs.com.pl

 

 

 


 

29.01.2020

Kindermann Klick & Show K-10S jest bezprzewodowym systemem prezentacji przeznaczonym dla małych i średnich sal konferencyjnych, a także do klas szkolnych.

Umożliwia bezprzewodowe  udostępnianie treści z komputerów, laptopów, urządzeń mobilnych na centralny wyświetlacz, na przykład monitor interaktywny lub tablicę interaktywną. Bez konfiguracji, bez kabli, bez straty czasu.


System Kindermann Klick $ Show K-10S można teraz dostać w promocyjnej cenie detalicznej 5850,80 zł brutto. Dystrybutor Image Recording Solutions sp. z o.o. oferuje specjalne ceny dla odsprzedawców.

 

Prosimy o złożenie zapytania ofertowego na: zapytania_ofertowe@irs.com.pl


 

 

23.01.2020

Przedstawiamy najpopularniejszy projektor laserowy w naszej ofercie - Hitachi LP-EU5002! Teraz dostępny w promocyjnej cenie! 

Laserowy projektor Hitachi LP-EU5002 stanowi naturalny wybór do sal konferencyjnych, szkoleniowych, wykładowych. Całkowity koszt użytkowania przedstawia się korzystnie, ponieważ projektor może pracować aż 20.000 godzin bez konieczności przeglądów.

Jeśli projektor pracowałby 7 dni w tygodniu 5 godzin dziennie, to i tak wystarczyłoby to na 10 lat użytkowania!!!


 

Aktualizacja 3.6 oprogramowania systemowego do monitorów SMART MX200 V2 oraz modułów SMART IQ - 28.10.2020

Wyświetlacz interaktywne SMART Board® z wbudowanym systemem komputerowym iQ Android ™ automatycznie aktualizuje się do wersji 3.6 i oferują nauczycielom nowe funkcje i narzędzia.

iQ 3.6 wprowadza ulepszoną integrację ze SMART Learning Suite Online, w tym synchronizację plików lekcji pomiędzy SLSO, a systemem iQ na monitorze. Wystarczy, że użytkownik zaloguje się na swoje konto SMART na wyświetlaczu. Zsynchronizowane pliki lekcji można uruchamiać bezpośrednio w programie Notebook Player na monitorze bez konieczności podłączania komputera.

Nowa wersja iQ oferuje również nowe widżety, które umieszczono w tym nowy, osobnym panelu. Nauczyciele znajdą tu zegar (wskazuje czas rzeczywisty, a wyłączony może służyć do ćwiczeń z odczytywaniem czasu z tarczy), stoper, kość do gry, koło do losowania, linijkę, ekierkę i kątomierz. Przybory do kreślenia pozwalają na rysowanie linii, jak przy takich samych fizycznych narzędziach. W aplikacji iQ, Notebook Player panel widżetów wstawia widżety bezpośrednio na bieżącą stronę tablicy użytkownika.

 

Rysunek 1 Przykładowe widżety

 

Dzięki aplikacji SMART Screen Share (do pobrania na wszystkie systemy https://support.smarttech.com/docs/software/iq/en/downloads/screen-share-apps/windows.cshtml) zainstalowanej na komputerze możemy bezprzewodowo wyświetlać nie tylko obraz z urządzenia na monitorze, ale również „przekazywać dotyk” (sterować z wyświetlacza komputerem). Funkcja pisania nie jest na razie dostępna.

 

Rysunek 2 Ikona aplikacji SMART Screen Share

 

Inne ulepszenia w 3.6 obejmują:

·         Aktualizacja przeglądarki do Chromium ™ 81

·         Ulepszenia wydajności udostępniania ekranu za pomocą Miracast

·         Ustawienia zabezpieczeń, w tym automatyczne wylogowywanie użytkowników po upływie określonego czasu i ukrywanie znaków podczas wpisywania hasła.