Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

nie teraz nie, dziękuję
Aktualności

 

16.02.2024

Seria GX SMART Board® to interaktywne monitory LED 4K UHD przeznaczone do zwiększenia efektywności pracy zespołowej. Zawierają wbudowane głośniki 40W, wsparcie dla różnorodnych portów, Wi-Fi 6, oraz system Android 11, umożliwiając łatwe prowadzenie spotkań zdalnych, wideokonferencji, spotkań w salach konferencyjnych itd. Oferują płynne pisanie z 40 punktami dotyku i zaawansowane oprogramowanie SMART Ink do adnotacji, co czyni je idealnymi do nowczesnych spotkań biznesowych.

monitor interaktywny do sali konferencyjnej


 

 

05.12.2023

System MS-10 4K Video Soundbar od Lumens to zaawansowany, kompletny system konferencyjny, który zapewnia wysoką jakość obrazu i dźwięku dzięki kamerze 4K z funkcją auto-framingu oraz wielokierunkowym mikrofonom z eliminacją echa. Jest łatwy w montażu i obsłudze, kompatybilny z głównymi platformami konferencyjnymi, co czyni go idealnym rozwiązaniem zarówno do użytku profesjonalnego, jak i domowego. Produkt oferuje również funkcje mostkowania danych i kontrolę jednym przyciskiem, co podnosi komfort użytkowania.


 

 

02.11.2023

Firma Epson zdobyła prestiżowe wyróżnienie dla swojego projektora - Epson EB-FH52. Fachowy portal Monitorinteraktywny.biz uznał go za najlepszy projektor multimedialny przeznaczony dla szkół. Dlaczego? Dowiedz się! 

 


 

 

03.10.2023

ELMO L-12G to nowoczesna kamera dokumentacyjna oferująca obraz w jakości 4K przez HDMI i USB. Wizualizer idealnie sprawdza się w środowisku edukacyjnym oraz w salach konferencyjnych, oferując funkcje takie jak adnotacje przy użyciu ELMO Interactive Toolbox, regulowane ramię i głowicę kamery, a także możliwość bezprzewodowego połączenia za pomocą Miracast. ELMO L-12G jest doskonałym rozwiązaniem dla nauczycieli i prelegentów, którzy pragną prezentować materiały w wysokiej jakości, łącząc łatwość obsługi z wszechstronnością.


 

 

19.09.2023

Odkryj nową jakość wideokonferencji z Kindermann Klick & Show K-FX. Bezprzewodowe prezentacje w jakości Full HD, kompatybilność z kamerami USB. Łatwość użycia dzięki funkcji Plug & Play.


 

 

30.08.2023

Lumens, lider w dziedzinie technologii wideokonferencyjnych, oferuje profesjonalne kamery VC, które gwarantują doskonałą jakość wideo i dźwięku. Wśród dostępnych modeli, model VC-B30U wyróżnia się jako wybór wielu korporacji. Jest to zaawansowana kamera o rozdzielczości 1080p60, wyposażona w HDMI/USB oraz 12-krotny zoom optyczny. Jej kąt widzenia wynosi 72°, a wbudowany mikrofon zapewnia czysty dźwięk. Możliwość rozbudowy o dodatkowe mikrofony oraz wsparcie dla interfejsów RS-232 i VISCA czynią ją idealnym rozwiązaniem dla średniej wielkości sal konferencyjnych. Lumens gwarantuje łatwość montażu i obsługi, a także kompatybilność z popularnymi platformami, takimi jak Zoom czy Teams.


 

 

 

10.07.2023

Większe, lepsze wideokonferencje

Seria MX Pro ma na pokładzie sześć zintegrowanych mikrofonów i głośniki o łącznej mocy 40W, co pozwala na prowadzenie wideokonferencji z niesamowitym doświadczeniem audio bez podłączania dodatkowego sprzętu. MX Pro współpracuje z kamerą SMART Ultra HD 120, Lumens, Logitech® i innymi kamerami internetowymi, a także z aplikacjami Microsoft Teams™, Zoom, Google Meet™, Webex i innymi. 


 

 

Klick & Show pozwala użytkownikom w łatwy sposób udostępniać treści z laptopów lub urządzeń mobilnych - bez konfiguracji, bez kabli i bez marnowania czasu.

Producent: Kindermann

Opis produktu Klick & Show pozwala użytkownikom w łatwy sposób udostępniać treści z laptopów lub urządzeń mobilnych - bez konfiguracji, bez kabli i bez marnowania czasu.

 

Klick & Show pozwala użytkownikom w łatwy sposób udostępniać treści z laptopów lub urządzeń mobilnych - bez konfiguracji, bez kabli i bez marnowania czasu.
Dane techniczne  
Numer katalogowy 7488 000 305
Skład zestawu 1 x Stacja bazowa Kindermann Klick & Show
2 x Antena
1 x Zasilacz 100 – 240 VAC, 12 VDC/2A
1 x Zestaw montażowy do ściany
Wejścia sygnałowe stacji bazowej 1 x HDMI
1 x audio 3,5 mm stereo miniJack (line-in)
1 x RJ45
1 x USB (typ A)
1 x IEEE 802.11n/ac
Wyjścia sygnałowe stacji bazowej 1 x HDMI
1 x 1 x audio 3,5 mm stereo miniJack (line-out)
Obsługiwane rozdzielczości 1920x1080@60Hz, 1920x1200@60Hz
Protokół transmisji bezprzewodowej IEEE 802.11n/ac
Zakresy częstotliwości 2,4 GHz lub 5 GHz
Szyfrowanie danych AES WPA PSK, WPA2 PSK
Bezprzewodowa prędkość transmisji danych do 1 GBit/s
Zasięg transmisji do 35 m bez przeszkód pomiędzy stacją bazową, a nadajnikiem
Jednoczesne połączenia maksymalnie 4
Obsługa Airplay na iOS, zdalny widok na urządzeniu mobilnym
Sterowanie stacją bazową Wirtualne przyciski na ekranie dla myszy lub ekranu dotykowego i z urządzenia mobilnego poprzez aplikację na iOS / Android
Status stacji bazowiej Menu ekranowe do wyświetlania konfiguracji i informacji na urządzeniu odbiorczym
Wymiary stacji bazowiej 160x105x26 mm (bez anten)
Waga stacji bazowiej 450 g
Zasilanie stacji bazowiej Uniwersalny zasilacz12 VDC / 2A dla napięcia sieciowego 100-240 VAC12 VDC / 2A
Pobór mocy stacji bazowej Praca (typ) 10 W; Gotowość 5 W; Stnad-by <1 W

Zapytaj o produkt

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: