Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

nie teraz nie, dziękuję
Aktualności

 

16.02.2024

Seria GX SMART Board® to interaktywne monitory LED 4K UHD przeznaczone do zwiększenia efektywności pracy zespołowej. Zawierają wbudowane głośniki 40W, wsparcie dla różnorodnych portów, Wi-Fi 6, oraz system Android 11, umożliwiając łatwe prowadzenie spotkań zdalnych, wideokonferencji, spotkań w salach konferencyjnych itd. Oferują płynne pisanie z 40 punktami dotyku i zaawansowane oprogramowanie SMART Ink do adnotacji, co czyni je idealnymi do nowczesnych spotkań biznesowych.

monitor interaktywny do sali konferencyjnej


 

 

05.12.2023

System MS-10 4K Video Soundbar od Lumens to zaawansowany, kompletny system konferencyjny, który zapewnia wysoką jakość obrazu i dźwięku dzięki kamerze 4K z funkcją auto-framingu oraz wielokierunkowym mikrofonom z eliminacją echa. Jest łatwy w montażu i obsłudze, kompatybilny z głównymi platformami konferencyjnymi, co czyni go idealnym rozwiązaniem zarówno do użytku profesjonalnego, jak i domowego. Produkt oferuje również funkcje mostkowania danych i kontrolę jednym przyciskiem, co podnosi komfort użytkowania.


 

 

02.11.2023

Firma Epson zdobyła prestiżowe wyróżnienie dla swojego projektora - Epson EB-FH52. Fachowy portal Monitorinteraktywny.biz uznał go za najlepszy projektor multimedialny przeznaczony dla szkół. Dlaczego? Dowiedz się! 

 


 

 

03.10.2023

ELMO L-12G to nowoczesna kamera dokumentacyjna oferująca obraz w jakości 4K przez HDMI i USB. Wizualizer idealnie sprawdza się w środowisku edukacyjnym oraz w salach konferencyjnych, oferując funkcje takie jak adnotacje przy użyciu ELMO Interactive Toolbox, regulowane ramię i głowicę kamery, a także możliwość bezprzewodowego połączenia za pomocą Miracast. ELMO L-12G jest doskonałym rozwiązaniem dla nauczycieli i prelegentów, którzy pragną prezentować materiały w wysokiej jakości, łącząc łatwość obsługi z wszechstronnością.


 

 

19.09.2023

Odkryj nową jakość wideokonferencji z Kindermann Klick & Show K-FX. Bezprzewodowe prezentacje w jakości Full HD, kompatybilność z kamerami USB. Łatwość użycia dzięki funkcji Plug & Play.


 

 

30.08.2023

Lumens, lider w dziedzinie technologii wideokonferencyjnych, oferuje profesjonalne kamery VC, które gwarantują doskonałą jakość wideo i dźwięku. Wśród dostępnych modeli, model VC-B30U wyróżnia się jako wybór wielu korporacji. Jest to zaawansowana kamera o rozdzielczości 1080p60, wyposażona w HDMI/USB oraz 12-krotny zoom optyczny. Jej kąt widzenia wynosi 72°, a wbudowany mikrofon zapewnia czysty dźwięk. Możliwość rozbudowy o dodatkowe mikrofony oraz wsparcie dla interfejsów RS-232 i VISCA czynią ją idealnym rozwiązaniem dla średniej wielkości sal konferencyjnych. Lumens gwarantuje łatwość montażu i obsługi, a także kompatybilność z popularnymi platformami, takimi jak Zoom czy Teams.


 

 

 

10.07.2023

Większe, lepsze wideokonferencje

Seria MX Pro ma na pokładzie sześć zintegrowanych mikrofonów i głośniki o łącznej mocy 40W, co pozwala na prowadzenie wideokonferencji z niesamowitym doświadczeniem audio bez podłączania dodatkowego sprzętu. MX Pro współpracuje z kamerą SMART Ultra HD 120, Lumens, Logitech® i innymi kamerami internetowymi, a także z aplikacjami Microsoft Teams™, Zoom, Google Meet™, Webex i innymi. 


 

 

Zestaw urządzeń do sterowania bezprzewodowego TP-09WI + CS-02WI

Producent: ABtUS

Opis produktu Zestaw urządzeń do sterowania bezprzewodowego TP-09WI + CS-02WI

Zestaw bezprzewodowego panelu sterowania i modułu sterującego. Panel przystosowany do konfiguracji do własnych potrzeb przez budowanie podstron, konfigurowalny układ przycisków, dobór czcionek, wybór własnej grafiki itp. Urządzenia pracujące jako samodzielna jednostka sterująca salą lub jako element zsynchronizowany innymi jednostkami w celu kontroli w dużych obszarach.

 

 

Zestaw urządzeń do sterowania bezprzewodowego TP-09WI + CS-02WI
Podstawowe cechy Panel dotykowy 9"
Bardzo prosty w programowaniu
Komunikacja bezprzewodowa pomiędzy urządzeniami
Wbudowane porty wyjściowe w odbiorniku
Dane techniczne  
Panel TP-09WI
Panel LCD
przekątna 9 cali
dotykowy
bezprzewodowy
Zasięg komunikacji Do 80 metrów (bez przeszkód)
Wspieranie komend macro Tak
Wspierania funkcji SCRIPT Tak
Tryb uśpienia monitora Tak
Zabezpieczenie ustawień Tak
Bateria Do 8 godzin w trybie pracy ciągłej
Do 90 dnie w trybie uśpienia
Regulowana jasność Tak
W zestawie z panelem Podstawa do ładowania
Zasilanie zasilacz DC 9 - 24V
Jednostka wykonawcza CS-02WI
Porty 2 x dwukierunkowy RS232
1 x port sterujący RS485
2 x wyjścia IR
2 x przekaźnik
1 x cyfrowe I/O
Zestaw  
Programowanie Przystosowany do konfiguracji do własnych potrzeb, budowanie podstron,
konfigurowalny układ przycisków, dobór czcionek, wgranie własnej grafiki itp.
Tryby pracy Samodzielny system sterowania pomieszczeniem
Obsługa synchronizacji wielu jednostek

Zapytaj o produkt

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: