Aktualności

 

22.01.2020

Projektor ultrakrótkoogniskowy Hitachi LP-AW3001 jest absolutnym liderem wśród projektorów laserowych ultrakrótkoogniskowych. Oferuje użytkownikowi jasność 3300 ANSI lumenów, rozdzielczość WXGA (1280x800) i żywotność laserowego źródła światła 20 000 godzin. Projektor w cenie PROMOCYJNEJ, detalicznej kosztuje około 4400 zł brutto, natomiast odsprzedawcy mogą liczyć na słuszny rabat. Prosimy o złożenie zapytania ofertowego na: zapytania_ofertowe@irs.com.pl


 

 

16.01.2020

Czujnik ruchu PS-2103A PASCO jest jednym z najczęściej używanych przyrządów do przeprowadzania doświadczeń, szczególnie w szkołach podstawowych.

Teraz mogą go Państwo otrzymać w noworocznej, promocyjnej cenie!

Prosimy o zapytanie ofertowe na:

zapytania_ofertowe@irs.com.pl

Promocja obowiązuje od 14 stycznia do wyczerpania zapasów!


 

 

21.11.2019

Przyjazne dla użytkownika i budżetowe rozwiązanie podnoszące jakość kształcenia w klasach szkolnych. Seria SMART Board MX ma wszystkie interaktywne narzędzia, których potrzebują nauczyciele, w świetnej cenie. Zaprojektowana i zbudowana z myślą o trwałości seria MX jest dostępna w rozmiarach 65 ”, 75” i 86 ”, co czyni ją elastyczną i niedrogą alternatywą dla rozwiązań opartych o tradycyjne projektory w klasach.


 

 

27.09. 2019

 


 

 

29.08.2019

Monitor interaktywny SMART MX175 spełniający funkcję tradycyjnej tablicy interaktywnej, z wbudowaną przeglądarkę internetową, udostępnianiem ekranu na urządzenia zewnętrzne uczniów, zawiera wszelkie elementy potrzebne do prowadzenia interaktywnych lekcji.

Monitor dzięki przekątnej 75 cali, rozdzielczości 4K zapewnia komfort pracy nauczycielowi i uczniom, także tym siedzącym w dalszych rzędach.

 

Wbudowany system operacyjny Android oraz oprogramowanie edukacyjne SMART Learning Suite sprawiają, że monitor interaktywny SMART MX175 jest kompletnym urządzeniem gotowym do pracy w szkole zaraz po zakupie. Dzięki używaniu oprogramowania SMART Learning Suite otwiera się dostęp do ponad 600 gotowych lekcji na stronie tablice.net.pl

monitor interaktywny SMART do szkoły


 

 

03.07.2019

Pośród monitorów interaktywnych wyróżniają się urządzenia kanadyjskiej firmy Smart Technologies. Głównym atrybutem jest opracowana i zastosowana w monitorach SMART technologia SMART iQ, która powoduje, że do pracy na lekcji z uczniami nie potrzebujemy żadnych dodatkowych urządzeń (wszystko w jednym).

Wyświetlacze SMART Board z iQ pozwalają nauczycielom przełączać się jednym dotknięciem od pokazywania filmu wideo, do pisania na cyfrowej tablicy, do surfowania w Internecie, do działań opartych na grach i więcej – utrzymując skupienie uczniów i nie marnując czasu zajęć. Czytaj więcej...


 

19.10.2018

Z dumą ogłaszamy, że czujniki cyfrowe PASCO oraz kompletne zestawy do badań przyrodnicznych PASCO, które Image Recording Solutions sp. z o.o. dystrybuuje w Polsce, mają nową, ale to zupełnie nową, nie tylko odświeżoną - stronę internetową. 

 

 

Na nowej stronie internetowej szkoły znajdą kompletne zestawy czujników do przeprowadzania doświadczeń z biologii, chemii, fizyki  zgodnie z najnowszą podstawą programową. Nauczycieli nie pozostawiamy bez pomocy, dlatego zamieściliśmy także gotowe scenariusze lekcji, szczegółowe opisy czujników. Zapewniamy także wsparcie konsultanta. Wejdź już teraz na pasco.com.pl

 


 

Zestaw urządzeń do sterowania bezprzewodowego TP-09WI + CS-02WI

Producent: ABtUS

Zapytaj o produkt

Opis produktu Zestaw urządzeń do sterowania bezprzewodowego TP-09WI + CS-02WI

Zestaw bezprzewodowego panelu sterowania i modułu sterującego. Panel przystosowany do konfiguracji do własnych potrzeb przez budowanie podstron, konfigurowalny układ przycisków, dobór czcionek, wybór własnej grafiki itp. Urządzenia pracujące jako samodzielna jednostka sterująca salą lub jako element zsynchronizowany innymi jednostkami w celu kontroli w dużych obszarach.

 

 

Zestaw urządzeń do sterowania bezprzewodowego TP-09WI + CS-02WI
Podstawowe cechy Panel dotykowy 9"
Bardzo prosty w programowaniu
Komunikacja bezprzewodowa pomiędzy urządzeniami
Wbudowane porty wyjściowe w odbiorniku
Dane techniczne  
Panel TP-09WI
Panel LCD
przekątna 9 cali
dotykowy
bezprzewodowy
Zasięg komunikacji Do 80 metrów (bez przeszkód)
Wspieranie komend macro Tak
Wspierania funkcji SCRIPT Tak
Tryb uśpienia monitora Tak
Zabezpieczenie ustawień Tak
Bateria Do 8 godzin w trybie pracy ciągłej
Do 90 dnie w trybie uśpienia
Regulowana jasność Tak
W zestawie z panelem Podstawa do ładowania
Zasilanie zasilacz DC 9 - 24V
Jednostka wykonawcza CS-02WI
Porty 2 x dwukierunkowy RS232
1 x port sterujący RS485
2 x wyjścia IR
2 x przekaźnik
1 x cyfrowe I/O
Zestaw  
Programowanie Przystosowany do konfiguracji do własnych potrzeb, budowanie podstron,
konfigurowalny układ przycisków, dobór czcionek, wgranie własnej grafiki itp.
Tryby pracy Samodzielny system sterowania pomieszczeniem
Obsługa synchronizacji wielu jednostek