Aktualności

 

27.09. 2019

 


 

 

29.08.2019

Monitor interaktywny SMART MX175 spełniający funkcję tradycyjnej tablicy interaktywnej, z wbudowaną przeglądarkę internetową, udostępnianiem ekranu na urządzenia zewnętrzne uczniów, zawiera wszelkie elementy potrzebne do prowadzenia interaktywnych lekcji.

Monitor dzięki przekątnej 75 cali, rozdzielczości 4K zapewnia komfort pracy nauczycielowi i uczniom, także tym siedzącym w dalszych rzędach.

 

Wbudowany system operacyjny Android oraz oprogramowanie edukacyjne SMART Learning Suite sprawiają, że monitor interaktywny SMART MX175 jest kompletnym urządzeniem gotowym do pracy w szkole zaraz po zakupie. Dzięki używaniu oprogramowania SMART Learning Suite otwiera się dostęp do ponad 600 gotowych lekcji na stronie tablice.net.pl

monitor interaktywny SMART do szkoły


 

 

03.07.2019

Pośród monitorów interaktywnych wyróżniają się urządzenia kanadyjskiej firmy Smart Technologies. Głównym atrybutem jest opracowana i zastosowana w monitorach SMART technologia SMART iQ, która powoduje, że do pracy na lekcji z uczniami nie potrzebujemy żadnych dodatkowych urządzeń (wszystko w jednym).

Wyświetlacze SMART Board z iQ pozwalają nauczycielom przełączać się jednym dotknięciem od pokazywania filmu wideo, do pisania na cyfrowej tablicy, do surfowania w Internecie, do działań opartych na grach i więcej – utrzymując skupienie uczniów i nie marnując czasu zajęć. Czytaj więcej...


 

19.10.2018

Z dumą ogłaszamy, że czujniki cyfrowe PASCO oraz kompletne zestawy do badań przyrodnicznych PASCO, które Image Recording Solutions sp. z o.o. dystrybuuje w Polsce, mają nową, ale to zupełnie nową, nie tylko odświeżoną - stronę internetową. 

 

 

Na nowej stronie internetowej szkoły znajdą kompletne zestawy czujników do przeprowadzania doświadczeń z biologii, chemii, fizyki  zgodnie z najnowszą podstawą programową. Nauczycieli nie pozostawiamy bez pomocy, dlatego zamieściliśmy także gotowe scenariusze lekcji, szczegółowe opisy czujników. Zapewniamy także wsparcie konsultanta. Wejdź już teraz na pasco.com.pl

 


 

Czujnik tlenu rozpuszczonego PS-2196

Producent: Pasco

Zapytaj o produkt

Opis produktu Czujnik tlenu rozpuszczonego PS-2196

Mierzenie poziomu tlenu rozpuszczonego jest łatwiejsze niż wcześniej. Technologia luminescencyjna użyta w czujniku ma kilka przewag nad czujnikiem galwanicznym tlenu rozpuszczonego.

Czujnik tlenu rozpuszczonego PS-2196
Cechy użytkowe Bez konieczności nagrzewania
Bez kalibrowania
Brak konserwacji – nie ma roztworu do napełniania i polerowania elektrody
Wbudowana kompensacja temperatury i ciśnienia
Brak zależności od przepływu
Opcjonalna kompensacja zasolenia
Dane techniczne  
Długość kabla 3m
Czas odpowiedzi 90% w 25 sekund
Temperatura robocza 0-50 °C
Ciśnienie robocze 375-825 mmHg
Zakres 0-20 mg/l lub nasycenie 0-300%
Dokładność ±0.6 mg/l lub ±3,0% zaraz po uruchomieniu
±0.1 mg/l lub ±1,0% po kalibracji
powyżej 200% ±10%
Wyniki pomiarów Stężenie (mg/L), nasycenie (%), O2 w powietrzu, ciśnienie baryczne (mmHg), temperatura (°C); kompensacja zasolenie do 3m zanurzenia
Oprogramowanie Łącząc czujnik za pomocą interfejsu z komputerem, należy używać programu SPARKvue lub bardziej zaawansowanego, PASCO Capstone. W przypadku połączenia z tabletem, Chromebookiem lub smartfonem, należy korzystać ze SPARKvue w wersji bezpłatnej.
Wymagany interfejs: Do korzystania z tego czujnika wymagany jest interfejs PS-3200.
Starsze urządzenia komputerowe mogą wzmagać Adaptera USB-Bluetooth 4.0 PS-3500.