Aktualności

 

22.01.2020

Projektor ultrakrótkoogniskowy Hitachi LP-AW3001 jest absolutnym liderem wśród projektorów laserowych ultrakrótkoogniskowych. Oferuje użytkownikowi jasność 3300 ANSI lumenów, rozdzielczość WXGA (1280x800) i żywotność laserowego źródła światła 20 000 godzin. Projektor w cenie PROMOCYJNEJ, detalicznej kosztuje około 4400 zł brutto, natomiast odsprzedawcy mogą liczyć na słuszny rabat. Prosimy o złożenie zapytania ofertowego na: zapytania_ofertowe@irs.com.pl


 

 

16.01.2020

Czujnik ruchu PS-2103A PASCO jest jednym z najczęściej używanych przyrządów do przeprowadzania doświadczeń, szczególnie w szkołach podstawowych.

Teraz mogą go Państwo otrzymać w noworocznej, promocyjnej cenie!

Prosimy o zapytanie ofertowe na:

zapytania_ofertowe@irs.com.pl

Promocja obowiązuje od 14 stycznia do wyczerpania zapasów!


 

 

21.11.2019

Przyjazne dla użytkownika i budżetowe rozwiązanie podnoszące jakość kształcenia w klasach szkolnych. Seria SMART Board MX ma wszystkie interaktywne narzędzia, których potrzebują nauczyciele, w świetnej cenie. Zaprojektowana i zbudowana z myślą o trwałości seria MX jest dostępna w rozmiarach 65 ”, 75” i 86 ”, co czyni ją elastyczną i niedrogą alternatywą dla rozwiązań opartych o tradycyjne projektory w klasach.


 

 

27.09. 2019

 


 

 

29.08.2019

Monitor interaktywny SMART MX175 spełniający funkcję tradycyjnej tablicy interaktywnej, z wbudowaną przeglądarkę internetową, udostępnianiem ekranu na urządzenia zewnętrzne uczniów, zawiera wszelkie elementy potrzebne do prowadzenia interaktywnych lekcji.

Monitor dzięki przekątnej 75 cali, rozdzielczości 4K zapewnia komfort pracy nauczycielowi i uczniom, także tym siedzącym w dalszych rzędach.

 

Wbudowany system operacyjny Android oraz oprogramowanie edukacyjne SMART Learning Suite sprawiają, że monitor interaktywny SMART MX175 jest kompletnym urządzeniem gotowym do pracy w szkole zaraz po zakupie. Dzięki używaniu oprogramowania SMART Learning Suite otwiera się dostęp do ponad 600 gotowych lekcji na stronie tablice.net.pl

monitor interaktywny SMART do szkoły


 

 

03.07.2019

Pośród monitorów interaktywnych wyróżniają się urządzenia kanadyjskiej firmy Smart Technologies. Głównym atrybutem jest opracowana i zastosowana w monitorach SMART technologia SMART iQ, która powoduje, że do pracy na lekcji z uczniami nie potrzebujemy żadnych dodatkowych urządzeń (wszystko w jednym).

Wyświetlacze SMART Board z iQ pozwalają nauczycielom przełączać się jednym dotknięciem od pokazywania filmu wideo, do pisania na cyfrowej tablicy, do surfowania w Internecie, do działań opartych na grach i więcej – utrzymując skupienie uczniów i nie marnując czasu zajęć. Czytaj więcej...


 

19.10.2018

Z dumą ogłaszamy, że czujniki cyfrowe PASCO oraz kompletne zestawy do badań przyrodnicznych PASCO, które Image Recording Solutions sp. z o.o. dystrybuuje w Polsce, mają nową, ale to zupełnie nową, nie tylko odświeżoną - stronę internetową. 

 

 

Na nowej stronie internetowej szkoły znajdą kompletne zestawy czujników do przeprowadzania doświadczeń z biologii, chemii, fizyki  zgodnie z najnowszą podstawą programową. Nauczycieli nie pozostawiamy bez pomocy, dlatego zamieściliśmy także gotowe scenariusze lekcji, szczegółowe opisy czujników. Zapewniamy także wsparcie konsultanta. Wejdź już teraz na pasco.com.pl

 


 

Wizualizer SMART SDC-550

Producent: Smart Technologies

Zapytaj o produkt

Opis produktu Wizualizer SMART SDC-550

Urządzenie zaprojektowane specjalnie do pracy w szkołach (K12). Bardzo proste i intuicyjne w obsłudze. Mobilne, wyposażone w kartę sieci WiFi, z wbudowanymi bateriami, wewnętrzną pamięcią na ok. 240 zdjęć, wyposażone i obsługiwane również zdalnie poprzez pilot. Ramię kamery typu "gęsia szyja" pozwala na dostosowanie się do wszystkich warunków w klasie.

 

Model SDC-550
Parametry podstawowe Full HD
30 klatek na sekundę
2,44kg wagi
5 lat gwarancji
Kamera 1/2.7" CMOS
Rozdzielczość maksymalna Full HD
Maksymalna częstotliwość odświeżania obrazu 30 klatek na sekundę
Zoom Cyfrowy zoom 12x.
Autofocus ręczny - przycisk autofokus
Pamięć komputera, USB PEN Drive, SD/SDHC, wewnętrzna
Wyjście USB mini-B,
HDMI,
audio mini Jack,
Wejście mikrofonowe mini Jack
Dodatkowe podłączenia RS232-C
Mikrofon nie
Oświetlenie LED tak
Funkcja kamery internetowej nie
Akcesoria dostarczane z urządzeniem pilot, 2 × baterie AAA, klucz Wi-Fi, przewód USB mini-B, zasilacz, zestaw adapterów do mikroskopu, arkusz przeciwodblaskowy
Opcjonalne akcesoria Karty pamięci
WiFi tak
Integracja Z odpowiednią aplikacją do tablic interaktywnych:
umieszczanie na slajdach programu obrazów obiektów fizycznych widzianych na żywo przez kamerę,
zmiana rozmiaru obiektów fizycznych na żywo bezpośrednio w aplikacji,
dostęp do obrazu na żywo z kamery po przez jednaną ikonę (jeden przycisk) ww. programie,
przechwycenie obrazu z kamery na slajd ww. programu poprzez jedną ikonę (jeden przycisk),
użytkownicy tablicy interaktywnej mają możliwość nanoszenia adnotacji bezpośrednio na „żywym” lub statycznym obrazie z kamery bezpośrednio ww. aplikacji.
Waga 2,44 kg
Gwarancja 5 lat na urządzenie
1 rok na wbudowane baterie