Aktualności

 

21.07.2020

Microsoft Teams został zintegrowany z SMART Learning Suite. Te dwa niesamowite narzędzia poznała większość nauczycieli podczas zdalnego nauczania wymuszonego pandemią. Microsoft Teams pozwalał na komunikację z uczniami oraz zapewniał przepływ zadań i prac w klasie. SMART Learning Suite Online przenosił naszą interaktywną tablicę w chmurę i umożliwiał uczniom pracę na niej w swoich domach. Jedyne czego mogło jeszcze brakować to bliższa współpraca obu narzędzi. Tu możemy przekazać bardzo dobrą wiadomość SMART Learning Suite odnajdziemy w zakładce “Aplikacje” w MS Teams.

Czytaj więcej...


 

26.06.2020

Firma MAXELL wprowadza do oferty lekkie, kompaktowe projektory laserowe 3LCD przeznaczone do sal konferencyjnych, wykładowych i lekcyjnychŻywotność źródła światła wynosi 20 000 godzin w trybie normalnym. Cała seria J została zaprojektowana z myślą o łatwej instalacji i konfiguracji. Funkcja Perfect Fit 2 firmy MAXELL umożliwia użytkownikom dostosowanie poszczególnych narożników i boków niezależnie od siebie, aby dopasować obraz do ekranu w sali. Modele MP-JW4001 i MP-JU4001 posiadają jasność 4000 lumenów ANSI i rozdzielczość odpowiednio WXGA i WUXGA, podczas gdy MP-JW3501 oferuje 3500 lumenów ANSI i rozdzielczość WXGA. Wszystkie modele są kompatybilne z możliwością prezentacji bezprzewodowej.

Prosimy o złożenie zapytania ofertowego na: zapytania_ofertowe@irs.com.pl


 

 

04.05.2020

MA-XL1 jest zintegrowanym modułem zapisu wykładu (lekcji) będącym czymś więcej niż prostym zapisem wystąpienia: to jednomodułowe rozwiązanie umożliwiające przełączanie, nagrywanie streaming i upload oraz odtwarzanie wideo podczas zapisu oraz zdalną interakcją z uczestnikami. Zaprojektowany dla rosnącego rynku e-learningowego. MA-XL1 jest również szeroko stosowany do zapisu sesji rad samorządowych, konferencji i zdalnych spotkań biznesowych.

 

 

Prosimy o złożenie zapytania ofertowego na: biznes@irs.com.pl

 

 

 


 

29.01.2020

Kindermann Klick & Show K-10S jest bezprzewodowym systemem prezentacji przeznaczonym dla małych i średnich sal konferencyjnych, a także do klas szkolnych.

Umożliwia bezprzewodowe  udostępnianie treści z komputerów, laptopów, urządzeń mobilnych na centralny wyświetlacz, na przykład monitor interaktywny lub tablicę interaktywną. Bez konfiguracji, bez kabli, bez straty czasu.


System Kindermann Klick $ Show K-10S można teraz dostać w promocyjnej cenie detalicznej 5850,80 zł brutto. Dystrybutor Image Recording Solutions sp. z o.o. oferuje specjalne ceny dla odsprzedawców.

 

Prosimy o złożenie zapytania ofertowego na: zapytania_ofertowe@irs.com.pl


 

 

23.01.2020

Przedstawiamy najpopularniejszy projektor laserowy w naszej ofercie - Hitachi LP-EU5002! Teraz dostępny w promocyjnej cenie! 

Laserowy projektor Hitachi LP-EU5002 stanowi naturalny wybór do sal konferencyjnych, szkoleniowych, wykładowych. Całkowity koszt użytkowania przedstawia się korzystnie, ponieważ projektor może pracować aż 20.000 godzin bez konieczności przeglądów.

Jeśli projektor pracowałby 7 dni w tygodniu 5 godzin dziennie, to i tak wystarczyłoby to na 10 lat użytkowania!!!


 

Wizualizer SMART SDC-550

Producent: Smart Technologies

Zapytaj o produkt

Opis produktu Wizualizer SMART SDC-550

Urządzenie zaprojektowane specjalnie do pracy w szkołach (K12). Bardzo proste i intuicyjne w obsłudze. Mobilne, wyposażone w kartę sieci WiFi, z wbudowanymi bateriami, wewnętrzną pamięcią na ok. 240 zdjęć, wyposażone i obsługiwane również zdalnie poprzez pilot. Ramię kamery typu "gęsia szyja" pozwala na dostosowanie się do wszystkich warunków w klasie.

 

Model SDC-550
Parametry podstawowe Full HD
30 klatek na sekundę
2,44kg wagi
5 lat gwarancji
Kamera 1/2.7" CMOS
Rozdzielczość maksymalna Full HD
Maksymalna częstotliwość odświeżania obrazu 30 klatek na sekundę
Zoom Cyfrowy zoom 12x.
Autofocus ręczny - przycisk autofokus
Pamięć komputera, USB PEN Drive, SD/SDHC, wewnętrzna
Wyjście USB mini-B,
HDMI,
audio mini Jack,
Wejście mikrofonowe mini Jack
Dodatkowe podłączenia RS232-C
Mikrofon nie
Oświetlenie LED tak
Funkcja kamery internetowej nie
Akcesoria dostarczane z urządzeniem pilot, 2 × baterie AAA, klucz Wi-Fi, przewód USB mini-B, zasilacz, zestaw adapterów do mikroskopu, arkusz przeciwodblaskowy
Opcjonalne akcesoria Karty pamięci
WiFi tak
Integracja Z odpowiednią aplikacją do tablic interaktywnych:
umieszczanie na slajdach programu obrazów obiektów fizycznych widzianych na żywo przez kamerę,
zmiana rozmiaru obiektów fizycznych na żywo bezpośrednio w aplikacji,
dostęp do obrazu na żywo z kamery po przez jednaną ikonę (jeden przycisk) ww. programie,
przechwycenie obrazu z kamery na slajd ww. programu poprzez jedną ikonę (jeden przycisk),
użytkownicy tablicy interaktywnej mają możliwość nanoszenia adnotacji bezpośrednio na „żywym” lub statycznym obrazie z kamery bezpośrednio ww. aplikacji.
Waga 2,44 kg
Gwarancja 5 lat na urządzenie
1 rok na wbudowane baterie