Aktualności

 03.07.2019

Pośród monitorów interaktywnych wyróżniają się urządzenia kanadyjskiej firmy Smart Technologies. Głównym atrybutem jest opracowana i zastosowana w monitorach SMART technologia SMART iQ, która powoduje, że do pracy na lekcji z uczniami nie potrzebujemy żadnych dodatkowych urządzeń (wszystko w jednym).

Wyświetlacze SMART Board z iQ pozwalają nauczycielom przełączać się jednym dotknięciem od pokazywania filmu wideo, do pisania na cyfrowej tablicy, do surfowania w Internecie, do działań opartych na grach i więcej – utrzymując skupienie uczniów i nie marnując czasu zajęć. Czytaj więcej...


 

19.10.2018

Z dumą ogłaszamy, że czujniki cyfrowe PASCO oraz kompletne zestawy do badań przyrodnicznych PASCO, które Image Recording Solutions sp. z o.o. dystrybuuje w Polsce, mają nową, ale to zupełnie nową, nie tylko odświeżoną - stronę internetową. 

 

 

Na nowej stronie internetowej szkoły znajdą kompletne zestawy czujników do przeprowadzania doświadczeń z biologii, chemii, fizyki  zgodnie z najnowszą podstawą programową. Nauczycieli nie pozostawiamy bez pomocy, dlatego zamieściliśmy także gotowe scenariusze lekcji, szczegółowe opisy czujników. Zapewniamy także wsparcie konsultanta. Wejdź już teraz na pasco.com.pl

 


 

23.05.2018

Firma Image Recording Solutions sp. z o.o., wyłączny dystrybutor w Polsce cyfrowych laboratoriów przyrodniczych PASCO, proponuje najlepszą ofertę do programu MEN "Laboratorium".

 

PASCO oferuje uniwersalne zestawy do doświadczeń na lekcjach przedmiotów przyrodniczych. Zestawiono je z czujników do mierzenia poszczególnych wartości fizycznych, chemicznych w oparciu o aktualną podstawę programową. Oferujemy je wraz ze szkoleniami i wsparciem dydaktycznym. Dowiedz się więcej!


 

 

09.03.2018

Do 15 kwietnia 2018 r. szkoły podstawowe mogą składać wnioski do organów prowadzących, chcąc otrzymać dofinansowanie na zakup monitorów interaktywnych, projektorów, monitorów interaktywnych w ramach rządowego programu Aktywna Tablica.

Portal Aktywna Tablica przygotował z tej okazji profesjonalny i wyczerpujący przewodnik, jak wypełnić wniosek o dofinansowanie. Przejdź do poradnika teraz!

 

 


 

25.09.2017

Firma Hitachi zaprasza najlepszych sprzedawców projektorów na prawdziwie góralskie atrakcje w dniach 7-9 marca 2018 roku. Promocja „Zdobądź szczyt z Hitachi”, zwana dalej promocją, skierowana jest do wszystkich partnerów, którzy w okresie 01.10.2017 – 30.12.2017 dokonają zakupu projektorów Hitachi.

Każdy projektor posiada określoną wartość punktową. Osiągnięcie 30 punktów, jako sumy zakupów dokonanych w IV kwartale 2017 roku, uprawnia partnera do wzięcia udziału w spotkaniu dilerskim w hotelu Nosalowy Dwór Resort&Spa w Zakopanem, które odbędzie się w dniach 7-9 marca 2018 roku.

Jak zdobyć szczyt z Hitachi?


 

31.03.2017

Z przyjemnością przedstawiamy cennik promocyjny na sprzęt niezbędny do wyposażenia cyfrowej szkoły, czyli zestawy interaktywne (tablice interaktywne SMART z projektorem krótko- lub ultrakrótoogniskowym), przyłącza instalacyjne, wizualizery, laboratoria przyrodnicze PASCO. Proszę kliknąć na zdjęćie.


 

 

23.01.2017

Z przyjemnością przedstawiamy cennik promocyjny na sprzęt niezbędny do wyposażenia cyfrowej szkoły, czyli zestawy interaktywne (tablice interaktywne SMART z projektorem krótko- lub ultrakrótoogniskowym), przyłącza instalacyjne, wizualizery, laboratoria przyrodnicze PASCO. Sprawdź ceny promocyjne teraz!


 

Wizualizer SMART SDC-550

Producent: Smart Technologies

Zapytaj o produkt

Opis produktu Wizualizer SMART SDC-550

Urządzenie zaprojektowane specjalnie do pracy w szkołach (K12). Bardzo proste i intuicyjne w obsłudze. Mobilne, wyposażone w kartę sieci WiFi, z wbudowanymi bateriami, wewnętrzną pamięcią na ok. 240 zdjęć, wyposażone i obsługiwane również zdalnie poprzez pilot. Ramię kamery typu "gęsia szyja" pozwala na dostosowanie się do wszystkich warunków w klasie.

 

Model SDC-550
Parametry podstawowe Full HD
30 klatek na sekundę
2,44kg wagi
5 lat gwarancji
Kamera 1/2.7" CMOS
Rozdzielczość maksymalna Full HD
Maksymalna częstotliwość odświeżania obrazu 30 klatek na sekundę
Zoom Cyfrowy zoom 12x.
Autofocus ręczny - przycisk autofokus
Pamięć komputera, USB PEN Drive, SD/SDHC, wewnętrzna
Wyjście USB mini-B,
HDMI,
audio mini Jack,
Wejście mikrofonowe mini Jack
Dodatkowe podłączenia RS232-C
Mikrofon nie
Oświetlenie LED tak
Funkcja kamery internetowej nie
Akcesoria dostarczane z urządzeniem pilot, 2 × baterie AAA, klucz Wi-Fi, przewód USB mini-B, zasilacz, zestaw adapterów do mikroskopu, arkusz przeciwodblaskowy
Opcjonalne akcesoria Karty pamięci
WiFi tak
Integracja Z odpowiednią aplikacją do tablic interaktywnych:
umieszczanie na slajdach programu obrazów obiektów fizycznych widzianych na żywo przez kamerę,
zmiana rozmiaru obiektów fizycznych na żywo bezpośrednio w aplikacji,
dostęp do obrazu na żywo z kamery po przez jednaną ikonę (jeden przycisk) ww. programie,
przechwycenie obrazu z kamery na slajd ww. programu poprzez jedną ikonę (jeden przycisk),
użytkownicy tablicy interaktywnej mają możliwość nanoszenia adnotacji bezpośrednio na „żywym” lub statycznym obrazie z kamery bezpośrednio ww. aplikacji.
Waga 2,44 kg
Gwarancja 5 lat na urządzenie
1 rok na wbudowane baterie