Aktualności

 

29.08.2019

Monitor interaktywny SMART MX175 spełniający funkcję tradycyjnej tablicy interaktywnej, z wbudowaną przeglądarkę internetową, udostępnianiem ekranu na urządzenia zewnętrzne uczniów, zawiera wszelkie elementy potrzebne do prowadzenia interaktywnych lekcji.

Monitor dzięki przekątnej 75 cali, rozdzielczości 4K zapewnia komfort pracy nauczycielowi i uczniom, także tym siedzącym w dalszych rzędach.

 

Wbudowany system operacyjny Android oraz oprogramowanie edukacyjne SMART Learning Suite sprawiają, że monitor interaktywny SMART MX175 jest kompletnym urządzeniem gotowym do pracy w szkole zaraz po zakupie. Dzięki używaniu oprogramowania SMART Learning Suite otwiera się dostęp do ponad 600 gotowych lekcji na stronie tablice.net.pl

monitor interaktywny SMART do szkoły


 

 

03.07.2019

Pośród monitorów interaktywnych wyróżniają się urządzenia kanadyjskiej firmy Smart Technologies. Głównym atrybutem jest opracowana i zastosowana w monitorach SMART technologia SMART iQ, która powoduje, że do pracy na lekcji z uczniami nie potrzebujemy żadnych dodatkowych urządzeń (wszystko w jednym).

Wyświetlacze SMART Board z iQ pozwalają nauczycielom przełączać się jednym dotknięciem od pokazywania filmu wideo, do pisania na cyfrowej tablicy, do surfowania w Internecie, do działań opartych na grach i więcej – utrzymując skupienie uczniów i nie marnując czasu zajęć. Czytaj więcej...


 

19.10.2018

Z dumą ogłaszamy, że czujniki cyfrowe PASCO oraz kompletne zestawy do badań przyrodnicznych PASCO, które Image Recording Solutions sp. z o.o. dystrybuuje w Polsce, mają nową, ale to zupełnie nową, nie tylko odświeżoną - stronę internetową. 

 

 

Na nowej stronie internetowej szkoły znajdą kompletne zestawy czujników do przeprowadzania doświadczeń z biologii, chemii, fizyki  zgodnie z najnowszą podstawą programową. Nauczycieli nie pozostawiamy bez pomocy, dlatego zamieściliśmy także gotowe scenariusze lekcji, szczegółowe opisy czujników. Zapewniamy także wsparcie konsultanta. Wejdź już teraz na pasco.com.pl

 


 

SMART Kapp 84

Producent: Smart Technologies

Zapytaj o produkt

Opis produktu SMART Kapp 84

Elektroniczny flipchart wykorzystujący zwykłe pisaki suchościeralne. Pozwala na udział w prezentacji zdalnej do 250 osób jednoczesnie.

 

  Kapp 84
Podstawowe parametry 84"
Uruchamianie za pomoca kodu QR lub NFC
Rozmiar powierzchni roboczej przekątna 84" (orientacja w poziomie)
Powierzchnia robocza Malowana i laminowana stal
Technologia DViT® (Digital Vision Touch) technology
Liczba jednoczesnych użytkowników 2
Komunikacja z urzadzeniem mobilnym prowadzącego Bluetooth® 4.0 Dual Mode (kompatybilny z Bluetooth 2.1 + EDR)
Tryby pracy Bezpoośrednie połaczenie bezprzewodowe Bluetooth z urządzeniem mobilnym (wykonując jedną z następujących czynności: Skanuj unikatowy kod QR, przyłóż talegon z NFC.
Podłaczenie USB PenDrive
Oprogramowanie Kompatybilne z iOS i Android z App Store i Google Play
Mocowanie W zestawie uchwyt do montażu na ścianie
Dodatkowo urządzenie kompatybilne z VESA 600 x 400 mm
Zawiera Pisaki suchościeralne x 6
Gąbka do pisaków x 1
Dedykowany do wykorzystania Sale konferencyjne
Sale wykładowe
Pomieszczenia wspónej pracy
Wymiary 182,9 x 133,8 x 13,2 cm
Waga 25.9 kg
Gwarancja 1 rok