Aktualności

 

11.08.2022

Monitory interaktywne SMART serii GX dla biznesu mają wszystko, czego potrzebujesz na start, by prowadzić spotkania on-line i wewnątrz firmy. Przeczytaj więcej...


 

 

04.02.2022

Co nowego w nowym monitorze SMART MX V3 dla edukacji?

Przede wszystkim zwiększono ilość pamięci operacyjnej do 6 GB RAM, dzięki czemu monitor MX V3 jest znacznie bardziej responsywny, oferując wysoką wydajność nawet podczas uruchamiania bardziej złożonego oprogramowania. Istotną sprawą dotyczącą podniesienia wydajności i bezpieczeństwa jest zastosowanie w tym modelu wersji systemu Android 9.0.

 

Ostatnia ważna zmiana dotyczy aplikacji dostępnych na pokładzie nowego MX V3. Zobaczymy tu nową aplikację do bezprzewodowego udostępniania obrazu z urządzeń użytkowników (smartfony, tablety, komputery itd.) na monitorze. W drugą stronę, czyli z monitora na inne urządzenia też to jest możliwe, co wyróżnia monitory SMART V3 spośród innych. Czytaj więcej...


 

 

28.01.2022

Monitory interaktywne SMART dla sektora edukacji - najważniejsze cechy i zalety. Kliknij i dowiedz się więcej!

 


 

 

08.11.2021

Zachęcamy Państwa do wybrania PASCO w ramach dofinansowania Laboratoria Przyszłości dla szkół podstawowych. Podstawą rozwiązania PASCO jest mikrokontroler z czujnikami i akcesoriami wraz z wyposażeniem dodatkowym, a w szczególności: płytki stykowe prototypowe oraz zestaw przewodów.


 

03.09.2021

Ruszyła kolejna edycja programu Aktywna Tablica 2021 r. 

Polega ona na dofinansowaniu przez Ministerstwo Edukacji i Nauki zakupu sprzętu niezbędnego w nowoczesnej edukacji. 

Z naszych rozmów z dyrektorami i nauczycielami wynika, że szczególnym zainteresowaniem cieszą się w szkołach monitory interaktywne oraz zestawy do nauki kodowania.

 

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami sprzętu do programu Aktywna Tablica 2021 r.


 

28.05.2021

Promocja na projektory laserowe Maxell do klas szkolnych, sal konferencyjnych 

Kliknij w obrazek po szczegóły promocji:

promocja na projektory laserowe do sal konferencyjnych

 

Prosimy o złożenie zapytania ofertowego na: zapytania_ofertowe@irs.com.pl i poznanie atrakcyjnnych cen.

 


 

 

30.04.2021

W ofercie Smart Technologies pojawiają się nowe monitory interaktywne oznaczone jako SMART Board GX. Będzie to budżetowe rozwiązanie dla edukacji, zawierające wszystkie niezbędne narzędzia do nauczania i prostą, intuicyjną obsługę. Urządzenia maja być dostępne w trzech rozmiarach 65”, 75” i 86”.


 

 

28.04.2021

Kamera dokumentacyjna SMART 650 łączy uczenie za pomocą cyfrowych urządzeń ze światem fizycznym. Urządzenie jest łatwe w użyciu. Za pomocą tego aparatu nauczyciele przekształcają obrazy i filmy przedstawiające przedmioty codziennego użytku, prace uczniów oraz wszelkiego rodzaju ciekawostki w interaktywne treści bezpośrednio na interaktywny monitor SMART, do programu SMART Notebook lub na komputer (bez SMART Notebook). SDC-650 to kamera 4K Ultra HD w pełni zgodna z UVC, z wbudowanym mikrofonem, którą można używać jako wysokiej jakości kamerę internetową z monitorami SMART, zapewniając ciągłość pracy nawet podczas nauczania zdalnego.


 

 

23.03.2021

5 powodów, dla których warto skorzystać z rozwiązań edukacyjnych oferowanych przez naszą firmę w ramach programu Aktywna Tablica 2021:

- monitory interaktywne SMART, tablice interaktywne SMART, projektory, czujniki PASCO,

- 800 bezpłatnych lekcji na monitory i tablice interaktywne na tablice.net.pl

- wsparcie konsultantów edukacyjnych SMART, PASCO zarówno w trybie on line, jak i tradycyjnie

- gwarancja

- serwis w Polsce

 

Zobacz pełną ofertę na aktywnatablica.info.pl


 

 

03.12.2020

Zestaw siedmiu laptopów Acer TM-B311RN-31 do programu Aktywna Tablica 2020 roku. Potężna, wytrzymała na upadek i zalanie konstrukcja sprawia, że laptop Acer TM-B311RN-31 doskonalne sprawdza się w długiej, wytężonej i narażonej na uszkodzenia sprzętu nauki w szkole i w domu.

 

 


 

 

21.07.2020

Microsoft Teams został zintegrowany z SMART Learning Suite. Te dwa niesamowite narzędzia poznała większość nauczycieli podczas zdalnego nauczania wymuszonego pandemią. Microsoft Teams pozwalał na komunikację z uczniami oraz zapewniał przepływ zadań i prac w klasie. SMART Learning Suite Online przenosił naszą interaktywną tablicę w chmurę i umożliwiał uczniom pracę na niej w swoich domach. Jedyne czego mogło jeszcze brakować to bliższa współpraca obu narzędzi. Tu możemy przekazać bardzo dobrą wiadomość SMART Learning Suite odnajdziemy w zakładce “Aplikacje” w MS Teams.

Czytaj więcej...


 

26.06.2020

Firma MAXELL wprowadza do oferty lekkie, kompaktowe projektory laserowe 3LCD przeznaczone do sal konferencyjnych, wykładowych i lekcyjnychŻywotność źródła światła wynosi 20 000 godzin w trybie normalnym. Cała seria J została zaprojektowana z myślą o łatwej instalacji i konfiguracji. Funkcja Perfect Fit 2 firmy MAXELL umożliwia użytkownikom dostosowanie poszczególnych narożników i boków niezależnie od siebie, aby dopasować obraz do ekranu w sali. Modele MP-JW4001 i MP-JU4001 posiadają jasność 4000 lumenów ANSI i rozdzielczość odpowiednio WXGA i WUXGA, podczas gdy MP-JW3501 oferuje 3500 lumenów ANSI i rozdzielczość WXGA. Wszystkie modele są kompatybilne z możliwością prezentacji bezprzewodowej.

Prosimy o złożenie zapytania ofertowego na: zapytania_ofertowe@irs.com.pl


 

 

04.05.2020

MA-XL1 jest zintegrowanym modułem zapisu wykładu (lekcji) będącym czymś więcej niż prostym zapisem wystąpienia: to jednomodułowe rozwiązanie umożliwiające przełączanie, nagrywanie streaming i upload oraz odtwarzanie wideo podczas zapisu oraz zdalną interakcją z uczestnikami. Zaprojektowany dla rosnącego rynku e-learningowego. MA-XL1 jest również szeroko stosowany do zapisu sesji rad samorządowych, konferencji i zdalnych spotkań biznesowych.

 

 

Prosimy o złożenie zapytania ofertowego na: biznes@irs.com.pl

 

 

 


 

29.01.2020

Kindermann Klick & Show K-10S jest bezprzewodowym systemem prezentacji przeznaczonym dla małych i średnich sal konferencyjnych, a także do klas szkolnych.

Umożliwia bezprzewodowe  udostępnianie treści z komputerów, laptopów, urządzeń mobilnych na centralny wyświetlacz, na przykład monitor interaktywny lub tablicę interaktywną. Bez konfiguracji, bez kabli, bez straty czasu.


System Kindermann Klick $ Show K-10S można teraz dostać w promocyjnej cenie detalicznej 5850,80 zł brutto. Dystrybutor Image Recording Solutions sp. z o.o. oferuje specjalne ceny dla odsprzedawców.

 

Prosimy o złożenie zapytania ofertowego na: zapytania_ofertowe@irs.com.pl


 

Laboratorium Przyrodnicze Pasco PS-2931B Do Nauki Fizyki Zestaw Standardowy

Producent: Pasco

Zapytaj o produkt

Opis produktu Laboratorium Przyrodnicze Pasco PS-2931B Do Nauki Fizyki Zestaw Standardowy

Fizyka jest bardzo ważną dziedziną nauki, która, jak powszechnie wiadomo rządzi się swoimi prawami. Chcąc sprawdzić niektóre z nich potrzebowalibyśmy specjalistycznych urządzeń, które by to umożliwiły lub też moglibyśmy skorzystać z możliwości, jakie dają zestawy czujników PASCO. Dzięki nim badanie temperatury, ciśnienia, ruchu, siły, dźwięku czy też światła staje się niezwykle proste i intuicyjne.

 

Czujniki PASPORT do Fizyki – Pakiet STANDARDOWY 

 

Możesz złożyć zamówienie lub dopytać o szczegóły:

pisząc na: sklep@av-systemy.pl

dzwoniąc pod numer: 22 752 27 88-96

 

PS-2931B Czujniki PASPORT dla Fizyki – Pakiet STANDARDOWY zawiera

1. Czujnik ruchu PS-2103A x 2

Czujnik ruchu  PS-2103A - pozwalający na precyzyjny pomiar odległości, prędkości oraz przyspieszenia różnych obiektów. Czujnik ten idealnie współpracuje z różnymi akcesoriami, takimi jak stojaki, uchwyty, wózki czy równie pochyłe, dostępne w większości sal fizycznych. Istnieje możliwość skompletowania również całego asortymentu akcesoriów firmy PASCO, które idealnie nadają się do omawiania wszelkich zagadnień związanych z ruchem. Czujnik wykrywa obiekty znajdujące się już ok 15 cm od urządzenia, dzięki czemu możemy go stosować do różnych pomiarów, takich jak:

- ustalenie zależności pomiędzy położeniem, prędkością i przyspieszeniem,

- zasada zachowania pędu i energii w czasie kolizji,

- monitorowanie ruchu sinusoidalnego ciała zawieszonego na sprężynie,

- pomiar ruchu małych oraz dużych obiektów.

 

2. Czujnik napięcia/natężenia prądu PS-2115

Jeden z podstawowych czujników w dziedzinie nauk fizycznych. Umożliwia on dokonywanie pomiarów na różnego rodzaju  obwodach elektrycznych, akumulatorach i bateriach. Dzięki temu czujnikowi w prosty sposób zmierzymy napięcie i natężenie prądu płynącego z budowanym obwodzie czy też potwierdzimy w praktyce prawa fizyki związane właśnie z elektrycznością.

 

3. Czujnik pola magnetycznego PS-2112

Czujnik pola magnetycznego PS-2112 – czujnik umożliwiający wykrywanie i pomiar intensywności pola magnetycznego powstałego wokół różnych urządzeń. Teraz możliwy będzie pomiar pola magnetycznego, które wytwarzane jest przez płynący w obwodzie prąd czy też zwykły element posiadający właściwości magnetyczne.

4. Czujnik siły PS-2104 x 2

Czujnik siły PS-2104 – czujnik umożliwiający nam przełożenie siły na konkretne liczby. Dzięki temu urządzeniu możemy zmierzyć siły oddziałujących na siebie ciał, sprawdzić w praktyce zasady dynamiki Newtona czy po prostu przeprowadzić doświadczenie, w którym zbadamy siłę tarcie oddziałującą na poszczególne obiekty.

 

5. Czujnik ciśnienia bezwzględnego i temperatury PS-2146

Czujnik umożliwiający wykonywanie doświadczeń z pomiarami temperatury i ciśnienia. Dzięki temu czujnikowi można przeprowadzać liczne doświadczenia fizyczne obecne na każdym etapie edukacji.

6. Sonda temperatury PS-2153

Dodatkowa sonda temperatury umożliwia dokonywanie pomiarów temperatury jako jednej z wielu wartości mierzonych w tym samym czasie.

7. Czujnik światła PS-2106A

Wykorzystując czujnik światła możemy zobrazować wiele zjawisk i dokonać licznych pomiarów z istotnego działu fizyki, jakim jest optyka. Mierząc natężenie światła, jego zmiany i kąty odbicie jesteśmy w stanie odtworzyć wiele zjawisk i sprawdzić namacalnie kilka praw fizyki.

8. Czujnik natężenia dźwięku PS-2109

Jak zmierzyć natężenie dźwięku w różnych obiektach, ośrodkach i warunkach atmosferycznych? Dzięki temu czujnikowi jest to niezwykle proste. To niezwykle czułe urządzenia pozwoli nam zmierzyć natężenie dźwięku niemalże przy szepcie, aż do poziomu generowanego przez ogromne maszyny.

9. Czujnik ładunków elektrycznych PS-2132

Czujnik niezbędny w każdej pracowni fizycznej. TO właśnie dzięki niemu możemy zbadać zjawiska elektrostatyczności, proces powstawania i przekazywania ładunków elektrycznych i elektrostatycznych. 

10. Fotobramka ME-9498A x 2

Dołączona do zestawu fotobramka jest idealnym narzędziem do badania ruchu obiektów poruszających się przez bramkę, jak np. wahadła. Dzięki temu nie musimy jeż stać ze stoperem i liczyć ruchy obiektów, gdyż to narzędzie wykona tę czynność za nas z wiele większą precyzją, a wszystko to zostanie od razu odnotowane w cyfrowej wersji.

11. Adapter cyfrowy PS-2159

Uniwersalny adapter pozwalający nam na podłączenie cyfrowych sond i czujników do interfejsu Pasport. Może być wykorzystany m.in. z fotobramką, czujnikiem promieniowania, itp.

12. Sonda do pomiaru czasu lotu ME-6810

Element umożliwiający nam pomiar czasu lotu poszczególnych obiektów. Jest to czujnik, który rejestruje upadek lecącego obiektu, a w połączeniu z fotobramką rejestrującą moment startu, daje nam to idealny zestaw do pomiaru wszelkiego rodzaju czasów ruchu.

 

 

 

 

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ROZBUDOWY ZESTAWU STARTOWEGO O KOLEJNE CZUJNIKI DO POMIARU INNYCH WIELKOŚCI Z ZAKRESU NAUK PRZYRODNICZYCH. W OFERCIE PASCO JEST OK. 70 RÓŻNYCH RODZAJÓW CZUJNIKÓW I KILKASET RÓŻNYCH AKCESORIÓW UŁATWIAJĄCYH PRZEPROWADZANIE DOŚWIADCZEŃ. 

 

Więcej o laboratoriach przyrodniczych Pasco znajdziesz na www.pasco.com.pl