Aktualności

 

16.01.2020

Czujnik ruchu PS-2103A PASCO jest jednym z najczęściej używanych przyrządów do przeprowadzania doświadczeń, szczególnie w szkołach podstawowych.

Teraz mogą go Państwo otrzymać w noworocznej, promocyjnej cenie!

Prosimy o zapytanie ofertowe na:

zapytania_ofertowe@irs.com.pl

Promocja obowiązuje od 14 stycznia do wyczerpania zapasów!


 

 

21.11.2019

Przyjazne dla użytkownika i budżetowe rozwiązanie podnoszące jakość kształcenia w klasach szkolnych. Seria SMART Board MX ma wszystkie interaktywne narzędzia, których potrzebują nauczyciele, w świetnej cenie. Zaprojektowana i zbudowana z myślą o trwałości seria MX jest dostępna w rozmiarach 65 ”, 75” i 86 ”, co czyni ją elastyczną i niedrogą alternatywą dla rozwiązań opartych o tradycyjne projektory w klasach.


 

 

27.09. 2019

 


 

 

29.08.2019

Monitor interaktywny SMART MX175 spełniający funkcję tradycyjnej tablicy interaktywnej, z wbudowaną przeglądarkę internetową, udostępnianiem ekranu na urządzenia zewnętrzne uczniów, zawiera wszelkie elementy potrzebne do prowadzenia interaktywnych lekcji.

Monitor dzięki przekątnej 75 cali, rozdzielczości 4K zapewnia komfort pracy nauczycielowi i uczniom, także tym siedzącym w dalszych rzędach.

 

Wbudowany system operacyjny Android oraz oprogramowanie edukacyjne SMART Learning Suite sprawiają, że monitor interaktywny SMART MX175 jest kompletnym urządzeniem gotowym do pracy w szkole zaraz po zakupie. Dzięki używaniu oprogramowania SMART Learning Suite otwiera się dostęp do ponad 600 gotowych lekcji na stronie tablice.net.pl

monitor interaktywny SMART do szkoły


 

 

03.07.2019

Pośród monitorów interaktywnych wyróżniają się urządzenia kanadyjskiej firmy Smart Technologies. Głównym atrybutem jest opracowana i zastosowana w monitorach SMART technologia SMART iQ, która powoduje, że do pracy na lekcji z uczniami nie potrzebujemy żadnych dodatkowych urządzeń (wszystko w jednym).

Wyświetlacze SMART Board z iQ pozwalają nauczycielom przełączać się jednym dotknięciem od pokazywania filmu wideo, do pisania na cyfrowej tablicy, do surfowania w Internecie, do działań opartych na grach i więcej – utrzymując skupienie uczniów i nie marnując czasu zajęć. Czytaj więcej...


 

19.10.2018

Z dumą ogłaszamy, że czujniki cyfrowe PASCO oraz kompletne zestawy do badań przyrodnicznych PASCO, które Image Recording Solutions sp. z o.o. dystrybuuje w Polsce, mają nową, ale to zupełnie nową, nie tylko odświeżoną - stronę internetową. 

 

 

Na nowej stronie internetowej szkoły znajdą kompletne zestawy czujników do przeprowadzania doświadczeń z biologii, chemii, fizyki  zgodnie z najnowszą podstawą programową. Nauczycieli nie pozostawiamy bez pomocy, dlatego zamieściliśmy także gotowe scenariusze lekcji, szczegółowe opisy czujników. Zapewniamy także wsparcie konsultanta. Wejdź już teraz na pasco.com.pl

 


 

Monitor UD55E-P 55'' Samsung

Zapytaj o produkt

Opis produktu Monitor UD55E-P 55'' Samsung

UD55E-P 55", 700nit, FHD, 24h/7, odtwarzacz, ramka 2,3/1,2mm

Skontaktuj się z nami w sprawie tego produktu

Napisz na: zapytania_ofertowe@irs.com.pl

lub

zadzwoń pod numer: 22 752 27 88-96

 

 

Doskonała jakość obrazu dzięki zaawansowanej fabrycznej kalibracji kolorów

Nieregularność jasności i dokładności kolorów ściennych wyświetlaczy wideo mogą mieć negatywny wpływ na efektywność przekazu. Aby wyeliminować te typy niezgodności w odwzorowaniu kolorów oraz zapewnić spójność i atrakcyjność prezentacji, ściany wideo Samsung z serii UDE-P są konfigurowane fabrycznie, wyposażone w nowoczesne rozwiązania sprzętowe i dostępne z zaawansowanymi narzędziami do kalibracji dla użytkownika. Kilkustopniowy proces kalibracji opracowany przez firmę Samsung umożliwia dopasowanie ustawień pod kątem najwyższej jakości obrazu oraz optymalnego odwzorowania kolorów przez każdy z wyświetlaczy natychmiast po rozpoczęciu pracy. Po skalibrowaniu, wyświetlacze charakteryzują się wiodącą w branży jednorodnością punktową na poziomie 90 procent na 25 elementach powierzchni (5x5) każdego wyświetlacza, co umożliwia jednolite odwzorowanie kolorów wyświetlanych na całej ścianie wideo. Proces kalibracji pozwala także zachować doskonałą różnicę balansu bieli poniżej 300° K, jednocześnie zachowując szczegółowość kolorów w skali szarości dzięki kilkustopniowej kalibracji współczynnika gamma. Rygorystyczną kalibrację fabryczną dopełnia zaawansowane oprogramowanie Samsung Color Expert, które umożliwia użytkownikom wygodne zarządzanie jasnością i jednorodnością odwzorowania kolorów. Dzięki tym zaawansowanym rozwiązaniom ściany wideo serii UDE-P zapewniają doskonałą jednorodność, spójność i dokładność odwzorowania kolorów w wielkoformatowych prezentacjach.

 

 

Przyciągnij uwagę odbiorców dzięki wąskiej ramce oraz zoptymalizowanej konstrukcji panelu

Wyższa jakość paneli ściany wideo Samsung UDE-P (dostępne modele o przekątnej 46 i 55 cali) poprawia efektywność wizualnego przekazu treści dzięki doskonałej płynności i wyrazistości obrazu. Dzięki cienkiej ramce o szerokości 3,5 mm (2,3 mm po lewej stronie i u góry oraz 1,2 mm po prawej stronie i na dole) – najcieńszej spośród wszystkich modeli dostępnych w branży – obraz sprawia wrażenie wyświetlania na jednoelementowym ekranie, a widzowie koncentrują się na treści, a nie na samym urządzeniu. W różnych warunkach otoczenia jakość obrazu widocznego na panelach ściany wideo może się obniżyć z powodu zniekształceń i niedokładnego odwzorowania kolorów. Aby zapewnić spójną wyrazistość obrazu i niezakłócony przekaz treści w dowolnym otoczeniu, panele ściany wideo Samsung UDE-P przechodzą rygorystyczne testy działania. Każdy wyświetlacz zawiera wzmocniony panel, który rozprasza ciepło i ogranicza działanie czynników atmosferycznych lub powodujących naprężenia. Najwyższa jakość paneli firmy Samsung pozwala wyeliminować przyciemnienie ekranu, przenikanie światła oraz inne czynniki obniżające jakość obrazu. Dzięki powłoce antyodblaskowej, treści mogą docierać do odpowiednich odbiorców bez zakłóceń wywołanych odbiciem światła. Wszystkie te cechy paneli wysokiej jakości gwarantują wyświetlanie wyrazistych obrazów przez długi czas oraz zapewniają najwyższy poziom jakości oglądania.

 

Przyciągnij uwagę odbiorców dzięki treściom UHD

Firmy muszą dziś coraz bardziej starać się, by zwrócić uwagę przechodniów, wyświetlając treści, które zrobią na nich silne wrażenie, zwłaszcza w dużych, zatłoczonych centrach handlowych oraz w przestrzeni publicznej. Dzięki połączeniu doskonałej jakości obrazu z niezrównanymi funkcjami łączności obrazu wieloekranowego, ściany wideo serii Samsung UDE-P zapewniają wysoką widoczność, zwracając uwagę oglądających. Ekran umożliwia przekształcenie standardowych treści w rozdzielczości Full HD w doskonały obraz Ultra HD, co przyczynia się do poprawy wyrazistości i efektywności przekazu. Dzięki zintegrowanym interfejsom DisplayPort (DP) 1.2, seria UDE-P może wyświetlać treści Ultra HD na wielu ekranach jednocześnie bez konieczności stosowania dodatkowych urządzeń. Ta ulepszona kompatybilność pozwala firmom wyświetlać treści, które zapadną widzom w pamięci, bez ponoszenia dodatkowych kosztów i zwiększania poziomu złożoności rozwiązań.

 

Wyrazista i niezawodna prezentacja treści na potrzeby Twojej firmy

Ściany wideo Samsung UDE-P zostały zaprojektowane pod kątem utrzymywania stałego poziomu obrazu w różnych warunkach przestrzeni wewnętrznych, zapewniając wysoką efektywność przekazu. Podwyższony kontrast (46”: 3500:1 i 55”: 4000:1) oraz wysoki współczynnik jasności 700 nitów zapewniają jednolity, kryształowo czysty obraz oraz wyraziste kolory, niezależnie od warunków oświetleniowych. Dzięki niezawodności i wysokiej wydajności podczas pracy przez całą dobę, seria UDE-P jest w stanie zagwarantować wysoką skuteczność treści dokładnie tam, gdzie jest ona Twojej firmie najbardziej potrzebna. Taka kombinacja zintegrowanej konstrukcji sprawia, że seria UDE-P to doskonały wybór do prezentacji treści w środowisku biznesowym, w którym wysoka czytelność ma duże znacznie.

 

 

Uproszczone tworzenie treści i zarządzanie nią przy pomocy uniwersalnej, zintegrowanej platformy

Jako zintegrowane rozwiązanie, ściana wideo Samsung UDE-P umożliwia tworzenie atrakcyjnych treści, ich prezentację oraz zarządzanie nimi bez użycia komputerów i innych urządzeń zewnętrznych. Wbudowany odtwarzacz multimediów obsługiwany przez układ SSSP 3 generacji oraz wydajny czterordzeniowy procesor wyświetlacza UDE-P ułatwiają strumieniowe przesyłanie treści cyfrowych i ograniczają całkowite koszty użytkowania (TCO). Pozwala to menedżerom treści na łatwy montaż ściany wideo oraz udostępnianie zawartości odbiorcom bez żadnych problemów i przy minimalnych kosztach. Ponadto, zaawansowane oprogramowanie MagicInfo S3 firmy Samsung do zarządzania treścią jest zintegrowane z układem SSSP 3 generacji. Dzięki obsłudze wielu formatów obrazów, plików tekstowych i plików wideo, oprogramowanie MagicInfo S3 upraszcza tworzenie treści oraz proces przesyłania z serwera na ekran, co jeszcze bardziej poprawia komfort obsługi. Łatwy w obsłudze program można dopasować wizualnie do otoczenia, korzystając z rozbudowanej biblioteki widżetów, etykiet, symboli i czcionek ułatwiających dostosowanie treści, co wzmacnia wizerunek branży i marki.

 

Smukłe, łatwo konfigurowalne mocowanie ścienne, które dostosowuje się do potrzeb Twojej firmy

Uniwersalne ściany wideo firmy Samsung z serii UDE-P są wyposażone w wiele funkcji ułatwiających obsługę, co ułatwia instalację w zależności od potrzeb użytkowych. Wyświetlacze dostarczane są z najmniejszym w branży uchwytem o głębokości 39 mm, co ułatwia instalację i kalibrację oraz nie odwraca uwagi odbiorców. Ponieważ uchwyt jest dopasowany do rozmiarów ściany wideo, wystarczy go zainstalować i przymocować do niego ścianę wideo. Łatwa w obsłudze konstrukcja eliminuje konieczność pomiaru uchwytu ściennego i obliczania odległości od ściany, co jest charakterystyczne dla standardowych systemów mocowania ścian wideo. Po zainstalowaniu, uchwyt można regulować w trzech płaszczyznach: oś x (w górę i w dół za pomocą śrub), oś y (w lewo i w prawo, przesuwając na szynie) oraz oś z (wsuwanie i wysuwanie), co ułatwia ustawianie poszczególnych wyświetlaczy tak, by zminimalizować przestrzenie między nimi. Spójność ustawienia i łatwość regulacji eliminuje konieczność demontażu całej ściany wideo, gdy jeden element wymaga regulacji.

 

Wyświetlacz

 • Przekątna ekranu

  55"
 • Rodzaj panelu

  D-LED DID
 • Rozdzielczość

  1920 x 1080
 • Wielkość piksela (Szer. x Wys.)

  0,63 mm x 0,63 mm
 • Aktywny obszar wyświetlania (Szer. x Wys.)

  1209,6 mm x 680,4 mm
 • Współczynnik kontrastu

  4 000:1
 • Kąt widzenia (poziomy/pionowy)

  178° / 178°
 • Czas reakcji

  8 ms
 • Kolor obrazu

  8-bitowa – 16,7 M
 • Gama kolorów

  72%
 • Częstotliwość skanowania w poziomie

  30 ~ 81 kHz
 • Maksymalna częstotliwość piksela

  148,5 MHz
 • Częstotliwość skanowania w pionie

  48 ~ 75 Hz
 • Jasność

  700 cd / m²
 • Dynamiczny współczynnik kontrastu

  10 000:1

Łączność

 • Wejście RGB

  Analogowe D-SUB, DVI-D, Display Port 1.2
 • Wyjście RGB

  DP1.2 (wyjście pętli)
 • Wejście audio

  Stereofoniczne gniazdo mini Jack
 • Wyjście audio

  Stereofoniczne gniazdo mini Jack
 • Wejście wideo

  HDMI1, HDMI2, komponentowe (jako kompozytowe)

POKAŻ WIĘCEJ DANYCH TECHNICZNYCH

Pobór mocy

 • Źródło zasilania

  AC 100 - 240 V~ (+/- 10 %), 50/60 Hz
 • Zużycie energii (tryb wyłączony)

  Poniżej 0,5 W
 • Zużycie energii elektrycznej (tryb wł.)

  Maks. (297 W) / Typ. (217 W) / BTU (1013 W)
 • Zużycie energii elektrycznej (tryb uśpienia)

  Poniżej 0,5 W

Wymiary

 • Wymiary zestawu (SxWxG)

  1213,5 x 684,3 x 96,6 mm
 • Wymiary opakowania (SxWxG)

  1355 x 809 x 320 mm

Waga

 • Masa jednostki centralnej

  21,5 kg
 • Waga brutto

  29 kg

Parametry fizyczne

 • Wieszak w standardzie VESA

  600 x 400 mm
 • Szerokość obudowy

  2,3 mm (Góra / Lewo), 1,2 mm (Dół / Prawo)
 • Typ odtwarzacza multimedialnego

  SBB-C / DA / DI (wsuwany)

Warunki robocze

 • Temperatura

  0°C ~ 40°C
 • Wilgotność

  10 ~ 80 %

Funkcje ogólne

 • Specjalne

  Obsługa ACM (Advanced Color Management), Funkcja Magic Clone (do USB), Automatyczne przełączanie i odzyskiwanie źródła, Zabezpieczenie przed wypaleniem obrazu (zamglenie 44%), Czujnik temperatury, RS232C / RJ45 MDC, „Plug and Play” (DDC2B), PIP / PBP, Możliwość tworzenia ścian wideo (15 x 15 (OSD)), Video Wall Daisy Chain (10 x 10), Obrotowa podstawa, Funkcja obracania obrazu, Blokada przycisków, Pętla cyfrowa DP 1.2 (obsługa rozdzielczości 2 x 2 UHD, obsługa MST), Inteligentny harmonogram, Inteligentna aktualizacja oprogramowania sprzętowego, Zegar z baterią (do 80 godzin)

Funkcja opcjonalna

 • Mocowanie

  WMN-55VD
 • Funkcje specjalne

  MID-UD55DS

Wbudowany odtwarzacz (MagicInfo)

 • Pomoc MagicInfo

  Tak

Certyfikacja i zgodność

 • EMC

  FCC (USA) FCC sekcja 15, podsekcja B klasa A, CE (Europa) EN55022, EN55024, VCCI (Japonia) V-3 (CISPR22), KCC (Korea): KN22, KN24, BSMI (Tajwan) : CNS13438 (CISPR22), C-Tick (Australia): AS/NZS3548 (CISPR22), CCC (Chiny): GB9254-2008, GB17625.1-2012
 • Bezpieczeństwo

  UL (USA) : UL 60950-1, CSA (Canada) : CSA C22.2 No. 60950-1, TUV (Germany) : EN60950-1, NEMKO (Norway) : EN60950-1, KC (Korea) : K60950-1, CCC (China) : GB4943.1-2011, PSB (Singapore) : IEC60950-1, GOST (Russia) : IEC60950-1, EN55022, SIQ (Slovenia) : IEC60950-1, EN55022, PCBC (Poland) : IEC60590-1, EN55022, NOM (Mexico) : NOM-019-SCFI-1993, IRAM (Argentina) : IEC60950-1, SASO (Saudi Arabia) : IEC60950-1

Akcesoria

 • W zestawie

  Skrócona instrukcja instalacji, Karta gwarancyjna, Kabel DP, Kabel zasilający, Pilot, Baterie