Aktualności

 

08.11.2021

Zachęcamy Państwa do wybrania PASCO w ramach dofinansowania Laboratoria Przyszłości dla szkół podstawowych. Podstawą rozwiązania PASCO jest mikrokontroler z czujnikami i akcesoriami wraz z wyposażeniem dodatkowym, a w szczególności: płytki stykowe prototypowe oraz zestaw przewodów.


 

03.09.2021

Ruszyła kolejna edycja programu Aktywna Tablica 2021 r. 

Polega ona na dofinansowaniu przez Ministerstwo Edukacji i Nauki zakupu sprzętu niezbędnego w nowoczesnej edukacji. 

Z naszych rozmów z dyrektorami i nauczycielami wynika, że szczególnym zainteresowaniem cieszą się w szkołach monitory interaktywne oraz zestawy do nauki kodowania.

 

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami sprzętu do programu Aktywna Tablica 2021 r.


 

28.05.2021

Promocja na projektory laserowe Maxell do klas szkolnych, sal konferencyjnych 

Kliknij w obrazek po szczegóły promocji:

promocja na projektory laserowe do sal konferencyjnych

 

Prosimy o złożenie zapytania ofertowego na: zapytania_ofertowe@irs.com.pl i poznanie atrakcyjnnych cen.

 


 

 

30.04.2021

W ofercie Smart Technologies pojawiają się nowe monitory interaktywne oznaczone jako SMART Board GX. Będzie to budżetowe rozwiązanie dla edukacji, zawierające wszystkie niezbędne narzędzia do nauczania i prostą, intuicyjną obsługę. Urządzenia maja być dostępne w trzech rozmiarach 65”, 75” i 86”.


 

 

28.04.2021

Kamera dokumentacyjna SMART 650 łączy uczenie za pomocą cyfrowych urządzeń ze światem fizycznym. Urządzenie jest łatwe w użyciu. Za pomocą tego aparatu nauczyciele przekształcają obrazy i filmy przedstawiające przedmioty codziennego użytku, prace uczniów oraz wszelkiego rodzaju ciekawostki w interaktywne treści bezpośrednio na interaktywny monitor SMART, do programu SMART Notebook lub na komputer (bez SMART Notebook). SDC-650 to kamera 4K Ultra HD w pełni zgodna z UVC, z wbudowanym mikrofonem, którą można używać jako wysokiej jakości kamerę internetową z monitorami SMART, zapewniając ciągłość pracy nawet podczas nauczania zdalnego.


 

 

23.03.2021

5 powodów, dla których warto skorzystać z rozwiązań edukacyjnych oferowanych przez naszą firmę w ramach programu Aktywna Tablica 2021:

- monitory interaktywne SMART, tablice interaktywne SMART, projektory, czujniki PASCO,

- 800 bezpłatnych lekcji na monitory i tablice interaktywne na tablice.net.pl

- wsparcie konsultantów edukacyjnych SMART, PASCO zarówno w trybie on line, jak i tradycyjnie

- gwarancja

- serwis w Polsce

 

Zobacz pełną ofertę na aktywnatablica.info.pl


 

 

03.12.2020

Zestaw siedmiu laptopów Acer TM-B311RN-31 do programu Aktywna Tablica 2020 roku. Potężna, wytrzymała na upadek i zalanie konstrukcja sprawia, że laptop Acer TM-B311RN-31 doskonalne sprawdza się w długiej, wytężonej i narażonej na uszkodzenia sprzętu nauki w szkole i w domu.

 

 


 

 

21.07.2020

Microsoft Teams został zintegrowany z SMART Learning Suite. Te dwa niesamowite narzędzia poznała większość nauczycieli podczas zdalnego nauczania wymuszonego pandemią. Microsoft Teams pozwalał na komunikację z uczniami oraz zapewniał przepływ zadań i prac w klasie. SMART Learning Suite Online przenosił naszą interaktywną tablicę w chmurę i umożliwiał uczniom pracę na niej w swoich domach. Jedyne czego mogło jeszcze brakować to bliższa współpraca obu narzędzi. Tu możemy przekazać bardzo dobrą wiadomość SMART Learning Suite odnajdziemy w zakładce “Aplikacje” w MS Teams.

Czytaj więcej...


 

26.06.2020

Firma MAXELL wprowadza do oferty lekkie, kompaktowe projektory laserowe 3LCD przeznaczone do sal konferencyjnych, wykładowych i lekcyjnychŻywotność źródła światła wynosi 20 000 godzin w trybie normalnym. Cała seria J została zaprojektowana z myślą o łatwej instalacji i konfiguracji. Funkcja Perfect Fit 2 firmy MAXELL umożliwia użytkownikom dostosowanie poszczególnych narożników i boków niezależnie od siebie, aby dopasować obraz do ekranu w sali. Modele MP-JW4001 i MP-JU4001 posiadają jasność 4000 lumenów ANSI i rozdzielczość odpowiednio WXGA i WUXGA, podczas gdy MP-JW3501 oferuje 3500 lumenów ANSI i rozdzielczość WXGA. Wszystkie modele są kompatybilne z możliwością prezentacji bezprzewodowej.

Prosimy o złożenie zapytania ofertowego na: zapytania_ofertowe@irs.com.pl


 

 

04.05.2020

MA-XL1 jest zintegrowanym modułem zapisu wykładu (lekcji) będącym czymś więcej niż prostym zapisem wystąpienia: to jednomodułowe rozwiązanie umożliwiające przełączanie, nagrywanie streaming i upload oraz odtwarzanie wideo podczas zapisu oraz zdalną interakcją z uczestnikami. Zaprojektowany dla rosnącego rynku e-learningowego. MA-XL1 jest również szeroko stosowany do zapisu sesji rad samorządowych, konferencji i zdalnych spotkań biznesowych.

 

 

Prosimy o złożenie zapytania ofertowego na: biznes@irs.com.pl

 

 

 


 

29.01.2020

Kindermann Klick & Show K-10S jest bezprzewodowym systemem prezentacji przeznaczonym dla małych i średnich sal konferencyjnych, a także do klas szkolnych.

Umożliwia bezprzewodowe  udostępnianie treści z komputerów, laptopów, urządzeń mobilnych na centralny wyświetlacz, na przykład monitor interaktywny lub tablicę interaktywną. Bez konfiguracji, bez kabli, bez straty czasu.


System Kindermann Klick $ Show K-10S można teraz dostać w promocyjnej cenie detalicznej 5850,80 zł brutto. Dystrybutor Image Recording Solutions sp. z o.o. oferuje specjalne ceny dla odsprzedawców.

 

Prosimy o złożenie zapytania ofertowego na: zapytania_ofertowe@irs.com.pl


 

Monitor UD55E-S Samsung

Zapytaj o produkt

Opis produktu Monitor UD55E-S Samsung

Zachowaj profesjonalny i spójny obraz dzięki fabrycznej kalibracji kolorów. Realistyczna prezentacja kolorów na specjalistycznym panelu o niskiej temperaturze barw.

Skontaktuj się z nami w sprawie tego produktu

Napisz na: zapytania_ofertowe@irs.com.pl

lub

zadzwoń pod numer: 22 752 27 88-96

 

Zachowaj profesjonalny i spójny obraz dzięki fabrycznej kalibracji kolorów

W studiach telewizyjnych istnieje ryzyko braku spójności kolorów w przypadku przesyłania materiałów filmowych i grafiki z kamer do monitorów, jeżeli nie przeprowadzono kalibracji kolorów monitorów. Aby wyeliminować nieregularność kolorów negatywnie wpływającą na przekaz profesjonalnych materiałów filmowych, ściany wideo Samsung UDE-S są konfigurowane fabrycznie, wyposażone w nowoczesne rozwiązania sprzętowe i dostępne z zaawansowanymi narzędziami do kalibracji przez użytkownika. Kilkustopniowy proces kalibracji fabrycznej zapewnia doskonałą i jednolitą jasność oraz spójność kolorów natychmiast po rozpoczęciu pracy, dzięki czemu studia nie muszą poświęcać czasu na korektę ustawień. Po skalibrowaniu ekrany charakteryzują się wiodącą w branży jednorodnością punktową na poziomie ponad 90 procent, co umożliwia jednolite odwzorowanie barw wyświetlanych na całej powierzchni. Proces kalibracji pozwala także zachować doskonały balans bieli, a jednocześnie szczegółowość kolorów w skali szarości dzięki kilkustopniowej kalibracji współczynnika gamma. Zaawansowane i bezpłatne oprogramowanie Samsung Color Expert umożliwia wygodną regulację jasności i ustawień kolorów przez użytkownika w zależności od wymagań emisji. Dzięki zaawansowanym funkcjom kalibracji kolorów ściany wideo UDE-S studia telewizyjne mogą uzyskać dokładne odwzorowanie kolorów oraz ich odpowiednie ustawienia — bez względu na treść lub sytuację.

 

 

Realistyczna prezentacja kolorów na specjalistycznym panelu o niskiej temperaturze barw

W niestandardowych warunkach oświetleniowych zamkniętego studia telewizyjnego jakość obrazu widocznego na panelach ściany wideo może się obniżyć z powodu niedokładnego odwzorowania kolorów. Wysokiej jakości panele Samsung z serii UDE przechodzą rygorystyczne testy działania, aby jakość obrazu była jak najwyższa. W przeciwieństwie do konwencjonalnych paneli o temperaturze barw wynoszącej 10 000 stopni K, ściana wideo UDE-S umożliwia uzyskanie temperatury barw w zakresie od 2800 do 6500 stopni K, dzięki czemu odwzorowanie kolorów jest optymalne dla kamer telewizyjnych. Elastyczność działania przy niskiej temperaturze barw umożliwia dostosowanie odwzorowania kolorów w zależności od sytuacji. Dzięki temu studia telewizyjne mogą poprawić jakość prezentacji materiałów filmowych i grafiki w wiadomościach, aby zapewnić widzom jak najlepszą efektywność przekazu. Możliwość pracy w konfiguracjach pionowych i poziomych sprawia, że ten wyjątkowy panel UDE-S zapewnia studiom telewizyjnym większą uniwersalność i możliwości aranżacji bez wpływu na jakość lub spójność obrazu. Poprawia to jakość przekazu oraz pozytywnie wpływa na odbiór treści informacyjnych i rozrywkowych.

 

 

Konfigurację ustawień obrazu można przeprowadzić za pomocą łatwego w obsłudze menu głównego dla studiów telewizyjnych

W dynamicznym środowisku przekazywania informacji studia muszą mieć możliwość szybkiego dostosowania i znalezienia ustawień obrazu w zależności od rodzaju przekazywanych treści. Ściana wideo Samsung UDE-S ułatwia przemieszczanie się pomiędzy najczęściej używanymi ustawieniami obrazu dzięki nowemu menu głównemu opracowanego pod kątem specyficznych potrzeb studiów telewizyjnych. Intuicyjny interfejs menu głównego umożliwia wybranie wartości temperatury barw w zakresie od 2800 do 6500 stopni K lub wstępnie skalibrowanej wartości. W menu głównym można także zmienić przestrzeń kolorów (R/G/B) i dostosować ustawienia balansu bieli. Łatwy w obsłudze interfejs upraszcza aktualizacje i dostosowywanie ustawień obrazu w zależności od rodzaju treści, co poprawia ogólną jakość przekazu.

 

Zrób wrażenie na widzach dzięki doskonałej jakości prezentacji

Ściana wideo Samsung UDE-S to połączenie doskonałej jakości i przejrzystości prezentacji, która zrobi wrażenie na widzach. Urządzenia UDE-S – zaprojektowane pod kątem niezawodnego działania przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – ułatwiają wyświetlanie dynamicznych treści dzięki stałej jakości obrazu i prezentacji kolorów, dlatego idealnie sprawdzają się w działających bez przew newsroomach i studiach telewizyjnych. Najwyższa jasność ekranu wynosząca 700 nitów dodatkowo uatrakcyjnia przekaz dzięki poprawie realizmu prezentacji i jakości obrazu. Ponadto ramka o szerokości 3,5 mm – najwęższa spośród dostępnych w branży – powoduje, że widzowie są skupieni na treści, a nie ekranie UDE-S, a prezentowany obraz wygląda doskonale. Połączenie zaawansowanej konstrukcji i poprawionej trwałości, wysokiej jasności i cienkiej ramki sprawia, że ekran UDE-S jest doskonałym narzędziem do rozrywki, które spełnia wymagania nadawców i oczekiwania widzów.

 

Uproszczone tworzenie treści i zarządzanie nią przy pomocy uniwersalnej, wbudowanej platformy

Jako zintegrowane rozwiązanie, ściana wideo Samsung UDE-S umożliwia tworzenie atrakcyjnych treści, ich prezentację oraz zarządzanie nimi bez użycia komputerów i innych urządzeń zewnętrznych. Wbudowany odtwarzacz multimediów obsługiwany przez układ SSSP 3. generacji i wydajny czterordzeniowy procesor wyświetlacza UDE-S ułatwiają strumieniowe przesyłanie zawartości cyfrowej i ograniczają całkowite koszty użytkowania (TCO). Ułatwia to menedżerom zawartości montaż ściany wideo i udostępnianie zawartości odbiorcom bez żadnych problemów i przy minimalnych kosztach. Ponadto zaawansowane oprogramowanie MagicInfo S3 firmy Samsung do zarządzania zawartością jest zintegrowane z układem SSSP 3. generacji. Dzięki obsłudze wielu formatów obrazów, plików tekstowych i wideo oprogramowanie MagicInfo S3 upraszcza tworzenie zawartości i proces przesyłania z serwera na ekran, co jeszcze bardziej poprawia komfort obsługi. Łatwy w obsłudze program można dopasować wizualnie do otoczenia, korzystając z rozbudowanej biblioteki widżetów, etykiet, symboli i czcionek ułatwiających dostosowanie zawartości, co wzmacnia wizerunek branży i marki.

 

 

Smukłe, łatwo konfigurowalne mocowanie ścienne, które dostosowuje się do Twoich potrzeb biznesowych

Uniwersalne ściany wideo firmy Samsung z serii UDE-S są wyposażone w wiele funkcji ułatwiających obsługę, co upraszcza instalacje zgodnie z potrzebami użytkowymi. Wyświetlacze dostarczane są z najmniejszym w branży uchwytem o głębokości 39 mm, co ułatwia instalację i kalibrację i nie odwraca uwagi odbiorców. Ponieważ uchwyt jest dopasowany do rozmiarów ściany wideo, wystarczy go zainstalować i przymocować do niego ścianę wideo. Łatwa w obsłudze konstrukcja eliminuje konieczność pomiaru uchwytu ściennego i obliczania odległości od ściany, co jest charakterystyczne dla standardowych systemów mocowania ścian wideo. Po zainstalowaniu uchwyt można regulować w trzech płaszczyznach: oś x (w górę i w dół za pomocą śrub), oś y (w lewo i w prawo, przesuwając na szynie) oraz oś z (wsuwanie i wysuwanie), co ułatwia ustawianie poszczególnych wyświetlaczy tak, aby zminimalizować przerwy między nimi. Spójność ustawienia i łatwość regulacji eliminuje konieczność demontażu całej ściany wideo, gdy jeden element wymaga regulacji.

 

Wyświetlacz

 • Przekątna ekranu

  55"
 • Rodzaj panelu

  D-LED DID
 • Rozdzielczość

  1920 x 1080
 • Wielkość piksela (Szer. x Wys.)

  0,63 mm x 0,63 mm
 • Aktywny obszar wyświetlania (Szer. x Wys.)

  1209,6 mm x 680,4 mm
 • Współczynnik kontrastu

  4 000:1
 • Kąt widzenia (poziomy/pionowy)

  178° / 178°
 • Czas reakcji

  8 ms
 • Kolor obrazu

  8-bitowa – 16,7 M
 • Gama kolorów

  65%
 • Częstotliwość skanowania w poziomie

  30 ~ 81 kHz
 • Maksymalna częstotliwość piksela

  148,5 MHz
 • Częstotliwość skanowania w pionie

  48 ~ 75 Hz
 • Jasność

  700 cd / m²
 • Dynamiczny współczynnik kontrastu

  10 000:1

Łączność

 • Wejście RGB

  Analog D-SUB, DVI-D, Display Port 1.2
 • Wyjście RGB

  DP1.2 (wyjście pętli)
 • Wejście audio

  Stereofoniczne gniazdo mini Jack
 • Wyjście audio

  Stereofoniczne gniazdo mini Jack
 • Wejście wideo

  HDMI1, HDMI2, komponentowe (jako kompozytowe)