Aktualności

 

16.01.2020

Czujnik ruchu PS-2103A PASCO jest jednym z najczęściej używanych przyrządów do przeprowadzania doświadczeń, szczególnie w szkołach podstawowych.

Teraz mogą go Państwo otrzymać w noworocznej, promocyjnej cenie!

Prosimy o zapytanie ofertowe na:

zapytania_ofertowe@irs.com.pl

Promocja obowiązuje od 14 stycznia do wyczerpania zapasów!


 

 

21.11.2019

Przyjazne dla użytkownika i budżetowe rozwiązanie podnoszące jakość kształcenia w klasach szkolnych. Seria SMART Board MX ma wszystkie interaktywne narzędzia, których potrzebują nauczyciele, w świetnej cenie. Zaprojektowana i zbudowana z myślą o trwałości seria MX jest dostępna w rozmiarach 65 ”, 75” i 86 ”, co czyni ją elastyczną i niedrogą alternatywą dla rozwiązań opartych o tradycyjne projektory w klasach.


 

 

27.09. 2019

 


 

 

29.08.2019

Monitor interaktywny SMART MX175 spełniający funkcję tradycyjnej tablicy interaktywnej, z wbudowaną przeglądarkę internetową, udostępnianiem ekranu na urządzenia zewnętrzne uczniów, zawiera wszelkie elementy potrzebne do prowadzenia interaktywnych lekcji.

Monitor dzięki przekątnej 75 cali, rozdzielczości 4K zapewnia komfort pracy nauczycielowi i uczniom, także tym siedzącym w dalszych rzędach.

 

Wbudowany system operacyjny Android oraz oprogramowanie edukacyjne SMART Learning Suite sprawiają, że monitor interaktywny SMART MX175 jest kompletnym urządzeniem gotowym do pracy w szkole zaraz po zakupie. Dzięki używaniu oprogramowania SMART Learning Suite otwiera się dostęp do ponad 600 gotowych lekcji na stronie tablice.net.pl

monitor interaktywny SMART do szkoły


 

 

03.07.2019

Pośród monitorów interaktywnych wyróżniają się urządzenia kanadyjskiej firmy Smart Technologies. Głównym atrybutem jest opracowana i zastosowana w monitorach SMART technologia SMART iQ, która powoduje, że do pracy na lekcji z uczniami nie potrzebujemy żadnych dodatkowych urządzeń (wszystko w jednym).

Wyświetlacze SMART Board z iQ pozwalają nauczycielom przełączać się jednym dotknięciem od pokazywania filmu wideo, do pisania na cyfrowej tablicy, do surfowania w Internecie, do działań opartych na grach i więcej – utrzymując skupienie uczniów i nie marnując czasu zajęć. Czytaj więcej...


 

19.10.2018

Z dumą ogłaszamy, że czujniki cyfrowe PASCO oraz kompletne zestawy do badań przyrodnicznych PASCO, które Image Recording Solutions sp. z o.o. dystrybuuje w Polsce, mają nową, ale to zupełnie nową, nie tylko odświeżoną - stronę internetową. 

 

 

Na nowej stronie internetowej szkoły znajdą kompletne zestawy czujników do przeprowadzania doświadczeń z biologii, chemii, fizyki  zgodnie z najnowszą podstawą programową. Nauczycieli nie pozostawiamy bez pomocy, dlatego zamieściliśmy także gotowe scenariusze lekcji, szczegółowe opisy czujników. Zapewniamy także wsparcie konsultanta. Wejdź już teraz na pasco.com.pl

 


 

Monitor UD55E-S Samsung

Zapytaj o produkt

Opis produktu Monitor UD55E-S Samsung

Zachowaj profesjonalny i spójny obraz dzięki fabrycznej kalibracji kolorów. Realistyczna prezentacja kolorów na specjalistycznym panelu o niskiej temperaturze barw.

Skontaktuj się z nami w sprawie tego produktu

Napisz na: zapytania_ofertowe@irs.com.pl

lub

zadzwoń pod numer: 22 752 27 88-96

 

Zachowaj profesjonalny i spójny obraz dzięki fabrycznej kalibracji kolorów

W studiach telewizyjnych istnieje ryzyko braku spójności kolorów w przypadku przesyłania materiałów filmowych i grafiki z kamer do monitorów, jeżeli nie przeprowadzono kalibracji kolorów monitorów. Aby wyeliminować nieregularność kolorów negatywnie wpływającą na przekaz profesjonalnych materiałów filmowych, ściany wideo Samsung UDE-S są konfigurowane fabrycznie, wyposażone w nowoczesne rozwiązania sprzętowe i dostępne z zaawansowanymi narzędziami do kalibracji przez użytkownika. Kilkustopniowy proces kalibracji fabrycznej zapewnia doskonałą i jednolitą jasność oraz spójność kolorów natychmiast po rozpoczęciu pracy, dzięki czemu studia nie muszą poświęcać czasu na korektę ustawień. Po skalibrowaniu ekrany charakteryzują się wiodącą w branży jednorodnością punktową na poziomie ponad 90 procent, co umożliwia jednolite odwzorowanie barw wyświetlanych na całej powierzchni. Proces kalibracji pozwala także zachować doskonały balans bieli, a jednocześnie szczegółowość kolorów w skali szarości dzięki kilkustopniowej kalibracji współczynnika gamma. Zaawansowane i bezpłatne oprogramowanie Samsung Color Expert umożliwia wygodną regulację jasności i ustawień kolorów przez użytkownika w zależności od wymagań emisji. Dzięki zaawansowanym funkcjom kalibracji kolorów ściany wideo UDE-S studia telewizyjne mogą uzyskać dokładne odwzorowanie kolorów oraz ich odpowiednie ustawienia — bez względu na treść lub sytuację.

 

 

Realistyczna prezentacja kolorów na specjalistycznym panelu o niskiej temperaturze barw

W niestandardowych warunkach oświetleniowych zamkniętego studia telewizyjnego jakość obrazu widocznego na panelach ściany wideo może się obniżyć z powodu niedokładnego odwzorowania kolorów. Wysokiej jakości panele Samsung z serii UDE przechodzą rygorystyczne testy działania, aby jakość obrazu była jak najwyższa. W przeciwieństwie do konwencjonalnych paneli o temperaturze barw wynoszącej 10 000 stopni K, ściana wideo UDE-S umożliwia uzyskanie temperatury barw w zakresie od 2800 do 6500 stopni K, dzięki czemu odwzorowanie kolorów jest optymalne dla kamer telewizyjnych. Elastyczność działania przy niskiej temperaturze barw umożliwia dostosowanie odwzorowania kolorów w zależności od sytuacji. Dzięki temu studia telewizyjne mogą poprawić jakość prezentacji materiałów filmowych i grafiki w wiadomościach, aby zapewnić widzom jak najlepszą efektywność przekazu. Możliwość pracy w konfiguracjach pionowych i poziomych sprawia, że ten wyjątkowy panel UDE-S zapewnia studiom telewizyjnym większą uniwersalność i możliwości aranżacji bez wpływu na jakość lub spójność obrazu. Poprawia to jakość przekazu oraz pozytywnie wpływa na odbiór treści informacyjnych i rozrywkowych.

 

 

Konfigurację ustawień obrazu można przeprowadzić za pomocą łatwego w obsłudze menu głównego dla studiów telewizyjnych

W dynamicznym środowisku przekazywania informacji studia muszą mieć możliwość szybkiego dostosowania i znalezienia ustawień obrazu w zależności od rodzaju przekazywanych treści. Ściana wideo Samsung UDE-S ułatwia przemieszczanie się pomiędzy najczęściej używanymi ustawieniami obrazu dzięki nowemu menu głównemu opracowanego pod kątem specyficznych potrzeb studiów telewizyjnych. Intuicyjny interfejs menu głównego umożliwia wybranie wartości temperatury barw w zakresie od 2800 do 6500 stopni K lub wstępnie skalibrowanej wartości. W menu głównym można także zmienić przestrzeń kolorów (R/G/B) i dostosować ustawienia balansu bieli. Łatwy w obsłudze interfejs upraszcza aktualizacje i dostosowywanie ustawień obrazu w zależności od rodzaju treści, co poprawia ogólną jakość przekazu.

 

Zrób wrażenie na widzach dzięki doskonałej jakości prezentacji

Ściana wideo Samsung UDE-S to połączenie doskonałej jakości i przejrzystości prezentacji, która zrobi wrażenie na widzach. Urządzenia UDE-S – zaprojektowane pod kątem niezawodnego działania przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – ułatwiają wyświetlanie dynamicznych treści dzięki stałej jakości obrazu i prezentacji kolorów, dlatego idealnie sprawdzają się w działających bez przew newsroomach i studiach telewizyjnych. Najwyższa jasność ekranu wynosząca 700 nitów dodatkowo uatrakcyjnia przekaz dzięki poprawie realizmu prezentacji i jakości obrazu. Ponadto ramka o szerokości 3,5 mm – najwęższa spośród dostępnych w branży – powoduje, że widzowie są skupieni na treści, a nie ekranie UDE-S, a prezentowany obraz wygląda doskonale. Połączenie zaawansowanej konstrukcji i poprawionej trwałości, wysokiej jasności i cienkiej ramki sprawia, że ekran UDE-S jest doskonałym narzędziem do rozrywki, które spełnia wymagania nadawców i oczekiwania widzów.

 

Uproszczone tworzenie treści i zarządzanie nią przy pomocy uniwersalnej, wbudowanej platformy

Jako zintegrowane rozwiązanie, ściana wideo Samsung UDE-S umożliwia tworzenie atrakcyjnych treści, ich prezentację oraz zarządzanie nimi bez użycia komputerów i innych urządzeń zewnętrznych. Wbudowany odtwarzacz multimediów obsługiwany przez układ SSSP 3. generacji i wydajny czterordzeniowy procesor wyświetlacza UDE-S ułatwiają strumieniowe przesyłanie zawartości cyfrowej i ograniczają całkowite koszty użytkowania (TCO). Ułatwia to menedżerom zawartości montaż ściany wideo i udostępnianie zawartości odbiorcom bez żadnych problemów i przy minimalnych kosztach. Ponadto zaawansowane oprogramowanie MagicInfo S3 firmy Samsung do zarządzania zawartością jest zintegrowane z układem SSSP 3. generacji. Dzięki obsłudze wielu formatów obrazów, plików tekstowych i wideo oprogramowanie MagicInfo S3 upraszcza tworzenie zawartości i proces przesyłania z serwera na ekran, co jeszcze bardziej poprawia komfort obsługi. Łatwy w obsłudze program można dopasować wizualnie do otoczenia, korzystając z rozbudowanej biblioteki widżetów, etykiet, symboli i czcionek ułatwiających dostosowanie zawartości, co wzmacnia wizerunek branży i marki.

 

 

Smukłe, łatwo konfigurowalne mocowanie ścienne, które dostosowuje się do Twoich potrzeb biznesowych

Uniwersalne ściany wideo firmy Samsung z serii UDE-S są wyposażone w wiele funkcji ułatwiających obsługę, co upraszcza instalacje zgodnie z potrzebami użytkowymi. Wyświetlacze dostarczane są z najmniejszym w branży uchwytem o głębokości 39 mm, co ułatwia instalację i kalibrację i nie odwraca uwagi odbiorców. Ponieważ uchwyt jest dopasowany do rozmiarów ściany wideo, wystarczy go zainstalować i przymocować do niego ścianę wideo. Łatwa w obsłudze konstrukcja eliminuje konieczność pomiaru uchwytu ściennego i obliczania odległości od ściany, co jest charakterystyczne dla standardowych systemów mocowania ścian wideo. Po zainstalowaniu uchwyt można regulować w trzech płaszczyznach: oś x (w górę i w dół za pomocą śrub), oś y (w lewo i w prawo, przesuwając na szynie) oraz oś z (wsuwanie i wysuwanie), co ułatwia ustawianie poszczególnych wyświetlaczy tak, aby zminimalizować przerwy między nimi. Spójność ustawienia i łatwość regulacji eliminuje konieczność demontażu całej ściany wideo, gdy jeden element wymaga regulacji.

 

Wyświetlacz

 • Przekątna ekranu

  55"
 • Rodzaj panelu

  D-LED DID
 • Rozdzielczość

  1920 x 1080
 • Wielkość piksela (Szer. x Wys.)

  0,63 mm x 0,63 mm
 • Aktywny obszar wyświetlania (Szer. x Wys.)

  1209,6 mm x 680,4 mm
 • Współczynnik kontrastu

  4 000:1
 • Kąt widzenia (poziomy/pionowy)

  178° / 178°
 • Czas reakcji

  8 ms
 • Kolor obrazu

  8-bitowa – 16,7 M
 • Gama kolorów

  65%
 • Częstotliwość skanowania w poziomie

  30 ~ 81 kHz
 • Maksymalna częstotliwość piksela

  148,5 MHz
 • Częstotliwość skanowania w pionie

  48 ~ 75 Hz
 • Jasność

  700 cd / m²
 • Dynamiczny współczynnik kontrastu

  10 000:1

Łączność

 • Wejście RGB

  Analog D-SUB, DVI-D, Display Port 1.2
 • Wyjście RGB

  DP1.2 (wyjście pętli)
 • Wejście audio

  Stereofoniczne gniazdo mini Jack
 • Wyjście audio

  Stereofoniczne gniazdo mini Jack
 • Wejście wideo

  HDMI1, HDMI2, komponentowe (jako kompozytowe)