Aktualności

 

08.11.2021

Zachęcamy Państwa do wybrania PASCO w ramach dofinansowania Laboratoria Przyszłości dla szkół podstawowych. Podstawą rozwiązania PASCO jest mikrokontroler z czujnikami i akcesoriami wraz z wyposażeniem dodatkowym, a w szczególności: płytki stykowe prototypowe oraz zestaw przewodów.


 

03.09.2021

Ruszyła kolejna edycja programu Aktywna Tablica 2021 r. 

Polega ona na dofinansowaniu przez Ministerstwo Edukacji i Nauki zakupu sprzętu niezbędnego w nowoczesnej edukacji. 

Z naszych rozmów z dyrektorami i nauczycielami wynika, że szczególnym zainteresowaniem cieszą się w szkołach monitory interaktywne oraz zestawy do nauki kodowania.

 

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami sprzętu do programu Aktywna Tablica 2021 r.


 

28.05.2021

Promocja na projektory laserowe Maxell do klas szkolnych, sal konferencyjnych 

Kliknij w obrazek po szczegóły promocji:

promocja na projektory laserowe do sal konferencyjnych

 

Prosimy o złożenie zapytania ofertowego na: zapytania_ofertowe@irs.com.pl i poznanie atrakcyjnnych cen.

 


 

 

30.04.2021

W ofercie Smart Technologies pojawiają się nowe monitory interaktywne oznaczone jako SMART Board GX. Będzie to budżetowe rozwiązanie dla edukacji, zawierające wszystkie niezbędne narzędzia do nauczania i prostą, intuicyjną obsługę. Urządzenia maja być dostępne w trzech rozmiarach 65”, 75” i 86”.


 

 

28.04.2021

Kamera dokumentacyjna SMART 650 łączy uczenie za pomocą cyfrowych urządzeń ze światem fizycznym. Urządzenie jest łatwe w użyciu. Za pomocą tego aparatu nauczyciele przekształcają obrazy i filmy przedstawiające przedmioty codziennego użytku, prace uczniów oraz wszelkiego rodzaju ciekawostki w interaktywne treści bezpośrednio na interaktywny monitor SMART, do programu SMART Notebook lub na komputer (bez SMART Notebook). SDC-650 to kamera 4K Ultra HD w pełni zgodna z UVC, z wbudowanym mikrofonem, którą można używać jako wysokiej jakości kamerę internetową z monitorami SMART, zapewniając ciągłość pracy nawet podczas nauczania zdalnego.


 

 

23.03.2021

5 powodów, dla których warto skorzystać z rozwiązań edukacyjnych oferowanych przez naszą firmę w ramach programu Aktywna Tablica 2021:

- monitory interaktywne SMART, tablice interaktywne SMART, projektory, czujniki PASCO,

- 800 bezpłatnych lekcji na monitory i tablice interaktywne na tablice.net.pl

- wsparcie konsultantów edukacyjnych SMART, PASCO zarówno w trybie on line, jak i tradycyjnie

- gwarancja

- serwis w Polsce

 

Zobacz pełną ofertę na aktywnatablica.info.pl


 

 

03.12.2020

Zestaw siedmiu laptopów Acer TM-B311RN-31 do programu Aktywna Tablica 2020 roku. Potężna, wytrzymała na upadek i zalanie konstrukcja sprawia, że laptop Acer TM-B311RN-31 doskonalne sprawdza się w długiej, wytężonej i narażonej na uszkodzenia sprzętu nauki w szkole i w domu.

 

 


 

 

21.07.2020

Microsoft Teams został zintegrowany z SMART Learning Suite. Te dwa niesamowite narzędzia poznała większość nauczycieli podczas zdalnego nauczania wymuszonego pandemią. Microsoft Teams pozwalał na komunikację z uczniami oraz zapewniał przepływ zadań i prac w klasie. SMART Learning Suite Online przenosił naszą interaktywną tablicę w chmurę i umożliwiał uczniom pracę na niej w swoich domach. Jedyne czego mogło jeszcze brakować to bliższa współpraca obu narzędzi. Tu możemy przekazać bardzo dobrą wiadomość SMART Learning Suite odnajdziemy w zakładce “Aplikacje” w MS Teams.

Czytaj więcej...


 

26.06.2020

Firma MAXELL wprowadza do oferty lekkie, kompaktowe projektory laserowe 3LCD przeznaczone do sal konferencyjnych, wykładowych i lekcyjnychŻywotność źródła światła wynosi 20 000 godzin w trybie normalnym. Cała seria J została zaprojektowana z myślą o łatwej instalacji i konfiguracji. Funkcja Perfect Fit 2 firmy MAXELL umożliwia użytkownikom dostosowanie poszczególnych narożników i boków niezależnie od siebie, aby dopasować obraz do ekranu w sali. Modele MP-JW4001 i MP-JU4001 posiadają jasność 4000 lumenów ANSI i rozdzielczość odpowiednio WXGA i WUXGA, podczas gdy MP-JW3501 oferuje 3500 lumenów ANSI i rozdzielczość WXGA. Wszystkie modele są kompatybilne z możliwością prezentacji bezprzewodowej.

Prosimy o złożenie zapytania ofertowego na: zapytania_ofertowe@irs.com.pl


 

 

04.05.2020

MA-XL1 jest zintegrowanym modułem zapisu wykładu (lekcji) będącym czymś więcej niż prostym zapisem wystąpienia: to jednomodułowe rozwiązanie umożliwiające przełączanie, nagrywanie streaming i upload oraz odtwarzanie wideo podczas zapisu oraz zdalną interakcją z uczestnikami. Zaprojektowany dla rosnącego rynku e-learningowego. MA-XL1 jest również szeroko stosowany do zapisu sesji rad samorządowych, konferencji i zdalnych spotkań biznesowych.

 

 

Prosimy o złożenie zapytania ofertowego na: biznes@irs.com.pl

 

 

 


 

29.01.2020

Kindermann Klick & Show K-10S jest bezprzewodowym systemem prezentacji przeznaczonym dla małych i średnich sal konferencyjnych, a także do klas szkolnych.

Umożliwia bezprzewodowe  udostępnianie treści z komputerów, laptopów, urządzeń mobilnych na centralny wyświetlacz, na przykład monitor interaktywny lub tablicę interaktywną. Bez konfiguracji, bez kabli, bez straty czasu.


System Kindermann Klick $ Show K-10S można teraz dostać w promocyjnej cenie detalicznej 5850,80 zł brutto. Dystrybutor Image Recording Solutions sp. z o.o. oferuje specjalne ceny dla odsprzedawców.

 

Prosimy o złożenie zapytania ofertowego na: zapytania_ofertowe@irs.com.pl


 

Komputer Acer Veriton X

Zapytaj o produkt

Opis produktu Komputer Acer Veriton X

Komputer stacjonarny typu desktop

Procesor osiąga w teście wydajności PassMark - CPU Benchmarks wynik 5450 punktów wyniki dostępne na stronie: http://www.cpubenchmark.net

Płyta główna/ Gniazda rozszerzeń

1 złącze PCI Express x16, 1 złącze PCI Express x1, typu Low Profile

3 złącza SATA 6.0Gbps

Pamięć RAM

4GB

 możliwość rozbudowy do 16GB

1 wolne złącze dla rozszerzeń pamięci,

Dysk twardy

500 GB

Dysk twardy zawiera partycję recovery – na partycji znajduje się obraz zainstalowanych i skonfigurowanych elementów tj.:

Systemu operacyjnego

Oprogramowania biurowego

Oprogramowania antywirusowego

Partycja zapewnia przywrócenie systemu operacyjnego, zainstalowanego i skonfigurowanego w/w oprogramowania.

 

Napęd optyczny - wbudowana nagrywarka DVD+/-RW S-ATA 5,25"

Wbudowany w panelu przednim czytnik kart SD/SDHC

Wbudowany w panelu przednim komputera czytnik kart kryptograficznych

Karta dźwiękowa zgodna z High Definition Audio, gniazda słuchawek i mikrofonu wyprowadzone na przedni i tylny panel obudowy

Interfejsy sieciowe:

10/100/1000 Base-T Ethernet RJ 45

WiFi 802.11 AC +BT4.0

Karta graficzna Intel HD 530 zintegrowana

Porty I/O:

Z tyłu obudowy: 2 porty USB2.0, 2 porty USB3.0, 1 port szeregowy RS-232, 1 port RJ45, 1 port VGA, 1 port DVI,

Z przodu obudowy: 2 porty USB 3.0, 2 porty USB 2.0,

Możliwość zastosowania przejściówek w obudowie komputera. 

Obudowa/Zasilacz

Obudowa typu SFF, przygotowana fabrycznie do pracy w pozycji poziomej i pionowej. Obudowa umożliwia zastosowanie zabezpieczenia fizycznego (złącze blokady Kensingtona) Zasilacz o mocy max 220W pracujący w sieci 230V 50/60Hz prądu zmiennego

Klawiatura USB w układzie QWERTY obsługującą standard polski programisty.

Mysz optyczna USB z trzema klawiszami oraz rolką (scroll).

System operacyjny klasy desktop spełnia następujące wymagania poprzez wbudowane mechanizmy, bez użycia dodatkowych aplikacji:

Dostępne dwa rodzaje graficznego interfejsu użytkownika:

Klasyczny, umożliwiający obsługę przy pomocy klawiatury i myszy

Dotykowy umożliwiający sterowanie dotykiem na urządzeniach typu tablet lub monitorach dotykowych,

Interfejs graficzny użytkownika i system pomocy w języku polskim

Funkcjonalność rozpoznawania mowy, pozwalającą na sterowanie komputerem głosowo, wraz z modułem „uczenia się” głosu użytkownika.

Wbudowana zapora internetowa (firewall) dla ochrony połączeń internetowych; zintegrowana z systemem konsola do zarządzania ustawieniami zapory i regułami IPv4 i v6;

Wbudowane mechanizmy ochrony antywirusowej i przeciw złośliwemu oprogramowaniu

Wsparcie dla większości powszechnie używanych urządzeń peryferyjnych (drukarek, urządzeń sieciowych, standardów USB, Plug&Play, Wi-Fi),

Możliwość zarządzania stacją roboczą poprzez polityki grupowe – przez politykę rozumiemy zestaw reguł definiujących lub ograniczających funkcjonalność systemu lub aplikacji,

Rozbudowane, definiowalne polityki bezpieczeństwa – polityki dla systemu operacyjnego i dla wskazanych aplikacji,

Możliwość zdalnej automatycznej instalacji, konfiguracji, administrowania oraz aktualizowania systemu, zgodnie z określonymi uprawnieniami poprzez polityki grupowe, 

Zabezpieczony hasłem hierarchiczny dostęp do systemu, konta i profile użytkowników zarządzane zdalnie; praca systemu w trybie ochrony kont użytkowników.

Mechanizm pozwalający użytkownikowi zarejestrowanego w systemie przedsiębiorstwa/instytucji urządzenia na uprawniony dostęp do zasobów tego systemu.

Automatyczne występowanie i używanie (wystawianie) certyfikatów PKI X.509;

Mechanizmy logowania do domeny w oparciu o:

Login i hasło,

Karty z certyfikatami (smartcard),

Wirtualne karty (logowanie w oparciu o certyfikat chroniony poprzez moduł TPM),

Mechanizmy wieloelementowego uwierzytelniania.

Wsparcie dla uwierzytelniania na bazie Kerberos v.5,

Wsparcie do uwierzytelnienia urządzenia na bazie certyfikatu

Wbudowane narzędzia służące do administracji, do wykonywania kopii zapasowych polityk i ich odtwarzania oraz generowania raportów z ustawień polityk;

Możliwość blokowania lub dopuszczania dowolnych urządzeń peryferyjnych za pomocą polityk grupowych (np. przy użyciu numerów identyfikacyjnych sprzętu),

Mechanizm szyfrowania dysków wewnętrznych i zewnętrznych z możliwością szyfrowania ograniczonego do danych użytkownika,

Wbudowane w system narzędzie do szyfrowania partycji systemowych komputera, z możliwością przechowywania certyfikatów w mikrochipie TPM (Trusted Platform Module) w wersji co najmniej 1.2 lub na kluczach pamięci przenośnej USB.

Wbudowane w system narzędzie do szyfrowania dysków przenośnych, z możliwością centralnego zarządzania poprzez polityki grupowe, pozwalające na wymuszenie szyfrowania dysków przenośnych

Możliwość tworzenia i przechowywania kopii zapasowych kluczy odzyskiwania do szyfrowania partycji w usługach katalogowych.

Zaimplementowany fabrycznie mechanizm odtwarzania systemu operacyjnego z ukrytej partycji znajdującej się na dysku twardym

Certyfikaty i normy:

Deklaracja zgodności CE

 

 

 

 

 

 

 

Skontaktuj się z nami w sprawie tego produktu

Napisz na: zapytania_ofertowe@irs.com.pl

lub

zadzwoń pod numer: 22 752 27 88-96

 

 

Wszystkie produkty, jeśli nie zaznaczono inaczej, są nowe, wolne od wad. Ceny mogą ulec zmianie z uwagi na wahania kursów walut. Informacja o promocjach oraz ceny podane w cenniku w portalu www.irs.com.pl nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66, ust. 1 Kodeksu Cywilnego. W celu poznania oferty przygotowanej specjalnie dla Państwa prosimy o kontakt na e-mail: zapytania_ofertowe@irs.com.pl

 

 

Szzcegółowa specyfikacja jednej z dostępnych wersji komputera Acer Veriton X znajduje się w załączonym pliku.

 

PN: DT.VN5EP.026

 

Seria: Veriton X2640G