Aktualności

 

16.01.2020

Czujnik ruchu PS-2103A PASCO jest jednym z najczęściej używanych przyrządów do przeprowadzania doświadczeń, szczególnie w szkołach podstawowych.

Teraz mogą go Państwo otrzymać w noworocznej, promocyjnej cenie!

Prosimy o zapytanie ofertowe na:

zapytania_ofertowe@irs.com.pl

Promocja obowiązuje od 14 stycznia do wyczerpania zapasów!


 

 

21.11.2019

Przyjazne dla użytkownika i budżetowe rozwiązanie podnoszące jakość kształcenia w klasach szkolnych. Seria SMART Board MX ma wszystkie interaktywne narzędzia, których potrzebują nauczyciele, w świetnej cenie. Zaprojektowana i zbudowana z myślą o trwałości seria MX jest dostępna w rozmiarach 65 ”, 75” i 86 ”, co czyni ją elastyczną i niedrogą alternatywą dla rozwiązań opartych o tradycyjne projektory w klasach.


 

 

27.09. 2019

 


 

 

29.08.2019

Monitor interaktywny SMART MX175 spełniający funkcję tradycyjnej tablicy interaktywnej, z wbudowaną przeglądarkę internetową, udostępnianiem ekranu na urządzenia zewnętrzne uczniów, zawiera wszelkie elementy potrzebne do prowadzenia interaktywnych lekcji.

Monitor dzięki przekątnej 75 cali, rozdzielczości 4K zapewnia komfort pracy nauczycielowi i uczniom, także tym siedzącym w dalszych rzędach.

 

Wbudowany system operacyjny Android oraz oprogramowanie edukacyjne SMART Learning Suite sprawiają, że monitor interaktywny SMART MX175 jest kompletnym urządzeniem gotowym do pracy w szkole zaraz po zakupie. Dzięki używaniu oprogramowania SMART Learning Suite otwiera się dostęp do ponad 600 gotowych lekcji na stronie tablice.net.pl

monitor interaktywny SMART do szkoły


 

 

03.07.2019

Pośród monitorów interaktywnych wyróżniają się urządzenia kanadyjskiej firmy Smart Technologies. Głównym atrybutem jest opracowana i zastosowana w monitorach SMART technologia SMART iQ, która powoduje, że do pracy na lekcji z uczniami nie potrzebujemy żadnych dodatkowych urządzeń (wszystko w jednym).

Wyświetlacze SMART Board z iQ pozwalają nauczycielom przełączać się jednym dotknięciem od pokazywania filmu wideo, do pisania na cyfrowej tablicy, do surfowania w Internecie, do działań opartych na grach i więcej – utrzymując skupienie uczniów i nie marnując czasu zajęć. Czytaj więcej...


 

19.10.2018

Z dumą ogłaszamy, że czujniki cyfrowe PASCO oraz kompletne zestawy do badań przyrodnicznych PASCO, które Image Recording Solutions sp. z o.o. dystrybuuje w Polsce, mają nową, ale to zupełnie nową, nie tylko odświeżoną - stronę internetową. 

 

 

Na nowej stronie internetowej szkoły znajdą kompletne zestawy czujników do przeprowadzania doświadczeń z biologii, chemii, fizyki  zgodnie z najnowszą podstawą programową. Nauczycieli nie pozostawiamy bez pomocy, dlatego zamieściliśmy także gotowe scenariusze lekcji, szczegółowe opisy czujników. Zapewniamy także wsparcie konsultanta. Wejdź już teraz na pasco.com.pl

 


 

Monitor UD46C-B Samsung

Zapytaj o produkt

Opis produktu Monitor UD46C-B Samsung

Superwąska ramka o szerokości zaledwie 5,5 mm sprawia, że monitory z serii UDC-B tworzą niemal nieskazitelną powierzchnię do wyświetlania cyfrowych obrazów i komunikatów, dzięki czemu odbiorcy mogą chłonąć twój przekaz przy minimalnej dekoncentracji. Niewielka głębokość monitorów czyni to rozwiązanie odpowiednim dla różnorodnych zastosowań. Ponadto monitory wyposażone są w panel przeciwodblaskowy (poziom zamglenia: 11%), który ogranicza efekt rozproszenia i odblasków, zwiększając czytelność obrazu. Krystalicznie czysty obraz wyświetlany na ekranie o jasności 450 cd wyposażonym w opracowaną przez firmę Samsung technologię d-LED BLU przyciągnie uwagę odbiorców oszałamiającą jakością.

 

Skontaktuj się z nami w sprawie tego produktu

Napisz na: zapytania_ofertowe@irs.com.pl

lub

zadzwoń pod numer: 22 752 27 88-96

 

 

Zrób wrażenie dzięki jednolitej kolorystyce na wszystkich ekranach

Monitory Samsung z serii UDC-B zapewniają spójność kolorystyki na wszystkich monitorach. Urządzenia przechodzą rygorystyczny proces fabrycznej kalibracji kolorów, dzięki czemu gwarantują precyzyjne odwzorowanie barw bez zakłóceń i konieczności przeprowadzania ręcznej kalibracji. Udoskonalone procedury fabrycznego dostrajania balansu bieli i kompensacji różnicy kolorów zapewniają powtarzalność kolorystyki i odpowiednią temperaturę barw.

 

 

Ciągłość przekazu dzięki funkcji automatycznego przełączania źródła

Funkcja automatycznego przełączania źródła w monitorach z serii UDC-B umożliwia ciągłe i bezproblemowe wyświetlanie wybranej zawartości. Dzięki niej urządzenie zmienia źródło wyświetlanej zawartości w przypadku awarii pierwotnego źródła. Funkcja odzyskiwania źródła umożliwia wykorzystanie źródła zawartości w formie kopii zapasowej, w przypadku gdy inne źródło jest niedostępne. Taka elastyczność zapewni twojej firmie stałą dostępność prezentacji do wyświetlania.

 

Opcjonalny moduł komputerowy jeszcze bardziej rozszerzy możliwości twojej ściany wideo

Opcjonalny moduł komputerowy SBB-C umożliwia odtwarzanie zawartości pochodzącej z różnych źródeł. Moduł SBB-C podłączony do monitorów z serii UDC-B pozwala na wyświetlanie różnorodnej zawartości i zapewnia dostęp do szerokiej gamy zaawansowanych funkcji, które umożliwiają udoskonalenie przekazu. Aby zmienić wyświetlaną zawartość, wystarczy wymienić moduł SBB-C w wybranych monitorach lub monitorze głównym. Następnie monitor główny przekaże komunikat do pozostałych monitorów tworzących ścianę wideo. Wybierając opcję montażu modułu SBB-C w każdym monitorze, zyskujesz wyjątkową elastyczność umożliwiającą wyświetlanie różnorodnych komunikatów na ścianie wideo.

 

 

 

 

Wyraźny obraz non stop

Technologia D-LED, w którą wyposażone są monitory z serii UDC-B, nie tylko zapewnia doskonałą jakość obrazu w żywych i jednolitych kolorach, ale również pomaga obniżyć koszty energii elektrycznej. Zużywając średnio mniej energii niż tradycyjne monitory CCFL, monitory z technologią d-LED generują mniej ciepła, co sprawia, że przebywanie w ich pobliżu nie wiąże się z dyskomfortem. Monitory z serii UDC-B są wyjątkowo wytrzymałe, ponieważ zostały opracowane z myślą o ciągłej pracy. Standardowa gwarancja na okres 3 lat pozwoli ci ze spokojem korzystać ze ściany wideo – wiesz, że zawsze możesz liczyć na firmę Samsung.

 

Łatwe zarządzanie zawartością wyświetlaną na ścianach wideo o wymiarach do 10 x 10

Teraz możesz wygodnie zarządzać imponującą ścianą wideo o wymiarach do 10 x 10 monitorów, korzystając z pętli Digital Visual Interface (DVI) oraz elastycznych opcji łączności RJ45 i RS-232C. Pętla DVI umożliwia udostępnianie zawartości wyświetlanej na jednym monitorze sąsiadującym monitorom tworzącym ścianę wideo. Zamiast ręcznego programowania każdego urządzenia z osobna możesz zdalnie sterować wyświetlaniem zawartości na grupie monitorów z serii UDC-B. Dzięki temu nie trzeba kupować oddzielnych dystrybutorów sygnału wideo dla każdego urządzenia, co pozwala obniżyć koszty zakupu sprzętu. Teraz możesz z łatwością zmieniać wyświetlaną zawartość w zależności od potrzeb, tak aby wspierać działalność twojej firmy i dotrzeć do klientów docelowych.

 

DANE TECHNICZNE

 

Wyświetlacz

 • Przekątna ekranu

  46"
 • Rodzaj panelu

  D-LED DID
 • Rozdzielczość

  1 920 × 1 080
 • Wielkość piksela (Szer. x Wys.)

  0,53025 mm (H) × 0,53025 mm (V)
 • Aktywny obszar wyświetlania (Szer. x Wys.)

  1018,08 mm × 572,67 mm
 • Jasność (min.)

  450 cd/m2
 • Współczynnik kontrastu

  3 500:1
 • Kąt widzenia (poziomy/pionowy)

  178° / 178°
 • Czas reakcji

  6,5 ms
 • Kolor obrazu

  8 bit – 16,7 M
 • Gama kolorów

  72%
 • Częstotliwość skanowania w poziomie

  30 kHz ~ 81 kHz
 • Maksymalna częstotliwość piksela

  148,5 MHz
 • Częstotliwość skanowania w pionie

  56 Hz ~ 85 Hz
 • Szczytowy współczynnik jasności

  82%
 • Jasność

  450 cd/m2
 • Dynamiczny współczynnik kontrastu

  10 000:1

Łączność

 • Wejście RGB

  Analog D-SUB, DVI-D
 • Wejście wideo

  HDMI1, HDMI2, komponentowe, kompozytowe
 • Wejście audio

  Minijack stereo
 • Wyjście RGB

  DVI-D (cyfrowa pętla)
 • Wyjście audio

  Minijack stereo