Aktualności

 

08.11.2021

Zachęcamy Państwa do wybrania PASCO w ramach dofinansowania Laboratoria Przyszłości dla szkół podstawowych. Podstawą rozwiązania PASCO jest mikrokontroler z czujnikami i akcesoriami wraz z wyposażeniem dodatkowym, a w szczególności: płytki stykowe prototypowe oraz zestaw przewodów.


 

03.09.2021

Ruszyła kolejna edycja programu Aktywna Tablica 2021 r. 

Polega ona na dofinansowaniu przez Ministerstwo Edukacji i Nauki zakupu sprzętu niezbędnego w nowoczesnej edukacji. 

Z naszych rozmów z dyrektorami i nauczycielami wynika, że szczególnym zainteresowaniem cieszą się w szkołach monitory interaktywne oraz zestawy do nauki kodowania.

 

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami sprzętu do programu Aktywna Tablica 2021 r.


 

28.05.2021

Promocja na projektory laserowe Maxell do klas szkolnych, sal konferencyjnych 

Kliknij w obrazek po szczegóły promocji:

promocja na projektory laserowe do sal konferencyjnych

 

Prosimy o złożenie zapytania ofertowego na: zapytania_ofertowe@irs.com.pl i poznanie atrakcyjnnych cen.

 


 

 

30.04.2021

W ofercie Smart Technologies pojawiają się nowe monitory interaktywne oznaczone jako SMART Board GX. Będzie to budżetowe rozwiązanie dla edukacji, zawierające wszystkie niezbędne narzędzia do nauczania i prostą, intuicyjną obsługę. Urządzenia maja być dostępne w trzech rozmiarach 65”, 75” i 86”.


 

 

28.04.2021

Kamera dokumentacyjna SMART 650 łączy uczenie za pomocą cyfrowych urządzeń ze światem fizycznym. Urządzenie jest łatwe w użyciu. Za pomocą tego aparatu nauczyciele przekształcają obrazy i filmy przedstawiające przedmioty codziennego użytku, prace uczniów oraz wszelkiego rodzaju ciekawostki w interaktywne treści bezpośrednio na interaktywny monitor SMART, do programu SMART Notebook lub na komputer (bez SMART Notebook). SDC-650 to kamera 4K Ultra HD w pełni zgodna z UVC, z wbudowanym mikrofonem, którą można używać jako wysokiej jakości kamerę internetową z monitorami SMART, zapewniając ciągłość pracy nawet podczas nauczania zdalnego.


 

 

23.03.2021

5 powodów, dla których warto skorzystać z rozwiązań edukacyjnych oferowanych przez naszą firmę w ramach programu Aktywna Tablica 2021:

- monitory interaktywne SMART, tablice interaktywne SMART, projektory, czujniki PASCO,

- 800 bezpłatnych lekcji na monitory i tablice interaktywne na tablice.net.pl

- wsparcie konsultantów edukacyjnych SMART, PASCO zarówno w trybie on line, jak i tradycyjnie

- gwarancja

- serwis w Polsce

 

Zobacz pełną ofertę na aktywnatablica.info.pl


 

 

03.12.2020

Zestaw siedmiu laptopów Acer TM-B311RN-31 do programu Aktywna Tablica 2020 roku. Potężna, wytrzymała na upadek i zalanie konstrukcja sprawia, że laptop Acer TM-B311RN-31 doskonalne sprawdza się w długiej, wytężonej i narażonej na uszkodzenia sprzętu nauki w szkole i w domu.

 

 


 

 

21.07.2020

Microsoft Teams został zintegrowany z SMART Learning Suite. Te dwa niesamowite narzędzia poznała większość nauczycieli podczas zdalnego nauczania wymuszonego pandemią. Microsoft Teams pozwalał na komunikację z uczniami oraz zapewniał przepływ zadań i prac w klasie. SMART Learning Suite Online przenosił naszą interaktywną tablicę w chmurę i umożliwiał uczniom pracę na niej w swoich domach. Jedyne czego mogło jeszcze brakować to bliższa współpraca obu narzędzi. Tu możemy przekazać bardzo dobrą wiadomość SMART Learning Suite odnajdziemy w zakładce “Aplikacje” w MS Teams.

Czytaj więcej...


 

26.06.2020

Firma MAXELL wprowadza do oferty lekkie, kompaktowe projektory laserowe 3LCD przeznaczone do sal konferencyjnych, wykładowych i lekcyjnychŻywotność źródła światła wynosi 20 000 godzin w trybie normalnym. Cała seria J została zaprojektowana z myślą o łatwej instalacji i konfiguracji. Funkcja Perfect Fit 2 firmy MAXELL umożliwia użytkownikom dostosowanie poszczególnych narożników i boków niezależnie od siebie, aby dopasować obraz do ekranu w sali. Modele MP-JW4001 i MP-JU4001 posiadają jasność 4000 lumenów ANSI i rozdzielczość odpowiednio WXGA i WUXGA, podczas gdy MP-JW3501 oferuje 3500 lumenów ANSI i rozdzielczość WXGA. Wszystkie modele są kompatybilne z możliwością prezentacji bezprzewodowej.

Prosimy o złożenie zapytania ofertowego na: zapytania_ofertowe@irs.com.pl


 

 

04.05.2020

MA-XL1 jest zintegrowanym modułem zapisu wykładu (lekcji) będącym czymś więcej niż prostym zapisem wystąpienia: to jednomodułowe rozwiązanie umożliwiające przełączanie, nagrywanie streaming i upload oraz odtwarzanie wideo podczas zapisu oraz zdalną interakcją z uczestnikami. Zaprojektowany dla rosnącego rynku e-learningowego. MA-XL1 jest również szeroko stosowany do zapisu sesji rad samorządowych, konferencji i zdalnych spotkań biznesowych.

 

 

Prosimy o złożenie zapytania ofertowego na: biznes@irs.com.pl

 

 

 


 

29.01.2020

Kindermann Klick & Show K-10S jest bezprzewodowym systemem prezentacji przeznaczonym dla małych i średnich sal konferencyjnych, a także do klas szkolnych.

Umożliwia bezprzewodowe  udostępnianie treści z komputerów, laptopów, urządzeń mobilnych na centralny wyświetlacz, na przykład monitor interaktywny lub tablicę interaktywną. Bez konfiguracji, bez kabli, bez straty czasu.


System Kindermann Klick $ Show K-10S można teraz dostać w promocyjnej cenie detalicznej 5850,80 zł brutto. Dystrybutor Image Recording Solutions sp. z o.o. oferuje specjalne ceny dla odsprzedawców.

 

Prosimy o złożenie zapytania ofertowego na: zapytania_ofertowe@irs.com.pl


 

Monitor UD46C-B Samsung

Zapytaj o produkt

Opis produktu Monitor UD46C-B Samsung

Superwąska ramka o szerokości zaledwie 5,5 mm sprawia, że monitory z serii UDC-B tworzą niemal nieskazitelną powierzchnię do wyświetlania cyfrowych obrazów i komunikatów, dzięki czemu odbiorcy mogą chłonąć twój przekaz przy minimalnej dekoncentracji. Niewielka głębokość monitorów czyni to rozwiązanie odpowiednim dla różnorodnych zastosowań. Ponadto monitory wyposażone są w panel przeciwodblaskowy (poziom zamglenia: 11%), który ogranicza efekt rozproszenia i odblasków, zwiększając czytelność obrazu. Krystalicznie czysty obraz wyświetlany na ekranie o jasności 450 cd wyposażonym w opracowaną przez firmę Samsung technologię d-LED BLU przyciągnie uwagę odbiorców oszałamiającą jakością.

 

Skontaktuj się z nami w sprawie tego produktu

Napisz na: zapytania_ofertowe@irs.com.pl

lub

zadzwoń pod numer: 22 752 27 88-96

 

 

Zrób wrażenie dzięki jednolitej kolorystyce na wszystkich ekranach

Monitory Samsung z serii UDC-B zapewniają spójność kolorystyki na wszystkich monitorach. Urządzenia przechodzą rygorystyczny proces fabrycznej kalibracji kolorów, dzięki czemu gwarantują precyzyjne odwzorowanie barw bez zakłóceń i konieczności przeprowadzania ręcznej kalibracji. Udoskonalone procedury fabrycznego dostrajania balansu bieli i kompensacji różnicy kolorów zapewniają powtarzalność kolorystyki i odpowiednią temperaturę barw.

 

 

Ciągłość przekazu dzięki funkcji automatycznego przełączania źródła

Funkcja automatycznego przełączania źródła w monitorach z serii UDC-B umożliwia ciągłe i bezproblemowe wyświetlanie wybranej zawartości. Dzięki niej urządzenie zmienia źródło wyświetlanej zawartości w przypadku awarii pierwotnego źródła. Funkcja odzyskiwania źródła umożliwia wykorzystanie źródła zawartości w formie kopii zapasowej, w przypadku gdy inne źródło jest niedostępne. Taka elastyczność zapewni twojej firmie stałą dostępność prezentacji do wyświetlania.

 

Opcjonalny moduł komputerowy jeszcze bardziej rozszerzy możliwości twojej ściany wideo

Opcjonalny moduł komputerowy SBB-C umożliwia odtwarzanie zawartości pochodzącej z różnych źródeł. Moduł SBB-C podłączony do monitorów z serii UDC-B pozwala na wyświetlanie różnorodnej zawartości i zapewnia dostęp do szerokiej gamy zaawansowanych funkcji, które umożliwiają udoskonalenie przekazu. Aby zmienić wyświetlaną zawartość, wystarczy wymienić moduł SBB-C w wybranych monitorach lub monitorze głównym. Następnie monitor główny przekaże komunikat do pozostałych monitorów tworzących ścianę wideo. Wybierając opcję montażu modułu SBB-C w każdym monitorze, zyskujesz wyjątkową elastyczność umożliwiającą wyświetlanie różnorodnych komunikatów na ścianie wideo.

 

 

 

 

Wyraźny obraz non stop

Technologia D-LED, w którą wyposażone są monitory z serii UDC-B, nie tylko zapewnia doskonałą jakość obrazu w żywych i jednolitych kolorach, ale również pomaga obniżyć koszty energii elektrycznej. Zużywając średnio mniej energii niż tradycyjne monitory CCFL, monitory z technologią d-LED generują mniej ciepła, co sprawia, że przebywanie w ich pobliżu nie wiąże się z dyskomfortem. Monitory z serii UDC-B są wyjątkowo wytrzymałe, ponieważ zostały opracowane z myślą o ciągłej pracy. Standardowa gwarancja na okres 3 lat pozwoli ci ze spokojem korzystać ze ściany wideo – wiesz, że zawsze możesz liczyć na firmę Samsung.

 

Łatwe zarządzanie zawartością wyświetlaną na ścianach wideo o wymiarach do 10 x 10

Teraz możesz wygodnie zarządzać imponującą ścianą wideo o wymiarach do 10 x 10 monitorów, korzystając z pętli Digital Visual Interface (DVI) oraz elastycznych opcji łączności RJ45 i RS-232C. Pętla DVI umożliwia udostępnianie zawartości wyświetlanej na jednym monitorze sąsiadującym monitorom tworzącym ścianę wideo. Zamiast ręcznego programowania każdego urządzenia z osobna możesz zdalnie sterować wyświetlaniem zawartości na grupie monitorów z serii UDC-B. Dzięki temu nie trzeba kupować oddzielnych dystrybutorów sygnału wideo dla każdego urządzenia, co pozwala obniżyć koszty zakupu sprzętu. Teraz możesz z łatwością zmieniać wyświetlaną zawartość w zależności od potrzeb, tak aby wspierać działalność twojej firmy i dotrzeć do klientów docelowych.

 

DANE TECHNICZNE

 

Wyświetlacz

 • Przekątna ekranu

  46"
 • Rodzaj panelu

  D-LED DID
 • Rozdzielczość

  1 920 × 1 080
 • Wielkość piksela (Szer. x Wys.)

  0,53025 mm (H) × 0,53025 mm (V)
 • Aktywny obszar wyświetlania (Szer. x Wys.)

  1018,08 mm × 572,67 mm
 • Jasność (min.)

  450 cd/m2
 • Współczynnik kontrastu

  3 500:1
 • Kąt widzenia (poziomy/pionowy)

  178° / 178°
 • Czas reakcji

  6,5 ms
 • Kolor obrazu

  8 bit – 16,7 M
 • Gama kolorów

  72%
 • Częstotliwość skanowania w poziomie

  30 kHz ~ 81 kHz
 • Maksymalna częstotliwość piksela

  148,5 MHz
 • Częstotliwość skanowania w pionie

  56 Hz ~ 85 Hz
 • Szczytowy współczynnik jasności

  82%
 • Jasność

  450 cd/m2
 • Dynamiczny współczynnik kontrastu

  10 000:1

Łączność

 • Wejście RGB

  Analog D-SUB, DVI-D
 • Wejście wideo

  HDMI1, HDMI2, komponentowe, kompozytowe
 • Wejście audio

  Minijack stereo
 • Wyjście RGB

  DVI-D (cyfrowa pętla)
 • Wyjście audio

  Minijack stereo