Aktualności

 

08.11.2021

Zachęcamy Państwa do wybrania PASCO w ramach dofinansowania Laboratoria Przyszłości dla szkół podstawowych. Podstawą rozwiązania PASCO jest mikrokontroler z czujnikami i akcesoriami wraz z wyposażeniem dodatkowym, a w szczególności: płytki stykowe prototypowe oraz zestaw przewodów.


 

03.09.2021

Ruszyła kolejna edycja programu Aktywna Tablica 2021 r. 

Polega ona na dofinansowaniu przez Ministerstwo Edukacji i Nauki zakupu sprzętu niezbędnego w nowoczesnej edukacji. 

Z naszych rozmów z dyrektorami i nauczycielami wynika, że szczególnym zainteresowaniem cieszą się w szkołach monitory interaktywne oraz zestawy do nauki kodowania.

 

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami sprzętu do programu Aktywna Tablica 2021 r.


 

28.05.2021

Promocja na projektory laserowe Maxell do klas szkolnych, sal konferencyjnych 

Kliknij w obrazek po szczegóły promocji:

promocja na projektory laserowe do sal konferencyjnych

 

Prosimy o złożenie zapytania ofertowego na: zapytania_ofertowe@irs.com.pl i poznanie atrakcyjnnych cen.

 


 

 

30.04.2021

W ofercie Smart Technologies pojawiają się nowe monitory interaktywne oznaczone jako SMART Board GX. Będzie to budżetowe rozwiązanie dla edukacji, zawierające wszystkie niezbędne narzędzia do nauczania i prostą, intuicyjną obsługę. Urządzenia maja być dostępne w trzech rozmiarach 65”, 75” i 86”.


 

 

28.04.2021

Kamera dokumentacyjna SMART 650 łączy uczenie za pomocą cyfrowych urządzeń ze światem fizycznym. Urządzenie jest łatwe w użyciu. Za pomocą tego aparatu nauczyciele przekształcają obrazy i filmy przedstawiające przedmioty codziennego użytku, prace uczniów oraz wszelkiego rodzaju ciekawostki w interaktywne treści bezpośrednio na interaktywny monitor SMART, do programu SMART Notebook lub na komputer (bez SMART Notebook). SDC-650 to kamera 4K Ultra HD w pełni zgodna z UVC, z wbudowanym mikrofonem, którą można używać jako wysokiej jakości kamerę internetową z monitorami SMART, zapewniając ciągłość pracy nawet podczas nauczania zdalnego.


 

 

23.03.2021

5 powodów, dla których warto skorzystać z rozwiązań edukacyjnych oferowanych przez naszą firmę w ramach programu Aktywna Tablica 2021:

- monitory interaktywne SMART, tablice interaktywne SMART, projektory, czujniki PASCO,

- 800 bezpłatnych lekcji na monitory i tablice interaktywne na tablice.net.pl

- wsparcie konsultantów edukacyjnych SMART, PASCO zarówno w trybie on line, jak i tradycyjnie

- gwarancja

- serwis w Polsce

 

Zobacz pełną ofertę na aktywnatablica.info.pl


 

 

03.12.2020

Zestaw siedmiu laptopów Acer TM-B311RN-31 do programu Aktywna Tablica 2020 roku. Potężna, wytrzymała na upadek i zalanie konstrukcja sprawia, że laptop Acer TM-B311RN-31 doskonalne sprawdza się w długiej, wytężonej i narażonej na uszkodzenia sprzętu nauki w szkole i w domu.

 

 


 

 

21.07.2020

Microsoft Teams został zintegrowany z SMART Learning Suite. Te dwa niesamowite narzędzia poznała większość nauczycieli podczas zdalnego nauczania wymuszonego pandemią. Microsoft Teams pozwalał na komunikację z uczniami oraz zapewniał przepływ zadań i prac w klasie. SMART Learning Suite Online przenosił naszą interaktywną tablicę w chmurę i umożliwiał uczniom pracę na niej w swoich domach. Jedyne czego mogło jeszcze brakować to bliższa współpraca obu narzędzi. Tu możemy przekazać bardzo dobrą wiadomość SMART Learning Suite odnajdziemy w zakładce “Aplikacje” w MS Teams.

Czytaj więcej...


 

26.06.2020

Firma MAXELL wprowadza do oferty lekkie, kompaktowe projektory laserowe 3LCD przeznaczone do sal konferencyjnych, wykładowych i lekcyjnychŻywotność źródła światła wynosi 20 000 godzin w trybie normalnym. Cała seria J została zaprojektowana z myślą o łatwej instalacji i konfiguracji. Funkcja Perfect Fit 2 firmy MAXELL umożliwia użytkownikom dostosowanie poszczególnych narożników i boków niezależnie od siebie, aby dopasować obraz do ekranu w sali. Modele MP-JW4001 i MP-JU4001 posiadają jasność 4000 lumenów ANSI i rozdzielczość odpowiednio WXGA i WUXGA, podczas gdy MP-JW3501 oferuje 3500 lumenów ANSI i rozdzielczość WXGA. Wszystkie modele są kompatybilne z możliwością prezentacji bezprzewodowej.

Prosimy o złożenie zapytania ofertowego na: zapytania_ofertowe@irs.com.pl


 

 

04.05.2020

MA-XL1 jest zintegrowanym modułem zapisu wykładu (lekcji) będącym czymś więcej niż prostym zapisem wystąpienia: to jednomodułowe rozwiązanie umożliwiające przełączanie, nagrywanie streaming i upload oraz odtwarzanie wideo podczas zapisu oraz zdalną interakcją z uczestnikami. Zaprojektowany dla rosnącego rynku e-learningowego. MA-XL1 jest również szeroko stosowany do zapisu sesji rad samorządowych, konferencji i zdalnych spotkań biznesowych.

 

 

Prosimy o złożenie zapytania ofertowego na: biznes@irs.com.pl

 

 

 


 

29.01.2020

Kindermann Klick & Show K-10S jest bezprzewodowym systemem prezentacji przeznaczonym dla małych i średnich sal konferencyjnych, a także do klas szkolnych.

Umożliwia bezprzewodowe  udostępnianie treści z komputerów, laptopów, urządzeń mobilnych na centralny wyświetlacz, na przykład monitor interaktywny lub tablicę interaktywną. Bez konfiguracji, bez kabli, bez straty czasu.


System Kindermann Klick $ Show K-10S można teraz dostać w promocyjnej cenie detalicznej 5850,80 zł brutto. Dystrybutor Image Recording Solutions sp. z o.o. oferuje specjalne ceny dla odsprzedawców.

 

Prosimy o złożenie zapytania ofertowego na: zapytania_ofertowe@irs.com.pl


 

Monitor UE55D Samsung

Zapytaj o produkt

Opis produktu Monitor UE55D Samsung

Monitory Samsung z serii UED tworzą najbardziej płaską ścianę wideo dostępną na rynku. Nie wymagają dużej przestrzeni przy ścianie, na której są zainstalowane. Te ultracienkie monitory zajmują mniej miejsca i dyskretnie wtapiają się w każde otoczenie biznesowe. Cienka i lekka obudowa oraz szeroka gama opcjonalnych akcesoriów, takich jak uchwyty ścienne, ułatwiają montaż, również w ciasnych przestrzeniach. Monitory te posiadają również wąskie ramki, dzięki czemu miejsca łączenia monitorów ze sobą są niemal niewidoczne, tworząc perfekcyjne „cyfrowe płótno”.

 

Skontaktuj się z nami w sprawie tego produktu

Napisz na: zapytania_ofertowe@irs.com.pl

lub

zadzwoń pod numer: 22 752 27 88-96

 

 

Łatwiejsza prezentacja zawartości dzięki bezproblemowej ścianie wideo w ramach rozwiązania typu „wszystko w jednym”

Oferowane rozwiązanie do przekazu cyfrowego jest łatwe w montażu i konfiguracji, zwiększając produktywność i obniżając koszty w twojej firmie. Wbudowana kompleksowa platforma SSSP drugiej generacji eliminuje potrzebę podłączania oddzielnego komputera lub odtwarzacza multimediów, przez co proces obsługi rozwiązania do przekazu cyfrowego staje się prostszy, obniżając zarazem całkowity koszt posiadania. Co więcej, udoskonalona platforma SSSP drugiej generacji znacząco poprawiła parametry pracy ekranów, zapewniając o wiele większą szybkość przetwarzania, która umożliwia bezproblemowy przekaz złożonych komunikatów. Ponadto nowa platforma SSSP obsługuje funkcję PIP (obraz w obrazie) na ponad 50% powierzchni ekranu, dając o wiele szersze możliwości w porównaniu z rozwiązaniami wyposażonymi w procesory dwurdzeniowe, w przypadku których funkcja ta działa na powierzchni mniejszej niż 50% ekranu. W celu uzyskania maksymalnej wydajności ułatwiono prezentację i udostępnianie zawartości za sprawą pętli cyfrowej, dzięki której możesz udostępniać dane zapisane w pamięci USB bez konieczności podłączania komputera. Pętla cyfrowa pozwala obsługiwać wiele ekranów w konfiguracji 10 na 10, bez konieczności podłączania dodatkowego komputera.

 

Bezprzewodowe zarządzanie ścianami wideo z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie za pomocą urządzenia przenośnego

Urządzenia z serii UED zostały wyposażone w moduł Wi-Fi, który umożliwia łatwe przesyłanie, odtwarzanie, udostępnianie i tworzenie harmonogramów wyświetlania zawartości przekazu cyfrowego na ścianie wideo bez konieczności nawiązywania fizycznego połączenia. To oznacza, że nie musisz już szukać właściwego wejścia wśród mnóstwa dostępnych gniazd ani podłączać plątaniny kabli, która może utrudniać przesyłanie zawartości na ścianę wideo oraz pogarszać walory estetyczne tego rozwiązania. Dzięki funkcjom kontroli i udostępniania zawartości w ramach aplikacji na urządzenia mobilne możesz wyświetlać zawartość i zarządzać nią z dowolnego miejsca za pomocą smartfona, komputera lub tabletu wyposażonego w moduł Wi-Fi. Za pomocą Wi-Fi możesz nawet bezprzewodowo konfigurować i wyświetlać zawartość na nowo zainstalowanych ekranach. To doskonałe rozwiązanie w miejscach, w których okablowanie jest trudne do zainstalowania.

 

Łatwe zarządzanie infrastrukturą do przekazu cyfrowego za pomocą uproszczonego interfejsu, narzędzi i szablonów

Nowy wygląd interfejsu ekranu głównego zapewnia intuicyjną kontrolę nad funkcjami infrastruktury do przekazu cyfrowego. Często wykorzystywane funkcje są dostępne na ekranie głównym w nowym układzie z dużymi przyciskami menu, które ułatwiają korzystanie z poszczególnych opcji. Na ekranie głównym wyświetlany jest również wybór konfiguracji menu, które można dostosowywać w zależności od preferencji, tworząc profile według często wybieranych opcji.
Monitory do przekazu cyfrowego z serii UED wyposażone są również w praktyczne narzędzia do zarządzania zawartością zoptymalizowane pod kątem potrzeb twojej firmy. Wśród funkcji znaleźć można:

* Tworzenie harmonogramów dla kilku kanałów. Umożliwia planowe wyświetlanie różnej zawartości na kilku kanałach. 
* Odtwarzacz zapasowy. Dzięki niemu twoja oferta jest widoczna przez cały czas, nawet jeśli zaistnieją nieprzewidziane okoliczności.
* Harmonogramy imprez. Łatwe tworzenie i wyświetlanie harmonogramów imprez dla wszystkich typów odbiorców i automatyczna aktualizacja zawartości w przypadku wystąpienia zmian.
* E-katalog. Projektowanie i publikowanie e-katalogów zgodnie z ustalonym harmonogramem w celu zapewnienia skutecznej komunikacji. Użytkownicy mogą z łatwością korzystać z e-katalogu, tak aby wyszukać zawartość, którą chcą udostępnić klientom, zupełnie jak w przypadku materiałów drukowanych. 
100 rodzajów wstępnie zaprojektowanych szablonów, przeznaczonych dla różnorodnych rynków pionowych, ułatwia tworzenie zawartości. Skutecznie tworząc i wyświetlając przekaz bez dodatkowej pomocy z zewnątrz, oszczędzasz czas i siły.

Oczaruj swoich klientów precyzją kolorów na ścianie wideo

Monitory z serii UED ułatwiają zapewnienie jednolitej kolorystyki na wszystkich monitorach tworzących ścianę wideo. Monitory przechodzą rygorystyczny proces fabrycznej kalibracji kolorów, dzięki czemu zapewniają precyzyjne odwzorowanie kolorów bez zakłóceń i konieczności przeprowadzania ręcznej kalibracji. Udoskonalone procedury fabrycznego dostrajania balansu bieli i kompensacji różnicy kolorów zapewniają powtarzalność kolorystyki i odpowiednią temperaturę barw.
Użytkownicy mogą dostrajać kolory za pomocą narzędzia Samsung Color Expert, w ramach którego dostępne są bardziej szczegółowe opcje umożliwiające dostosowanie obrazu do indywidualnych preferencji. Dodatkowo narzędzie to zwiększa komfort użytkowania dzięki skróceniu czasu kalibracji. Jaskrawość kolorów można kalibrować automatycznie lub ręcznie. Ponadto ustawienia kolorów można udostępniać pomiędzy monitorami, uzyskując wyjątkową intensywność barw na całej ścianie wideo i oszałamiający efekt wśród oglądających.

 

Optymalne wyświetlanie zawartości dzięki prostej funkcji obracania obrazu

Niezależnie od tego, czy korzystasz z jednego monitora, czy ze ściany wideo, możesz tworzyć zawartość w trybie portretu lub pejzażu – a następnie zmienić orientację obrazu. Monitory Samsung z serii UED posiadają możliwość obrotu wyświetlacza oraz funkcję obracania obrazu, która umożliwia pionowe lub poziome wyświetlanie zawartości bez zaburzania proporcji. Można wygodnie i precyzyjnie zmieniać orientację obrazu w ramach trzech opcji: proporcje oryginalne na pojedynczym monitorze, automatyczne dopasowanie do pojedynczego monitora lub automatyczne dopasowanie do pełnej ściany wideo.

 

DANE TECHNICZNE

Wyświetlacz

 • Przekątna ekranu

  55"
 • Rodzaj panelu

  120 Hz E-LED BLU
 • Rozdzielczość

  1 920 x 1 080 (16:9)
 • Wielkość piksela (Szer. x Wys.)

  0,210 x 0,630 mm
 • Aktywny obszar wyświetlania (Szer. x Wys.)

  1209,6 x 680,4 mm
 • Jasność (standardowa)

  450 nitów
 • Współczynnik kontrastu

  4 000:1
 • Kąt widzenia (poziomy/pionowy)

  178° / 178°
 • Czas reakcji

  4 ms
 • Kolor obrazu

  16,7 mln
 • Gama kolorów

  72%
 • Częstotliwość skanowania w poziomie

  30 ~ 81 kHz
 • Maksymalna częstotliwość piksela

  148,5 MHz
 • Częstotliwość skanowania w pionie

  48 ~ 75 Hz
 • Szczytowy współczynnik jasności

  94%
 • Dynamiczny współczynnik kontrastu

  100 000:1 (tryb AV)

Łączność

 • Wejście RGB

  Analogowe D-SUB, DVI-D, Display Port 1.2
 • Wejście wideo

  Komponentowe (jako kompozytowe), HDMI
 • Wejście audio

  Stereofoniczne gniazdo Mini Jack
 • Wyjście RGB

  DP1.2 (wyjście pętli)
 • Wyjście audio

  Stereofoniczne gniazdo Mini Jack