Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

nie teraz nie, dziękuję
Aktualności

 

16.02.2024

Seria GX SMART Board® to interaktywne monitory LED 4K UHD przeznaczone do zwiększenia efektywności pracy zespołowej. Zawierają wbudowane głośniki 40W, wsparcie dla różnorodnych portów, Wi-Fi 6, oraz system Android 11, umożliwiając łatwe prowadzenie spotkań zdalnych, wideokonferencji, spotkań w salach konferencyjnych itd. Oferują płynne pisanie z 40 punktami dotyku i zaawansowane oprogramowanie SMART Ink do adnotacji, co czyni je idealnymi do nowczesnych spotkań biznesowych.

monitor interaktywny do sali konferencyjnej


 

 

05.12.2023

System MS-10 4K Video Soundbar od Lumens to zaawansowany, kompletny system konferencyjny, który zapewnia wysoką jakość obrazu i dźwięku dzięki kamerze 4K z funkcją auto-framingu oraz wielokierunkowym mikrofonom z eliminacją echa. Jest łatwy w montażu i obsłudze, kompatybilny z głównymi platformami konferencyjnymi, co czyni go idealnym rozwiązaniem zarówno do użytku profesjonalnego, jak i domowego. Produkt oferuje również funkcje mostkowania danych i kontrolę jednym przyciskiem, co podnosi komfort użytkowania.


 

 

02.11.2023

Firma Epson zdobyła prestiżowe wyróżnienie dla swojego projektora - Epson EB-FH52. Fachowy portal Monitorinteraktywny.biz uznał go za najlepszy projektor multimedialny przeznaczony dla szkół. Dlaczego? Dowiedz się! 

 


 

 

03.10.2023

ELMO L-12G to nowoczesna kamera dokumentacyjna oferująca obraz w jakości 4K przez HDMI i USB. Wizualizer idealnie sprawdza się w środowisku edukacyjnym oraz w salach konferencyjnych, oferując funkcje takie jak adnotacje przy użyciu ELMO Interactive Toolbox, regulowane ramię i głowicę kamery, a także możliwość bezprzewodowego połączenia za pomocą Miracast. ELMO L-12G jest doskonałym rozwiązaniem dla nauczycieli i prelegentów, którzy pragną prezentować materiały w wysokiej jakości, łącząc łatwość obsługi z wszechstronnością.


 

 

19.09.2023

Odkryj nową jakość wideokonferencji z Kindermann Klick & Show K-FX. Bezprzewodowe prezentacje w jakości Full HD, kompatybilność z kamerami USB. Łatwość użycia dzięki funkcji Plug & Play.


 

 

30.08.2023

Lumens, lider w dziedzinie technologii wideokonferencyjnych, oferuje profesjonalne kamery VC, które gwarantują doskonałą jakość wideo i dźwięku. Wśród dostępnych modeli, model VC-B30U wyróżnia się jako wybór wielu korporacji. Jest to zaawansowana kamera o rozdzielczości 1080p60, wyposażona w HDMI/USB oraz 12-krotny zoom optyczny. Jej kąt widzenia wynosi 72°, a wbudowany mikrofon zapewnia czysty dźwięk. Możliwość rozbudowy o dodatkowe mikrofony oraz wsparcie dla interfejsów RS-232 i VISCA czynią ją idealnym rozwiązaniem dla średniej wielkości sal konferencyjnych. Lumens gwarantuje łatwość montażu i obsługi, a także kompatybilność z popularnymi platformami, takimi jak Zoom czy Teams.


 

 

 

10.07.2023

Większe, lepsze wideokonferencje

Seria MX Pro ma na pokładzie sześć zintegrowanych mikrofonów i głośniki o łącznej mocy 40W, co pozwala na prowadzenie wideokonferencji z niesamowitym doświadczeniem audio bez podłączania dodatkowego sprzętu. MX Pro współpracuje z kamerą SMART Ultra HD 120, Lumens, Logitech® i innymi kamerami internetowymi, a także z aplikacjami Microsoft Teams™, Zoom, Google Meet™, Webex i innymi. 


 

 

NovoConnect NC-X700

Producent: Vivitek

Opis produktu NovoConnect NC-X700

NovoConnect NC-X700 to zaawansowane centrum komunikacji wizualnej, pozwalające przekształcić dowolny wyświetlacz w ekran do współpracy i cyfrową tablicę ogłoszeń

Urządzenie NovoConnect NC-X700 pozwala uczestnikom spotkania bezprzewodowo udostępniać zawartość ekranu lub treści z dowolnego urządzenia na większym ekranie. Kompatybilność międzyplatformowa zapewnia łatwą łączność.

 

MODEL NC-X700
BYOD -obsługiwane systemy operacyjne Windows 7 / 8 / 10 (32 bits and 64 bits),
macOS 10.7 i nowsze,
Ubuntu 18.04 i nowsze,
iOS 11.0 i nowsze,
Android 5.0 i nowsze
  Screen Mirroring dla iOS i Android
  Windows 10 Miracast
Dzielenie ekranu do 4, w układzie dynamicznym
Jednoczesne połączenia do 64
Sygnal wyjściowy Do 4K-UHD, 30 kl/s
Rozdzielczość udostępniana 4K-UHD (3840 x 2160), 1080p (1920 x 1080),
720p (1280 x 720)
Współpraca Funkcja rozszerzonego poulpitu w systemie Windows 10, funkcja moderatora, funkcja AirNote umożliwiające uczestnikom spotkania szybkie dodawanie adnotacji, NovoScreennote do obsługi wirtualnej tablicy oraz aplikacja NovoConnect
Produktywność Indentyfikator spotkania, obsługa podłączania urządzeń przy użytiu kodów QR, funkcja podłączania przy użyciu kodu PIN
Digital Signage NovoDS Digital Signage - tablica wiadomości i ogłoszeń, intuicyjny interfejs "przeciągnij i upuść", elastyczne tworzenie list odtwarzania, dynamiczna zawartość - od tekstu,dźwięku, zdjęć i filmów pod strony internetowe, Twittera, źródła RSS, Kalendarz Google, pogodę itp.
Duplikowanie ekranu poprzez sieć Odbiornik NT do bezprzewodowego duplikowania ekranu
Bezpieczeństwo Obsługa dwóch sieci (WiFi i LAN); szyfrowanie AES-256; ISO27001; blokada Kensington Lock
Ulepszone możliwości sprzętowe  
WiFi 802.11ac, b/g/n, 2.4GHz i 5GHz 2T2R z 2 antenami zewnętrznymi
Wyjście Wyjście HDMI, wyjście audio (3.5mm jack)
Wejście Ethernet RJ45,
USB Typ A x 1,
USB Typ C x 1,
gniazdo microSD,
gniazdo jack zgodne z RS-232,
gniazdo zasialania DC
Procesor sześciordzeniowy ARM
Pamięć danych 16GB
Zasilanie Wejście do zasilacza AC 100-240V, 50/60Hz
Wyjście z zasilacza 5V/3A.
Pobór mocy: 15W
Wymiary
(dł x szer. x wys.)
151 x 117 x 24,7 mm
Masa (netto) 270 g
Zawartośćopakowania Urządzenie, 2 anteny, kabel HDMI, kabel USB, zasilacz, pilot z bateriami, zestaw do montażu ściennego, zestaw dokumentacji
Opcjonalne akcesoria LauncherPlus(WQL-400), LauncherOne i licencja NovoDS Cloud
Gwarancja 3 lata

Zapytaj o produkt

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: