Aktualności

 

22.01.2020

Projektor ultrakrótkoogniskowy Hitachi LP-AW3001 jest absolutnym liderem wśród projektorów laserowych ultrakrótkoogniskowych. Oferuje użytkownikowi jasność 3300 ANSI lumenów, rozdzielczość WXGA (1280x800) i żywotność laserowego źródła światła 20 000 godzin. Projektor w cenie PROMOCYJNEJ, detalicznej kosztuje około 4400 zł brutto, natomiast odsprzedawcy mogą liczyć na słuszny rabat. Prosimy o złożenie zapytania ofertowego na: zapytania_ofertowe@irs.com.pl


 

 

16.01.2020

Czujnik ruchu PS-2103A PASCO jest jednym z najczęściej używanych przyrządów do przeprowadzania doświadczeń, szczególnie w szkołach podstawowych.

Teraz mogą go Państwo otrzymać w noworocznej, promocyjnej cenie!

Prosimy o zapytanie ofertowe na:

zapytania_ofertowe@irs.com.pl

Promocja obowiązuje od 14 stycznia do wyczerpania zapasów!


 

 

21.11.2019

Przyjazne dla użytkownika i budżetowe rozwiązanie podnoszące jakość kształcenia w klasach szkolnych. Seria SMART Board MX ma wszystkie interaktywne narzędzia, których potrzebują nauczyciele, w świetnej cenie. Zaprojektowana i zbudowana z myślą o trwałości seria MX jest dostępna w rozmiarach 65 ”, 75” i 86 ”, co czyni ją elastyczną i niedrogą alternatywą dla rozwiązań opartych o tradycyjne projektory w klasach.


 

 

27.09. 2019

 


 

 

29.08.2019

Monitor interaktywny SMART MX175 spełniający funkcję tradycyjnej tablicy interaktywnej, z wbudowaną przeglądarkę internetową, udostępnianiem ekranu na urządzenia zewnętrzne uczniów, zawiera wszelkie elementy potrzebne do prowadzenia interaktywnych lekcji.

Monitor dzięki przekątnej 75 cali, rozdzielczości 4K zapewnia komfort pracy nauczycielowi i uczniom, także tym siedzącym w dalszych rzędach.

 

Wbudowany system operacyjny Android oraz oprogramowanie edukacyjne SMART Learning Suite sprawiają, że monitor interaktywny SMART MX175 jest kompletnym urządzeniem gotowym do pracy w szkole zaraz po zakupie. Dzięki używaniu oprogramowania SMART Learning Suite otwiera się dostęp do ponad 600 gotowych lekcji na stronie tablice.net.pl

monitor interaktywny SMART do szkoły


 

 

03.07.2019

Pośród monitorów interaktywnych wyróżniają się urządzenia kanadyjskiej firmy Smart Technologies. Głównym atrybutem jest opracowana i zastosowana w monitorach SMART technologia SMART iQ, która powoduje, że do pracy na lekcji z uczniami nie potrzebujemy żadnych dodatkowych urządzeń (wszystko w jednym).

Wyświetlacze SMART Board z iQ pozwalają nauczycielom przełączać się jednym dotknięciem od pokazywania filmu wideo, do pisania na cyfrowej tablicy, do surfowania w Internecie, do działań opartych na grach i więcej – utrzymując skupienie uczniów i nie marnując czasu zajęć. Czytaj więcej...


 

19.10.2018

Z dumą ogłaszamy, że czujniki cyfrowe PASCO oraz kompletne zestawy do badań przyrodnicznych PASCO, które Image Recording Solutions sp. z o.o. dystrybuuje w Polsce, mają nową, ale to zupełnie nową, nie tylko odświeżoną - stronę internetową. 

 

 

Na nowej stronie internetowej szkoły znajdą kompletne zestawy czujników do przeprowadzania doświadczeń z biologii, chemii, fizyki  zgodnie z najnowszą podstawą programową. Nauczycieli nie pozostawiamy bez pomocy, dlatego zamieściliśmy także gotowe scenariusze lekcji, szczegółowe opisy czujników. Zapewniamy także wsparcie konsultanta. Wejdź już teraz na pasco.com.pl

 


 

Stolik interaktywny 442i SMART

Producent: Smart Technologies

Zapytaj o produkt

Opis produktu Stolik interaktywny 442i SMART

Pobudź zainteresowania młodych uczniów i pomóż im wspólnie się rozwijać – społecznie i na gruncie zdobywania wiedzy. Interaktywne centrum uczenia SMART Table 442i łączy naukę z zabawą, aby zainspirować wspólne uczenie się i aktywną współpracę.

Skontaktuj się z nami w sprawie tego produktu

Napisz na: zapytania_ofertowe@irs.com.pl

lub

zadzwoń pod numer: 22 752 27 88-96

 

 

Inspirująca współpraca

Młodzi uczniowie rozwijają umiejętność rozwiązywania problemów poprzez interakcję z ćwiczeniami i wzajemną współpracę, aby osiągnąć zamierzone cele edukacyjne. Stolik SMART Table umożliwia małym grupom bezpośrednią współpracę przy rozwiązywaniu problemów i tworzeniu wspólnych rozwiązań na jednej interaktywnej powierzchni.

Zalety uczenia się w małej grupie

Dobrze wyposażony i dostępny stolik SMART Table zachęca dzieci w wieku przedszkolnym i uczniów ze specjalnymi potrzebami do aktywnych dyskusji, rozwiązywania problemów i wspólnego wykonywania ćwiczeń w małej grupie. Trwała konstrukcja stolika sprawia, że stanowi doskonałe wyposażenie pracowni, a stabilna podstawa ułatwia dostęp wózkom inwalidzkim.

Zajmujące ćwiczenia

Program SMART Table Toolkit umożliwia nauczycielom dostosowanie do indywidualnych potrzeb ponad tysiąca gotowych do wykorzystania zestawów ćwiczeń lekcyjnych. Przygotuj własne zajęcia tematyczne, aby sprostać specyficznym potrzebom klasy lub uzyskaj dostęp do witryny SMART Exchange™ bezpośrednio ze stolika SMART Table, aby wyszukać interaktywne ćwiczenia, które odpowiadają założonym celom dydaktycznym i rozszerzają materiał lekcyjny poza doświadczenia całej klasy. Możesz również importować gotowe lekcje, w tym materiały 3D, stworzone w programie do grupowej nauki SMART Notebook™ (dostarczony w zestawie).

 

Zapraszamy na strony portalu poświęconego nauczaniu z wykorzystaniem urządzeń interaktywnych SMART, znajdują się na nim porady, gotowe lekcje oraz wskazówki, które pozwolą wybrać najlepsze dla Państwa rozwiązanie.
www.tablice.net.pl