Aktualności

 03.07.2019

Pośród monitorów interaktywnych wyróżniają się urządzenia kanadyjskiej firmy Smart Technologies. Głównym atrybutem jest opracowana i zastosowana w monitorach SMART technologia SMART iQ, która powoduje, że do pracy na lekcji z uczniami nie potrzebujemy żadnych dodatkowych urządzeń (wszystko w jednym).

Wyświetlacze SMART Board z iQ pozwalają nauczycielom przełączać się jednym dotknięciem od pokazywania filmu wideo, do pisania na cyfrowej tablicy, do surfowania w Internecie, do działań opartych na grach i więcej – utrzymując skupienie uczniów i nie marnując czasu zajęć. Czytaj więcej...


 

19.10.2018

Z dumą ogłaszamy, że czujniki cyfrowe PASCO oraz kompletne zestawy do badań przyrodnicznych PASCO, które Image Recording Solutions sp. z o.o. dystrybuuje w Polsce, mają nową, ale to zupełnie nową, nie tylko odświeżoną - stronę internetową. 

 

 

Na nowej stronie internetowej szkoły znajdą kompletne zestawy czujników do przeprowadzania doświadczeń z biologii, chemii, fizyki  zgodnie z najnowszą podstawą programową. Nauczycieli nie pozostawiamy bez pomocy, dlatego zamieściliśmy także gotowe scenariusze lekcji, szczegółowe opisy czujników. Zapewniamy także wsparcie konsultanta. Wejdź już teraz na pasco.com.pl

 


 

23.05.2018

Firma Image Recording Solutions sp. z o.o., wyłączny dystrybutor w Polsce cyfrowych laboratoriów przyrodniczych PASCO, proponuje najlepszą ofertę do programu MEN "Laboratorium".

 

PASCO oferuje uniwersalne zestawy do doświadczeń na lekcjach przedmiotów przyrodniczych. Zestawiono je z czujników do mierzenia poszczególnych wartości fizycznych, chemicznych w oparciu o aktualną podstawę programową. Oferujemy je wraz ze szkoleniami i wsparciem dydaktycznym. Dowiedz się więcej!


 

 

09.03.2018

Do 15 kwietnia 2018 r. szkoły podstawowe mogą składać wnioski do organów prowadzących, chcąc otrzymać dofinansowanie na zakup monitorów interaktywnych, projektorów, monitorów interaktywnych w ramach rządowego programu Aktywna Tablica.

Portal Aktywna Tablica przygotował z tej okazji profesjonalny i wyczerpujący przewodnik, jak wypełnić wniosek o dofinansowanie. Przejdź do poradnika teraz!

 

 


 

25.09.2017

Firma Hitachi zaprasza najlepszych sprzedawców projektorów na prawdziwie góralskie atrakcje w dniach 7-9 marca 2018 roku. Promocja „Zdobądź szczyt z Hitachi”, zwana dalej promocją, skierowana jest do wszystkich partnerów, którzy w okresie 01.10.2017 – 30.12.2017 dokonają zakupu projektorów Hitachi.

Każdy projektor posiada określoną wartość punktową. Osiągnięcie 30 punktów, jako sumy zakupów dokonanych w IV kwartale 2017 roku, uprawnia partnera do wzięcia udziału w spotkaniu dilerskim w hotelu Nosalowy Dwór Resort&Spa w Zakopanem, które odbędzie się w dniach 7-9 marca 2018 roku.

Jak zdobyć szczyt z Hitachi?


 

31.03.2017

Z przyjemnością przedstawiamy cennik promocyjny na sprzęt niezbędny do wyposażenia cyfrowej szkoły, czyli zestawy interaktywne (tablice interaktywne SMART z projektorem krótko- lub ultrakrótoogniskowym), przyłącza instalacyjne, wizualizery, laboratoria przyrodnicze PASCO. Proszę kliknąć na zdjęćie.


 

 

23.01.2017

Z przyjemnością przedstawiamy cennik promocyjny na sprzęt niezbędny do wyposażenia cyfrowej szkoły, czyli zestawy interaktywne (tablice interaktywne SMART z projektorem krótko- lub ultrakrótoogniskowym), przyłącza instalacyjne, wizualizery, laboratoria przyrodnicze PASCO. Sprawdź ceny promocyjne teraz!


 

Stolik interaktywny 442i SMART

Producent: Smart Technologies

Zapytaj o produkt

Opis produktu Stolik interaktywny 442i SMART

Pobudź zainteresowania młodych uczniów i pomóż im wspólnie się rozwijać – społecznie i na gruncie zdobywania wiedzy. Interaktywne centrum uczenia SMART Table 442i łączy naukę z zabawą, aby zainspirować wspólne uczenie się i aktywną współpracę.

Skontaktuj się z nami w sprawie tego produktu

Napisz na: zapytania_ofertowe@irs.com.pl

lub

zadzwoń pod numer: 22 752 27 88-96

 

 

Inspirująca współpraca

Młodzi uczniowie rozwijają umiejętność rozwiązywania problemów poprzez interakcję z ćwiczeniami i wzajemną współpracę, aby osiągnąć zamierzone cele edukacyjne. Stolik SMART Table umożliwia małym grupom bezpośrednią współpracę przy rozwiązywaniu problemów i tworzeniu wspólnych rozwiązań na jednej interaktywnej powierzchni.

Zalety uczenia się w małej grupie

Dobrze wyposażony i dostępny stolik SMART Table zachęca dzieci w wieku przedszkolnym i uczniów ze specjalnymi potrzebami do aktywnych dyskusji, rozwiązywania problemów i wspólnego wykonywania ćwiczeń w małej grupie. Trwała konstrukcja stolika sprawia, że stanowi doskonałe wyposażenie pracowni, a stabilna podstawa ułatwia dostęp wózkom inwalidzkim.

Zajmujące ćwiczenia

Program SMART Table Toolkit umożliwia nauczycielom dostosowanie do indywidualnych potrzeb ponad tysiąca gotowych do wykorzystania zestawów ćwiczeń lekcyjnych. Przygotuj własne zajęcia tematyczne, aby sprostać specyficznym potrzebom klasy lub uzyskaj dostęp do witryny SMART Exchange™ bezpośrednio ze stolika SMART Table, aby wyszukać interaktywne ćwiczenia, które odpowiadają założonym celom dydaktycznym i rozszerzają materiał lekcyjny poza doświadczenia całej klasy. Możesz również importować gotowe lekcje, w tym materiały 3D, stworzone w programie do grupowej nauki SMART Notebook™ (dostarczony w zestawie).

 

Zapraszamy na strony portalu poświęconego nauczaniu z wykorzystaniem urządzeń interaktywnych SMART, znajdują się na nim porady, gotowe lekcje oraz wskazówki, które pozwolą wybrać najlepsze dla Państwa rozwiązanie.
www.tablice.net.pl